reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Tusiu ja chcę tosty - nie mam siły robic sniadania...

MAkota dawałas małemu cyca po butelce?
mój pewnie tez nie będzie chciał się rozstać z cycem - uwielbia cycowanie...

Gosia masakryczny dzień, też sie zmeczyłam czytajac

Sokoja to z plecami masakra. współczuję

My oczywiście w ncy tez aktywni ale nie włączam wtedy żadnych urządzeń bo mały patrzy w światełka, a licze na to że zaraz zaśnie... znów 3 razy karmiłam w nocy, mniej niż co 3 godz... masakra jakaś. nie sądzę aby to był skok, za długo to trwa... moim zdaniem nie najada się. no i nie przybiera... wymyśliłam że jak będzie normalna kupa najpierw zacznę trenowac butlę a potem znów warzywa. jeśli ma nietolerancję białka, to wyjdzie z butlą... mam nadzieję że się nie będzie męczył. kupiłam koeljna butelkę. tym razem za 7zł w rossmanie - może wcale nie będzie chciał pić z takiej za 35żł. wzięłam bo ma smoczek jak smoczek zwykły... może zadziała?

wlazło mi coś w plecach między łopatką a kregosłupem... zazwyczaj dpkucz ami ledzwiowy... masakra. czuję że bez masażu się nie obejdzie... jak mam iść na masaż jak ja teraz co chwilę karmię. no nic.. trochę marudzę bo zmęczona
 
Sokoja, Kum współczuje bólu, trzymam kciuki, żeby minęło szybko [emoji26]

GiB w pierwszej chwili myślałam, ze wkleiłaś fragment książki, którą polecałaś [emoji39][emoji38]

Michalina:
Ostatnio obejrzałam ,,Fargo'' swietnie zrobiony serial
Shameless
Downtown Abbey
Revenge - ale ostatnio robi się coraz słabszy
Big bang theory - uwielbiam
I czysta krew - rewelacyjny [emoji41]
Moze fabuła nie najwyższych lotów ale te zdjęcia i aktorzy - swietnie zrobiony
Game od thrones - juz wcześniej byłam fanka sagi Martina
Zakazane imperium

Jak sobie coś przypomnę to dopisze
Aaas i master od sex [emoji1]
I jak poznałem waszą matkę

Niektóre juz się skończyły ale jak ktoś nieoglądał to polecam.
 
Dzień dobry
o ja też właśnie zjadłam tosty, a po kawie już nawet zapach nie został. Lubię taką z bitą śmietaną i cynamonem. Ale cóż, d*upa protestuje obrastając coraz bardziej i bardziej. Starszy nakarmiony naleśnikami, co dzień od miesiąca muszę mu smażyć, dobrze że robi się je szybciej niż zwykłe, młodsze zasypia, czas ogarnąć siebie.
 
Tusiaczek z 2 szkrabów nie ma lekko ;) Testują mnie oboje codziennie :tak:

Chciałam oficjalnie napisać, że po przeszło 4 miesiącach wracam do żywych!! Przegnaliśmy kolki w piz*u :szok: No myślałam, że nigdy to się nie skończy. Teraz moj synek leży obok mnie i sobie gada i bawi się grzechotką-uwielbiam!! Co prawda jeszcze męczą go czasem gazy, ale wiadomo, że ma prawo jeszcze coś się dziać. Dosłownie dziewczyny jakby ktos mi skrzydła przyczepił :-) Może wreszcie znajdę czas na pisanie, ale nadrabiam zaległości w zabawach ze starszakiem i sprzątaniu.
 
Witam :-)

GiB szacun się należy :-) Nie ma co - matka potrafi ;-)

Venus witaj z powrotem :-) Jak chłopaki?

Emyly wrzuć przepis na te szybkie naleśniki :-) U mnie dziś też MUSZĄ być naleśniki - prośba mojego synka (taką samą prośbę słyszę co tydzień :-p)

Doti duuużo tych seriali :-D Ale listę sobie skopiuję ;-)

My wczoraj oglądaliśmy film : Przychodzi facet do lekarza - polecam, śmieszny!!

To idę na śniadanie, bo mi smaka tymi tostami zrobiłyście :tak: No ale u mnie tylko bułeczka, bo toster jakoś w zeszłym roku wywaliłam :Suchy:
 
reklama
Do góry