reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Teraz odpowiem co pamiętam. Kąpie córkę co 2-3 dni, wieczorem. Nie splukuje czystą wodą tylko ta z wanienki. Dużo włosków nie ma więc specjalnego szamponu nie używam.
Z tą teściową to nie będzie różowo. Za pierwszym razem podgrzała mleko w mikrofalowce. Teraz nie zmieniła pieluchy po karmieniu jak prosiłam, więc gdy wróciliśmy to dziecko strasznie się kręciło i poplakiwalo. Na szczęście oboje ogarnelismy temat. Ja rozbieranie, zmiana pieluchy (mąż trzymał smoczek i szyszał glaszczac główkę), następnie małż ubrał pajacyk, ja mylam ręce, a na koniec podał mi do karmienia :) Współpraca cudowna. I jak młoda się trochę rozbudziła i nas poznała to ten uśmiech... same wiecie co to za uczucie.
W PL jak zostawialam Zole z moją mamą to na początku się bała, a po jednym wieczorze już zmianę pieluchy i karmienie butelką opanowała. I została mistrzem likwidowania czkawki.
Wit D mam na wodzie, więc zawsze podaje przed karmieniem.
Zastanawialam się czy KATARKU można używać u dorosłych na zatoki??

Jutro będzie rok jak test zrobiłam. Kiedy poczęta to nie pamiętam :)
 
reklama
Mój m używa katarku tylko raz głupek zatkał jedną dziurkę w nosie i zwiększył moc odkurzacza bo mu słabo ssało i... strzeliło mu w szczęce :eek: także uwaga :p


Boli mnie brzuch jak na @. I teraz nie wiem czy @ czy blizna.

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
A mój pediatra radził zeby zatkać dziecku jedna dziurkę i wyciągać katarkiem z drugiej....
Co do częstotliwości używania katarka to wychodze z założenia ze bez ograniczeń. Jak mały miał katar to chodziłam za nim z odkurzaczem i odciagalam co chwile nie patrząc na to ile razy dziennie to robie. Ja jak mam katar to nie dmucham w chusteczki określona ilosc razy dziennie tylko w zależności od potrzeb i z tego samego założenia wychodze przy dziecku.
 
reklama
Do góry