reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Lilla ogólnie nie uzywam. Po prostu dzisiaj miałam wrażenie ze się męczy i chciałam pomoc. No ale nie zadzialalo, następnym razem się nie będę spieszyć. :)
 
reklama
Chyba zasnął... Ale coś się niebezpieczne kręci. A ja się modlę żeby noc jeszcze trwała. Trzymam kciuki za wszystkie dzieciaczki żeby grzecznie spały i dały się rodzicom wyspać [emoji5]
 
Spalam 4 godz.... Wcale nie czekalsm na Mikolaja :/

Od 24 do 3 usypialam, bo mam zasade, ze noc jest do spania a nie do zabawy

Widze, ze mialyscie podobne imrezy...

Pola - nie mam sowy, ani zyrafy. Cos Das dostanie pod choinke

Chyba Michalina kupila kiedys zabawke i powiedziala, ze jezeli ma uspokoic dziecko tak jak podaja na opakowaniu, to napisze do samego prezesa :p

Jaka byla reakcja starszakow na upominki?
 
Ostatnia edycja:
Szymek dospał do ósmej:thumbup:
Teraz też je na śpiocha, ale wiem, że to byłby zbyt wielki dobrobyt, żeby chciał pospać jeszcze chwilę...
Oficjalnie więc mówię dzień dobry:)

Pola jak tam, udało się jeszcze przedłużyć noc?

Makota mój starszak, czyli mąż bardzo się ucieszył z prezentu, zjadł Mikołaja i powiesił nagie Panie w piwnicy:thumbup:

Dziś sobota. W planach pranie pościeli, na obiad ryba ze szpinakiem i nie wiem co jeszcze:)
Miłego dnia dla wszystkich
 
reklama
Dzień dobry. Udało nam się dospać, ale ja czuję się jeszcze gorzej niż trzy godziny temu... Chyba w złej fazie snu się obudziłam. Spaaaaaaać!
Ryba ze szpinakiem. Mniam
 
Do góry