reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
O Lilla, to juz chodzisz na kurs? Zazdraszczam troche, fajnie tak wyjsc do ludzi.

Kornela, przypomnialas mi ze mala z rzeczy do karmienia ma tylko lyzeczke:D tez musze pomyslec o jakims fajnym zestawie.

U mnie terroryzm ciag dalszy. Tzn spi od 21.30. Od 22.30 probuje ja odlozyc czy to do lozeczka czy do nas na lozko ale jest pobudka i placz:/

O wlasnie sie chyba obudzila na dobre:/
 
Kurcze mamo bobasa sciskam i trzymam kciuki zeby malutka troszke pospala jednak.
Ja zamiast isc spac to siedze...rano bede jeczec.
Dziewczyby a Wasze maluszki tez sie tak rwa do siadania? Karmie go na kokanach na pollezaco a ten glowa do przodu,nigi do gory i tak trzyma ciagle a jak go nosze przodem do swiata to za nic glowy nie polozy.
 
Lilla fajnie, ze wyszlas do ludzi a kurs na pewno się przyda :)
Mamo b kurde wspolczuje, ja bym chyba wymiekla ale jak trzeba to wszystko się zniesie. Mimo wszystko życzę wam spokojnej nocki.

Ja juz w łóżku poczytam cos chwile i ide Lulu. Jutro ważenie julki mam nadzieje, ze dużo nie przybrała bo mi jeszcze karza dziecko odchudzac.

Dobranoc
 
Mam-_b - śmiać się bo oszalejesz inaczej :-p
kornela - tak samo.

ale skoro jesteśmy już przy pytaniach rozwojowych, to czy to jest normalne, że dziecko wypycha język? Nie mówię tu o delikatnym pokazywaniu języczka ale dosłownie wywalaniu całego na zewnątrz.

My dzisiaj dwie pobudki w nocy ale wstałyśmy dopiero o 6. A przez kilka dni była ciągiem cała noc :tak: ech fajne to było.

Lilla - dobrze, chodzisz na kurs :tak:
 
reklama
Lilla, co jak co, a prawie polroczne dziecko zapewne wie kiedy jest glodne ;)

Ja tez jestem glodna, ale mam dzis pobieranie krwi... Das rowniez. Poza tym trzeba jechac do um po akt malzenstwa. Do tego zdjecie do dowodu i zlozenie wniosku...

Nie chce mi sie...
 
Do góry