reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornela ja w takie przesądy, zabobony nie wierzę, ale spróbuj - co Ci szkodzi :blink:

Katka no właśnie nam też mówili w przedszkolu o tym odrobaczaniu. Tylko lekarka jakoś nic o tym nie wspomina, a ja ciągle zapominałam o to zapytać. Sama nie wiem co o tym myśleć
 
reklama
Dzien dobry:)

Od 3 nocy nie moge wejsc na forum w ogole..Pfff..

Jagodka, haha:D kalesony sa najlepsze:D

Kornela, propozycja jest taka dla Ciebie zebys w koncu zaczela sie cieszyc macierzynstwem i przestala szukac u syna problemow:) moja tez zawsze placze jak wracamy od znajomych itd, to z nadmiaru wrazen, dziecko nie lubi jak sie czesto zmienia otoczenie, kazdy tirla nad nim, nosi go:/ swoja droga nienawidze tego:/ co do zabobonow, byl juz taki temat i zdania sa podzielone, ja osobiscie uwazam to za glupote.. Moja tez placze, kazde dziecko ma jeden dzien lepszy, drugi gorszy..

A ja chora:/ gardlo mnie tak boli, ze sliny w ogole nie moge polykac, czesciej ja wypluwam:/

Milego dnia:D

Aaa dla najmlodszych Panow wszystkiego najlepszego:)
 
Ja chciałam odrobaczyć Klaudie profilaktycznie, to mi była pediatra powiedziała, że najpierw badania trzeba zrobić, ale skierowania dać nie chciała, bo nie widzi potrzeby:baffled:
 
Dziewczyny, co mozna brac na przeziebienie jak kp? Mam goraczke:/ mam w domu apap fast i apap hot.. Apap fast jak bylam w ciazy i bylam Pl to w aptece mi dala na przeziebienie.. Ale ktos bral go kp?
 
A widzisz Jagodka, starosc nie radosc:) sama czytalam ten artykul o dozwolonych lekach i zapomnialam o tym;/
Boli mnie gardlo, tak ze szok! Nawet sniadania nie jadlam bo polykac nic nie moge, a teraz zmierzylam sobie temp bo cos dziwnie sie czuje a tam 39,1st. ://

Zwykly apap to wiem, ze mozna ale te fasty, hoty maja jeszcze jakis dodatkowy sklad i dlatego sie zastanawialam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kornela , jak się dziecko wybudza z panicznym płaczem to spróbuj w najpierw odbić. U mnie działa.

Robaki, myślę,że większość ludzi coś tam ma, a dzieci w szczególności.Jestem za profilaktycznym regularnym odrobaczaniem, ale moja lekarka już nie. A ja się boję takie małe dziecko na własną rękę.
Moja córka miała już kilka razy badania, ale specjaliści twierdzą,że badania są w większości fałszywie negatywne.
 
Do góry