reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziewczyny, piszecie, że Wasze starszaki przynoszą z przedszkola katar a moja Mania w zeszłym roku przynosiła wszy. Była tam istna plaga, miała je chyba 4 razy. W tych jej długich włosach to była istna katorga. Na szczęście zmieniliśmy przedszkole. A w tamtym było to zgłaszane do dyrektorki a ona nic z tym nie robiła. Ale nic dziwnego, skoro jak rano usiadła w swoim fotelu to schodziła z niego popołudniu, bo się tam zaklinowała.
 
reklama
Darunia - katar to mało powiedziane... Ale fakt, lepszy katar niż wszy.

Haust - name nadzieję że lekarstwo do noska tym razem przyniesie znaczną poprawę. Ale następnym razem chyba też domowe sposoby pójdą w ruch.
Cholera... Do marca... Weź nie strasz...
Najważniejsze by się na uszy nie rzuciło, albo na zatoki. Wróciłam od lekarza i szlaban na przedszkola do story.

Kum - ja dokładnie tak jak ty bym się ubierała a maratony po sklepach mnie wkurzają no i to moje pociążowe poszukiwanie stylu... Żenada! Ale w sobotę zaszalałam i kupiłam 3 sukienki, 2 spódnice i płaszczyk...


Szczesliwa - gratuluję kupy :-D brawo :-D
 
Ostatnia edycja:
Darunia wszyscy śpią :-D
Słuchajcie mój synek się odblokował zrobił wczoraj drugą kupkę a teraz robi kolejną oszaleje ze szczęścia :-D:-D:-D
wczoraj cały dzień sprzątałam, a teraz znowu będę musiała bo maluda robi taką kupkę, że bokiem wylatuje ręcznik położyłam niech sobie robi :szok::-):-D
Weszłam na wagę dzisiaj i jestem w szoku ważę 5 kg mniej niż przed ciąża, myślę że to przez karmienie....chociaż mnie to dziwi bo ciągle chodzę głodna i jem i jem jem.........
też nie lubię chodzić po sklepach tłok i jakoś przytłaczają mnie te światła w galeriach masakra..jestem też negatywnie nastawiona do takich miejsc bo pracowałam w galerii 4 lata masakra
a co do kataru itp to życzę dzieciaczkom dużo zdrówka a u mojej córki w szkole jedna dziewczynka miała wszy tak więc już szampon na to cholerstwo użyłam tak na wszelki wypadek. chociaż nie widziałam nic u wiki żeby miała. Ale wiadomo mogą się pojawić w ciągu 2 tygodni. swoją drogą jak rodzic nie widzi że po głowie robale skaczą ????????:szok:i dopiero wychowawczyni się orientuje, bo dziecko się ciągle drapało :angry:
 
Fuuj, ale tematy z rana;-)
Forum się posypało, ale widzę, że już stoi:tak: Wszystkiego dobrego dla małych forumowych chłopaków!
Adaś znowu przespał 6,5h ciągiem. Tym razem opróżnił dwa cycki po przebudzeniu, więc już się nie doiłam;-) Za to od 5:30 już nie śpimy:baffled: Wolałam chyba poprzednią opcję..Wczoraj poprasowałam. W 50minut udało mi się ułożyć bieliznę w komodach, uprasować ubrania dzieci i nic poza tym..:-p Dziś u mnie mniej słonecznie, ale nadal ładnie, więc dziś też długi spacer w planach
 
Darunia - pewnie dzieci absorbują ;)

Męczy mnie dalej katar przeobrzydliwie. Głos odzyskałam ale jeszcze z lekką chrypką. Najgorzej jest wieczorami.

Dziś w nocy na dwa karmienia - dwie trudne kupy. O 4 dostała espumisan ale byłam tak zaspana, że dotarło to do mnie już po karmieniu, kupie i uśpieniu dziecka, które jeszcze trochę jęczało. M. podał chyba 30 kropli bo twierdził że to kolka. Byłam tak zaspana, że dopiero po godzinie go obudziłam o uświadomiłam, że to NIE jest kolka tylko trudna kupa i ma zmówić paciorek żeby kolek nie było! :cool2: a żeby nie zapeszyć to tego słowa w ogóle w naszym domu nie wolno używać :blink:
Za to rano spałyśmy do 07:40 :cool2: co u nas się nie zdarza.
 
reklama
dzień dobry!

dla małych mężczyzn wszystkiego najlepszego!

Dariunia - Twoja Mania, to Maria? od dawna mam zapytać i zapominam
Kum - jeansy i trampki są super

zakatarzonym i zakaszlanym życzę zdrówka! teraz zacznie się sezon chorobowy :(

u nas sezon na piardy i tulenie...

wczoraj 3 h nie moglam go uspokoic. zasnal ze mna i nie chcial spac w lozczku. kolo 24 go przelozylam. o 2 i 5 karmilam a spal do 8 - skok rozwojowy :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry