reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry.
Mika, oby nasze kochane dzieci wróciły do nas.
U mnie dziś łosoś na parze lub grillowany. Jeszcze nie zdecydowałam.
Miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry,
Katka, Tusia współczuję nocki, teraz kawa i będzie lepiej :)
Lilla tak to jest z facetami niby chory ale na dwór goły wychodzi bo ciepło.
Makota gratuluję kupy, Daś dowiedział się co mamuśka planuje więc postanowił zrobić:)
Sokoja zdrówka :)

U nas dzisiaj leje na całego, a my do lekarza po południu. Nocka przespana przez Julkę, u mnie noc bezssena. Nie wiem czego ze dwa razy w tygodniu tak mam, że nie mogę usnąć:/ Teraz oczy na zapałki dosłownie. ehhh. Idę bawić się z brzdącem moim :)
 
wątróbka - fuuuuj :-p
żurek - mniam, ale nie mam na stanie - w piątek zrobię - dzięki za inspirację
mielone miałam wczoraj...
łosoś pycha, ale nie mam garnków/parowara i ....łososia :-D

póki co robie zupę brokułową....

Makota to trza było Go wcześniej nastraszyć tym czopkiem :-D. Nie ma to jak porządna kupa z rana to i humor lepszy ;-).

Dobra idę szukać natchnienia na dzisiejszy dzień.
 
Dzien dobry ;) Dziewczynki przezle Wam troche slonca aby ten dzien byl mily ;)
 

Załączniki

  • 1417512865947.jpg
    1417512865947.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 32
Jak Bry
Noc ok, dwie pobudki ( chyba, bo może dziecię tankowalo jak zasnelam). Starsze w przedszkolu, a my zaraz lecimy na fitness i odebrać żyrafe Sophie ze sklepu. A potem spacer do biedronki, bo pusto w lodówce...
Na pneumokoki musi być chyba 6 tyg odstępu między dawkami
 
Hej, dzięki GiB za słońce. Przyda się bo u nas za oknem szaro i ponuro.
Mialam pisać o zasypianiu Młodej, ale 1st komórka mi się wyłączyła, a potem w kompie sterownik odmówił posłuszeństwa. Wiec nie będę piała w zachwytach nad nią :p

Zaraz się ubiore i jadę do sklepu odebrać prezent Mikołajkowy dla męża :)
On oczywiście dla mnie nic noe kupił bo myślał że tylko znajomym prezenty robimy a sobie wzajemnie nie :p
 
brrr zimno....

Lilla mąż jeszcze zdąży!

Pola, Mika8 ja też straciłam moje kochane dziecko... Wiecznie męczą ją gazy, zasypia z płaczem i się przebudza wiecznie. Już nie wiem co robić :wściekła/y:

Pneumokoki to 3 dawki w odstępie co 6 tygodni/

Pola wybrałabym łososia grillowanego :-) W ogóle zazdraszczam, bo ryby nie jadłam już jakieś 4 miesiące (skaza). Na mnie z inwencją ze względu na moją ubogą dietę liczyć nie możecie :-p

Lilla ja też zawsze szukam CV w necie, ale tym razem ma by6ć na wewnętrzne potrzeby koncernu więc muszę wejść z duże szczegóły a weny brak :-(

elifit a w jakim zawodzie szukasz pracy?

Do dziewczyn ze skazą (Tusiaczek?) czy ja dobrze kojarzę, że kleiki kukurydziane i ryżowe można włączać, ale kaszy mannej nie?
 
reklama
Witam,

za mną też nocka taka sobie, podobno płakałam że muszę wstawać Mż coś rano wspomniał. Jak przytuliłam się do kołdry to ciężko było mnie postawić, zawsze proszę Mż jak widzisz że K jest przy cycu Twoja rola się kończy i możesz dalej spać, jeśli stawiam opór to do skutku masz mnie wybudzać. Obkładanie rozgrzewani wszystko mi się miesza nie wiem którą piersią karmiłam wcześniej nadal pokarm mi wzbiera piję szałwię od 8 dni doszłam do 3 szkl co dziennie i nadal wielkie g....nic nie działa.

Dzisiaj mamy szczepienie zapomniałam że mam wizytę u swojego endo muszę odwołać.
Moje dziecko rozmawia ze zwierzakami chwałę temu kto wymyślił matę. Mogę poprasować chociaż najchętniej marzę o śnie, jak sobie przypomnę że kiedyś w zamierzchłych czasach spałam po 8h to wydaje mi się że to fikcja.

Tusiaczek grafika super, masz tego więcej?

Lilla mój Mż jeszcze przed tym jak zostaliśmy małżeństwem to miał fantazję każda rocznica święto potrafił mnie zaskoczyć, niestety małżeństwo wyżarło jego kreatywność.Jak mi kupi maszynkę do golenia ubrań (jedną pożyczyłam bratowej na wieczne nie oddanie) to się załamie. Mam nadzieję że się wysili.
 
Do góry