reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kum zapraszam, wystarczy dla wszystkich. Gotowanie dla pułku wojska mam opanowane, więc wpadajcie wszystkie:D:D:D:thumbup:

Venus oficjalnie gratuluję:D należy Ci się oddech po tych czterech miesiącach:)

Emyly jakie to są naleśniki, które robi się szybciej niż tradycyjne?
Podziel się przepisem bo to ciekawe:rolleyes:

Pola wbijaj na tosta:D
 
reklama
Haust Mikołaj łobuzuje na maxa. To taki typ,, który robi co chce. Konsekwencja i kary ma głęboko w ... nosie:angry: Marcinek zrobił się super. Ładnie się bawi, często sam zasypia, nocki nie zapeszając super, pozwala mi posprzatać. Tfu tfu tfu żeby nie zapeszyć... Maruder też czasem jest tak to dziecko ;-);-)

Wielki minus to taki, że 3 tygodnie temu przeszłam na mm, bo przy kolkach z cyca nie chciał jeść, a ściągać nie dałam już dłużej rady :zawstydzona/y: I tak karmiłam swoim mleczkiem ok 3, 5 miesiąca i jeszcze mam mleko pomrożone i mu daje.

Makota a Ty chcesz odstawić od cyca?
 
Venus bardzo cieszy wiadomość, że ciężkie chwile już za Wami i oby już nigdy, nigdy nie wróciły :tak: Karmiąc Marcinka przez ten okres dawałaś mu wszystko co najlepsze :tak: No a mm nie jest takie złe :-p Mikołajka tulę mocno - też mam takiego rozrabiakę w domu ( pocieszam się, że za kilkanaście lat im przejdzie :-D ) Oj z niecierpliwością się czekało na taki fajny wpis od Ciebie :-)
 
Co do seriali to ja jestem maniakiem:)
Uwielbiam:
Gra o tron
Dynastia Tudorow
Czysta krew
Pamietniki wampirow
Chirurdzy..... reszte potem napisze:-)

Co do siostry to nie jest proste bo jak jej kiedys cos baknelam, ze to moje dziecko to sie nie odzywala ze 2 tyg a ja chce miec z nia dobry kontakt tylko czasem uszy mi schna:) Przeciez wczoraj tak mi trula, ze ta gabka niezapakowana, ze przy niej specjalnie zalalam ja wrzatkiem i odpuscila:-D Zreszta jest starsza i zawsze mnie poucza - jak obczaila, ze myje malemu butelki, talerzyki ludwikiem mietowym to zrobila takie oczy:szok:- sa specjalne plyny dla niemowlat. Druga siostra zawsze myla plynem i bylo ok wiec nie dajmy sie zwariowac bo rzecxzywiscie jak sie wkrece to co zrobie jak obczaje, ze maly lize podloge a pewnie i to przed nami:-)
 
GiB właśnie dlatego prZeoczylam bo w tym samym czasie dodała co ja. True blood kiedyś oglądałam, ale po trzecim sezonie stwierdziłam, że za dużo seksu. Jedyny aktor warty oglądania to ten szwedzki blondyn z aktorskiej rodziny.
 
Venus - super, ze coraz lepiej. Bardzo sie ciesze :) ja chce ograniczyc cyca. Warzywka nie pasuja, kleik nie pasuje, kaszka nie pasuje, mm nie pasuje.

Uwazam, ze tymi wszystkimi poradnikami moge sobie pupe podetrzec. Jak ktos ma spokojne dziecko to moze sobie tak karmic. Ja potrzebuje zaklinacza dzieci. Nie wychowam polrocznego terrorysty. Nauczylam noszenia i teraz mam. Terror. On wcale nie jest taki bogu ducha winny, bo polroczne dziecko terroryzuje swiadomie...

A tak serio, juz widze, ze to bedzie rozpuszczony, wybredny jedynak....

Dajcie mi zaklinacza dzieci na miesiac...

Sam nie wie czego chce, poza noszeniem, ale ja to musze ukrocic, bo mnie wykonczy jeczadlo

A jedzenie chyba na sile trzeba mu wpychac, albo zatrudnic cyrk, ale to poradniki odradzaja
 
Ostatnia edycja:
makota mojego barata ciotecznego coreczka tez tylko cysio i od urodzenia spi w dzien od godziny do 2. Mala terrorystka z niej i tez tylko raczki, bujanie, samolociki itd. W ogole nie chce pic jej z butelki.
Moj Bartek mial 10 dni jak pierwszy raz dostal i od razu zalapal- bardziej go cycek denerwowal. Zobaczymy jak bedzie sie upatrywal na lyzeczke dzisiaj:-)
 
reklama
Dzień dobry
Syn zrobił pobudke o 7 ale że ciemno to dospalismy do 10.
W planach Mikołaj w galerii.

Tusiaczek zamienię gofra na tosta hę? :)

Venus witamy spowrotem. Gratuluję końca meczarni :)
Też mam łobuza w domu. Rani mi serce często :( bo mnie odrzuca :(

Kornela puszczaj mimo uszu albo zmień umiejętnie temat bo sztuczne relacje nie są zdrowe. Ja bym tak nie mogła. Dyplomatycznie bym jej powiedziała lub podsuneła jakiś artykuł.

Emyly moje naleśniki są szybkie. Masz szybsze? Dawaj ;)

Makota masz pewnie hnb high need baby i Daś ma charakterek.
Jak tam chustowanie?
Jak będzie raczkował to odpoczniesz od rąk :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry