reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam nocna zmianę my już po jedzeniu ale chyba przy cycu będzie spanie.

Dokładnie w tym dniu dowiedzieliśmy się że pojawi się K:D

Doczytam Was jutro miłej nocki:D
 
reklama
Pola podciśnienie się wytwarza ale chyba nie przy małej mocy. Ja nie zamykam dziurki i ciągnie gluty. Jak dmucham a mam zatkany nos to też całkiem nie zatykam bo mnie głowa wtedy boli od zatok.

Good night
 
Wez tu badz madra... Nastal trudny czas dla mnie...

Mowie m, ze a ma chyba wiekszy katar i kaszel. Odpowiedzial: jak chcesz go truc antybiotykiem to prosze bardzo, ja tam kaszlu nie slysze.

Gdzie on w ogole nie spedza z tym dzieckiem czasu, bo albo spi, albo siedzi na kiblu, albo go nie ma.

Nie wiem czy podawac antybiotyk ani czy moge wychodzic z a na spacer. Bez spaceru da mi popalic...

Dla mnie ten katarek jest troche hard corowy. Nie sadze, zeby bylo to przyjemne dla dziecka i pomimo, ze tego uzywam, nie jestem przekonana czy jest to bezpieczne.

Ograniczylabym sie do 2 razy dziennie, ale moze to za malo...

Przy inhalacji tez sie napewno bedzie darl :(

Dzieki za odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:
Melka generalnie lubiła katarek aż pewnego dnia jej się dowiedziało i wrzeszczy :) ale później się śmieje jak kozica pójdzie :D ach te baby!
Używam dwa razy dziennie. Ale u nas nie ma kataru.

Jedzenie było o 24 i dopiero teraz "dopiero" jak na nasze warunki :) może zakończyliśmy etap pobudek o 5.
 
Witam nocna zmianę.
Po takim śpiącym dniu jak wczoraj nie dziwie sie ze mały wstał w nocy. Ciekawe czy bedzie łaskaw jeszcze dospać.

Makota, ja tez jestem przeciwniczka antybiotyków ale jesli trzeba to trzeba. Co mówiła lekarka na temat kaszlu? Jesli to od kataru jest a katar jest bialy lub przezroczysty to ja bym nie podała antybiotyku. Jesli nie ma gorączki to spacery jak najbardziej uskuteczniaj. Ewentualnie balkon. Przebywanie na świeżym powietrzu tez udrożnia nos. Wydaje mi sie ze skoro używasz katarka tylko dwa razy dziennie to Adam wcale ne jest mocno zakatarzony. Mojego dosłownie zalewało. Nie mogl oddychać dlatego odciagalam tak czesto. A inhalacje nawet polubił. Polecam wykonywać we dwójkę. M trzyma małego a ty przykladasz maskę i robisz minki albo śpiewasz w tym czasie. Powiedzenia.
 
Karmienie nocne nr 2.

Katarek też mnie przerażał, ale po jednym użyciu i reakcji Zolki jestem przekonana, że jest dla dziecka przyjemnuejszy niż używana wcześniej gruszka.
spróbowałambym najpierw odciagac częściej katar (przed każdym jedzeniem) i zobaczyć czy kaszel się zmniejszy. Co do spacerów to również jestem zdania że bez temperatury można nadal korzystać z ich uroków. Antybiotyk zostawilabym na czarna godzinę.
Śpijmy dalej :)
 
Pola jego zalewa od nocy katar

Antybiotyk jak pojawi sie silniejszy kaszel lub goraczka.

Ja wczoraj bylam u internisty i niewiele pomogl. Coraz gorzej sie czuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry!
Mala spi jeszcze, a ja juz sie krece w lozku:/ znowu descz pada, no ilez mozna!! Pobudka byla o 4ej u nas. Obudzilo mnie chichranie sie do karuzeli, coraz czeciej zauwazam ze Laura ma mniej miejsca w kolysce, czas juz naprawde zaczac sie rozgladac za turystycznym:/

Lilla, pamietasz ta apteke co zamawialas katarek? Mogla bys podac mi ta strone?? Przydaly by mi sie zakupy z niedroga wysylka tutaj.

Makota, moze faktycznie Adas ma wiekszy kaszel z tego kataru? Ja bym najpierw odciagala czesciej katar i obserwowala, poki nie ma goraczki to wyszla bym na spacer.
Zdrowka dla Adasia:* i dla wszystkich chorowitkow.

Milego dnia:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry