reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Miałam po ciąży iść zdjąć kamień.. to sobie pójdę na leczenie zamiast na skaling:baffled: Nie wiem, spróbuję jakoś z Adasiem jutro tam pójść, najwyżej z cyckiem na wierzchu będzie mnie borować;-)
 
Włosy zafarbowane, pazurki pomalowane - mogę iść jutro Natalkę zaprowadzić pierwszy raz do przedszkola :-D

Odnośnie chrztu - gratulacje dla dzisiejszych aniołków :-)
Musimy też rozpocząć rozmowy o chrzcie... Ciekawe jak tu ksiądz do nas podejdzie. Inną sprawą są rodzice chrzestni...... Tu się chyba z mężem pozabijam ;-) może właśnie z tego powodu nie podejmujemy dyskusji, dla świętego spokoju.

Do zobaczenia na nocnej zmianie ;-)
 
Gosiu gratuluje udanych chrzcin.
Witam sie na nocnej zmianie.
Maz mam nadzieje juz w domu, niestety kontaktu z nim nie mam tymczasowo.
Zola spala od 20 do 1.15. teraz karmimy, zmieniamy pieluchę, karmimy i matka moze poleci na siku bo obudzila się z pełnym po arbuzie pęcherzem. Ktos jeszcze nie śpi?
 
Ee niemożliwe, karmienia nam się nałożyły? ;-):-D

Ona sobie sprawy nie zdaje z tego co ją czeka. Chociaż co dziennie mówimy o przedszkolu, dzieciach itd. No cóż, przekonam się już za kilka godzin ;-) ponieważ zajmuje się Oliwką to tego tak bardzo nie przeżywam. Aaale nie wiem czy mi się łezka w oku nie zakręci... Do mnie to chyba po prostu nie dochodzi, że to już!!!


Ratunku!!! Chrapiący chłop!!! Jakieś rady? On już nawet śpiąc na brzuchu chrapie :-( szturchanie pomaga ale na chwilę.........
 
Katka zatyczki do uszu:) tylko to u mnie działa

My kładziemy malca o 22 i spi różnie. Dziś się obudził o 24:30 ale maz go,owinal i spał do 4. Mamy jakiś problem ze spaniem. Niby chce spać, ziewa, ale nie potrafi zasnac, albo zaraz się budzi. Cały wieczór marudzi przez to itak,codziennie.

Gratuluję udanych chrzcin! Jakie mialyscie menu?

A jak jestesmy przy jedzeniu- co jecie ns śniadanie?
 
reklama
karmienie nocne nr 2.

Katka dzieci lepiej znoszą przedszkole niz rodzice. Najważniejsze to pokazac dziecku ze będzie siętam dobrze bbawić z innymi dziećmi, powiedzieć kiedy się wróci np. po obiadku i NIGDY sie nie spoznic!! Strach ze dzieci tak szybko rosną...

Undomiel ja na śniadanie najczęściej kanapki, jajka gotowane, jajecznice lub omlet (od swieta), na drugie lubie sobie kaszke manna zrobić z syropem malinowym lub dzemem, jakis jogurt lub serek homogenizowany.

BRAKUJE MI MĘŻA :(
 
Do góry