reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
choinka żywa jak co roku, ozdoby w kolorze złotym. Co roku jakąś pierdółkę dokupuję :-D.
Jak długo wierzyłyście, że prezenty przynosi Mikołaj/Gwiazdka/Dzieciątko/Gwiazdor* (niepotrzebne skreślić)
 
Nie pamiętam kiedy dowiedziałam się ze Mikołaj osobiście nie przynosi prezentów. Wierzę cały czas w jego istnienie bo inaczej nic nie dostanę.
Doti ja lubię połączenie czerwieni ze złotem lub niebieskiego ze srebrem. Też mam w domu pełno *******ek z czasów młodości mojej matuli :p
 
Doti - te stare bombki są zajebiste! :-D każda ma swoją historię!
na jarmarku będę szukać stanowiska, na którym robią bombki z dedykacją. zamówię - pierwsza gwiazda Adasia. pamiątka na całe życie (chyba, że marnie skończy)

Lilla - weź. mikołajki niosą za sobą niesamowite emocje! pastuj buty i nie marudź
Fisher Price Świecąca Żyrafka Przytulanka KURIER (4822371262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
patrzcie, fajniejsza od Sofie -

PS- Daś czeka na Mikołaja. Śpi od 20 - to jego rekord. Mikołaj już był u Dasia, ale ciiiiiiiii ;)
 
Ostatnia edycja:
Moja córka już rok temu wiedziała o Mikołaju, więc jak miała 6 lat.
Ja nie pamiętam, kiedy się dowiedziałam, ale pamiętam jak przed Świętami gdy tylko rodzice wyszli szukałyśmy z siostrą prezentów po szafach :rofl2::-D
 
U mnie tez króluja Stare bombki. I na choince musi być kolorowy miszmasz [emoji5]

Makota, widzę że intensywnie poszukujesz sposobu na Adasiowe rozrywki inne niż noszenie na rękach. Kupujesz ta żyrafe? Jeśli tak to czekam na recenzję bo nasi synkowie mają najwidoczniej ten sam etap.

Zamówiłam właśnie garnuszek na klocuszek i puzzle piankowe.
 
reklama
Do góry