reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipiec 2014

ja byłam w pracy szczepiona na wzw b bo z różnymi pacjentami miało się do czynienia :/
Makota piekny dzien slubu bedziesz miala niezalznie od pogody :)
Zolka dzisiaj caly dzien nadaje. geba jej sie nie zamyka, je i nagle patrzy ma nie i grrrr, grrrr, hrrrr :D
Kocham ją :)
 
reklama
Moja lobuziara ostatnio ma problem z zasypianiem:/ nie wiem czemu jak zamykaja jej sie oczy to walczy z tym snem jak nie wiem! A przy tym jest taki okropny placz, ze czesto musze ja wybudzac znowu bo nie da sie jej uspokoic:/ otwiera oczy i sie cieszy, zamyka, tzn usypia i znow jest placz. Oczka ma takie malutkie, zmeczone ze nawet ciezko jej mrugac ale bedzie walczyc do konca byle by nie usnac:/

Teraz wlasnie zasnela, po ciezkiej walce i ze mna i z mezem.

Dobranoc dziewuszki:)
 
reklama
Do góry