reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Kornela jak się wkręcisz to w końcu dziecko wyparzysz;)
To było głupie, wiem przepraszam, nie mogłam się powstrzymać:p

Makota, nie martw się, mogę Ci w gwarantować, że Twój syn na studniówkę nie każe się zamieść:D
A póki co się ciesz, bo założę się, że Ty pierwsza zatęsknisz, żeby chciał się do Ciebie przytulić;)
 
Tusiaczku nie przepraszaj. Wlasnie o to chodzi, zeby sie nie wkrecic i nie oszalec na koniec.:tak: Dziewczyny jak teraz o 12 dam mu mleko to po jakiejs godzince ta marchewke nie? Bo na glodnego to mi nic pewnie nie tknie a tego bysmy nie chcieli:-D
 
Ja lubie go tulic, ale on chce byc noszony przodem do swiata.

Szkoda mi dziecka w chuscie :p on jest za wielki. Wiem, ze nawet 2 latki sa motane, ale nam jakos nie przypadlo to do gustu...

Fakt, niech raczkuje

Elifit - Aru na pewno uwaza, ze Ty i Zuzia jestescie najwazniejszymi kobietami na swiecie

A Das spi przy cycu :p
 
Kornela zaczynasz rozszerzanie diety? Powodzenia:thumbup:
Musisz próbować różnych opcji, dla Szymka po godzinie to za wcześnie, jest jeszcze pełen i zupełnie nie zainwestowany jedzeniem. Daje tak pół godziny przed planowaną butelką, jest wtedy głodny ale jeszcze nie wściekle głodny, jeśli wiesz o co mi chodzi;)

Mój strój elfa zaginął w akcji, czuję rosnące ciśnienie. Czekam jak debil na listonosza, przez co musiałam już drugi raz usypiać dziecko w domu.
Jak mnie nic nie trafi to będzie cud:banghead:
 
Tak, dzisiaj bedziemy probowac marchewke:)
Dalam mu 150 ml zamiast 180 wiec mysle, ze po godzine sprobuje:)))):-)


No i jestesmy po pierwszym podejsciu:)
Nalozylam mu 3 lyzeczki, ale zjadl gdzies 2 nie wiecej i powiem Wam, ze najpierw byl zdziwiony, potem ciagnal lyzeczke zeby mu dawac a na koniec takie miny strzelal, ze myslalam, ze nie wytrzymam. Kurcze dobrze mu szlo z tej lyeczki, nie plul, nie wywalal jezykiem tylko tak ladnie zbieral....
A dziewczyny jutro mu jeszcze podam z tego sloiczka a potem trzeba nowy kupic nie? teraz zakrecilam i wsadzilam w drzwi lodowki

Tusiaczku to zadzwon tam skad zamawialas i wyjasnij skoro dlugo nie ma....
Makota dasz rade- bedzie tylko lepiej wiec nie lam sie:-)
 
Ostatnia edycja:
itajcie od kilku dni probuje nadrobić, ale okropnie boli mnie głowa. Już czwarty dzień mam migrenę i dostalam skierowanie na neurologię. Jak do jutra po lekach nie przejdzie to czeka mnie szpital:( trzymajcie proszę kciuki, bo nie wiem jak wtedy karmić małego:(
 
reklama
Kornela niezła aparatka z Twojej siostry ;-) Moja też czasem przesadzała ze sterylnością...

Dziewczyny moje dziecie dostało wczoraj ok 1,5 łyżeczki jabłuszek ze słoiczka i rano łyżeczkę rozcieńczonego soczku z jabłek i bardzo bolał go brzuszek wieczorem. Dzisiaj też jest taki niespokojny i boli go brzuszek :/ Za tydzień zrobię znowu próbę. Póki co 2 dni dam mu spokój. Marchewka poszła nam nieźle. Z Mikołajem nie miałam problemu z rozszerzaniem.
 
Do góry