reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

A jesli można wiedzieć ile takie zajęcia trwają? I jak to zorganizować jeśli chodzi o karmienie? U nas chcą żeby bobas był przynajmniej 2h po jedzeniu. A ja się boję że krzyku narobi i sama nie będę wiedziała czy to z głodu czy ze strachu;)

eeee. u nas tu i na poprzednim basenie było, że ok. 30min po jedzeniu, więc karmię w domu i wsiadamy do samochodu i jedziemy. po zajęciach i umyciu znów cyc. 2h po jedzeniu to i ja bym zgłodniała na basenie... zajęcia trwają ok.30min, ja potem jeszcze do jakuzzi idę ogrzać się i bobasa (wiem, wiele osób krzyczy że nie wolno, ale i z Olą chodziliśmy po zajęciach na "bąbelki" i nic nie było)
 
reklama
Witam wszystkich.
Wracam do żywych. Chodzić już mogę, nie szybko ale jednak. Ale dziecka jeszcze nie noszę i nie przewijam.
Zapalenie piersi też ogarnięte. Czerwona nawet była ale bez gorączki i kapusta dała radę.
Dziś mieliśmy szczepienie. Mam nadzieję,że będzie ok

Agulam, słyszałam o zabobonie. Moja siostra była w 3 msc ciąży jak została chrzestna mojej córki. Zaproponowałam jej to, wiedziałyśmy o przesądzie i sama zdecydowała ,że ma to w nosie.

U nas katar przedszkolny jest od 3 września, różne kolory były, różne nasilenie. Moje dziecko normalnie ma katar 10 dni a od niego kaszel.
Przez weekend udało nam się wyleczyć inhalacjami i różnymi syrokami i sprayami. Ciekawe na jak długo wystarczy.

Ja też zabieram się za zakupy zimowe. Małemu kombinezon na Allegro przejściowy kupiłam. Jakiś ciepły mam po córce.
Zrobiłam zapasy rajstop dla obu sztuk. Jeszcze kombinezon i kozaki dla starszaka, mały czapek nie ma i będzie ok.
 
Dziewczyny jest kupa!!!!!!!całe łóżeczko jest że tak powiem osrane ha ha jak sie ciesze lece to ogarniac bo maly sie budzi..zrobil kupe jak spał ale widze po uszach bo mu doleciało że musztardows!!!!
Lilla my jagody?to jestem w szoku.
Ale jestem szczesliwa z tej kupy yeee:-):-):-D
 
Jagody bardzo zatwardzają - leczy się nimi biegunki:tak:
My po dłuuugim spacerze.
Mówiłam, że Adaś ma resztki katarku, pewnie jutro śladu nie będzie - u takich maluchów warto swoim mlekiem zakraplać nosek
Pamiętacie jak pisałam Wam ze szpitala jeszcze w ciąży, że fajną ekipę mam na sali? W piątek idziemy z laskami na spacer:tak: już się cieszę na to spotkanie:-)
 
u mnie w domu zawsze biegunki sie jagodami elczyło..

słyszałam o zabobonie, moja koleżanka ukrywała że ejst juz w ciązy żeby zostać chrzestną bo by ja na wsi pogonili...

małgorzatkar a dzidziusie trochę piją tej wody czy nie?? oglądałam na yt że po kilku zajęciach zanurza się maluszka. mojego młodzieńca zacznę przyzwyczajać do wody w wannie u rodziców a potem na zajęcia :) zastanawiam sie czy sama się z nim ogarnę na zajęciach

i 2h przerwy to jakaś paranoja, mój w dzień prawie nigdy nie ma 2h przerwy między posiłkami..


ja osobiście nienawidzę zakupów.. nigdy nie mogę znaleźć co bym chciala..a teraz mam wrażenie że straciłam jaki kolwiek styl - mam ochote tylko na dzinsy i trampki :) ostatnio usłyszałam od znajomej że jestem za stara na bluzę z kapturem..hahhahaah
kurtkę zimową chyba kupię w decathlonie. są cieplejsze niz te zwykłe. zeszła zima była lekka a teraz.. zobaczymy..
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas katarek mija, ale kaszel jeszcze jest :-( Mam zamiar szybko się go pozbyć, bo męczy się to moje dziecię, szczególnie w nocy :-(

Katkaa pytałaś jak to z katarem u starszaków. Otóż mój miał w zeszłym roku od września do marca z niewielkimi przerwami :sorry2: Przepisywali różne różności, ale zauważyłam, że najlepiej na niego działa mikstura z miodu, czosnku i cytryny :tak: Takim oto magicznym nektarem go poję :-)
 
Do góry