reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagodka super:):):)

Ja pamietam, że nas odrobaczala ciocia lekarz jak bylismy dziećmi. Teraz jak mam koty to pytalam lekarzy i nikt mi nic nie chciał przepisać.

Mały spał dziś 7h ale przez cały dzień nie moglam go uśpić, ciągle ziewał, ale gdzie go nie kładłam ryczał. I tak nam schodziły 2h między karmieniami.
 
reklama
Hej :)
Jagodka ja mieszkam na czubach a ty które rejony moze jakiś spacer uda się zgrac.
Mamo bobasa zdrowia życzę :)
Pozostałym chorowitkom również. Przepraszam ze tak ogolnie ale ja tak na szybko a pamięć szwankuje.

Basen ehh zazdroszcze ale tez mam w planach się wybrać jak tylko wrocimy do UK. Może nie będzie za późno.

Dziś kupilam julci ciuszki na chrzest miała być sukienka itd ale ceny mnie zabiły wiec kupilam eleganckie spiochy body i płaszczyk. Przynajmniej będę mogła później gdzieś to założyć.
Bylysmy dzisiaj u ortopedy jula ma lekko asymetrie ,ma dużo na brzuchu leżeć i mamy miziac jej stopki od zewnątrz bo lekko uciekają do środka.
Poza tym dni leca jak szalone na nic czasu nie mam, jutro jade sukienki dla siebie szukać.

Pozdrawiam gorąco :)
 
Nie wiem czy pisałam, że wczoraj moje dziecko po nocy, pobudce o 7.45 nie spało do 13.30. Jak zasnela to obudzila się o 14.30 na. zmianę pieluchy o jedzenie i zasnela dalej bo na spacerze bylysmy i dopiero o 16 się obudziła gdy zaszlysmy do domu. Ja pojechałam na fizjo a ona zostala z tesciowa i byla dwie godziny aktywna i od 18 spi nadal z dwiema pobudkami na jedzenie (22.30 i 2.20).
 
Dzien dobry!


Mamy teraz druga pobudke, gardlo dalej mnie boli.. Juz zaczelam plukac sobie woda z sola.. Co powoduje u mnie odruch wymiotny.. Zmora z dziecinstwa:/ ale nic jesc nie moge co mnie doprowadza do szalu:/

Zycze milego dnia!
 
My pobudkę mialysmy o 5 i dziecko już wyspane. spać dalej nie chciała. leżała godzine w łóżeczku gapiac się na karuzele a ostatnie pol godziny plakala,nosiłam na rękach, wkladalam smoczka, zmienilam pieluchę az sie poddalam i do cycka przystawiam a ona zasypia powoli. No i nie wiem jak inaczej ja uspokoić. cycek uspokajacz ale co w zamian??
 
Lilla, dokladnie to samo mam. Moja nauczyla sie na wszystko wolac cycka.. I zeby jadla to ok, ale ona sobie ciumka tylko:/ nie wiem jak w ogole podejsc do niej zeby nie wisiala mi tak na piersi://


A bylo juz tak fajnie..
 
Hej :)
Jagodka ja mieszkam na czubach a ty które rejony moze jakiś spacer uda się zgrac.
Mamo bobasa zdrowia życzę :)
Pozostałym chorowitkom również. Przepraszam ze tak ogolnie ale ja tak na szybko a pamięć szwankuje.

Basen ehh zazdroszcze ale tez mam w planach się wybrać jak tylko wrocimy do UK. Może nie będzie za późno.

Dziś kupilam julci ciuszki na chrzest miała być sukienka itd ale ceny mnie zabiły wiec kupilam eleganckie spiochy body i płaszczyk. Przynajmniej będę mogła później gdzieś to założyć.
Bylysmy dzisiaj u ortopedy jula ma lekko asymetrie ,ma dużo na brzuchu leżeć i mamy miziac jej stopki od zewnątrz bo lekko uciekają do środka.
Poza tym dni leca jak szalone na nic czasu nie mam, jutro jade sukienki dla siebie szukać.

Pozdrawiam gorąco :)

Limonko
ja 20 lat mieszkałam na Czubach - na Błoniach dokładnie. Teraz mieszkam na Świcie (tuż przy Porębie), więc też niedaleko:tak:

Lilla, dokladnie to samo mam. Moja nauczyla sie na wszystko wolac cycka.. I zeby jadla to ok, ale ona sobie ciumka tylko:/ nie wiem jak w ogole podejsc do niej zeby nie wisiala mi tak na piersi://


A bylo juz tak fajnie..

Bezsmoczkowe jesteście?

Żeby nie bło mi tak dobrze, to o 23 Adasia obudizły pierdy, ale dałam cyca, wyprutał się i poszedł spać, potem i 2 wstał na jedzenie. Także coś tam jeszcze go męczy ale jest progres ciekawe co będzie dzisiaj..
 
ja jestem baaardzo smoczkowa. dzisiaj cos. robie nie tak z dzieciem. przebralam w stroj dzienny, bylo ok. wlozylam do łóżeczka ze smoczkiem i jest ryk. leży na macie jest ryk, na plecach, na brzuchu bez różnicy. tylko na rękach się uspokaja. teraz ryczy a ja wyciszam ja w mózgu bo to już wymuszenie rączek jest. niemozliwe żeby po pol godziny od końca karmienia znowu jesc chciała.
 
Lilla,ale moja ma to samo. Mimo, że nie karmię jej już od miesiąca to ona czasem chwili nie może poleżeć, bo ryczy jak by ją ze skóry obdzierali. Wezmę na ręce i momentalnie jest cisza. Ale jak karmiłam to właśnie często tak miała, że ryczała, przystawiałam do cyca i od razu był spokój.

Ogólnie stwierdziłam, ze te moje dzieci bardzo się podzieliły. Hania jest podobna do mnie i do mojej rodziny (chodzi mi o wygląd) a Nikoś do taty. Jeżeli chodzi o zachowanie to Hanula jest niegrzeczna, wymusza wszystko płaczem, a Niko to złote dziecko. Jakby oboje nie mogli być grzeczni, no ale wtedy miała bym za dobrze. Nie powinnam narzekać, bo i tak są grzeczni. Jak czytam wątek mam bliźniaków to stwierdzam, że i tak trafiłam w dziesiątkę z nimi, bo nie mamy praktycznie żadnych problemów, ani kolek, żadnej rehabilitacji, żanego biegania po lekarzach. Także jest dobrze :)
 
reklama
Wczoraj poprawiłam sobie humor, przez przypadek poszłam do sinsaya, bo otworzyli u nas pierwszy ich sklep, a w orsayu jakaś bieda była. Kupiłam sobie dwie pary spodni i bluzkę i zapłaciłam niecałą 100;-) Wreszcie mam ciemne rurki, które mi z dupy nie spadają:tak: Co ważne, mają wysoki stan, tak jak lubię. A drugie spodnie to takie dresy/nie dresy. Pełno na ulicach tego widzę i też zapragnęłam:-D Jest wygodnie, ciepło w tyłek i wcale nie wyglądają jak dresy, a komfort jak w dresach.
 
Do góry