reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Catsun -ooo jakie pogodne dziecko, co Ty gadasz, że tak płacze;-)
Tatuś z wózkiem? pfff... on nawet ze mną i Klaudią nie chce spacerować. A osiedle domków, więc z sąsiadami (i bliższymi i dalszymi) nie utrzymujemy żadnych kontaktów.
 
reklama
Ja żartuję, bo jak mówiłam komuś, że on tak płacze itp, to akurat był spokojny i wszyscy zdziwieni, bo przecież on taki cichutki:-D Bardzo się cieszę! I oby tak u Ciebie zostało. Pewnie nie wiesz co ze sobą zrobić ze szczęścia i spokoju? Mój śpi już... hmm..bardzo długo (zdążyłam zgrać zdjęcia, uprasować górę prania, zjeść zupę, wypić kawę (inkę:-p)), cycki mi eksplodują zaraz.
 
hej hej :)

ja dzisiaj z dobrym humorem :D Julcia spała do 5.30 a potem jeszcze do 9 :) Obudziła się gdzieś w między czasie coś tam pomruczała i dalej poszła spać :) Potem wstałyśmy 1,5 godzinki aktywności i drzemeczka prawie 2,5 godziny. ciesze się bo ostatnio w dzień miała straszne problemy ze spaniem tzn krotkie drzemeczki i wstawała marudna i zmeczona. Może to dlatego że rano tak długo spała. Zobaczymy jak będzie resztę dnia :)

Elifit kciuki za udane chrziny:)
Catsun cieszę się, że już lepiej.
Moj B też cos przestał wychodzić na spacery ale fakt ostatnio pogody nie yło za bardzo i on dużo pracuje. Akurat w takich godzinach kiedy zawsze wychodzimy.

Dziewczyny ile mniej wiecej wasze dzieci mają aktywności między drzemkami??

Jagódka mogłabyś może polecić jakiegoś dobrego prywatnego ortopedę dziecięcego?? Bo chciałabym pójść z Julką pójść jak będziemy w PL.

Miłej niedzieli :)
 
Jagodka- A pamietasz moze jak pisalam na forum ze w brzuchu mi sie wcale nie rusza itd.. Ze pewnie bedzie grzeczny:p A jest taki ruchliwy:D Wiem ze zartujesz:* Zdjecie pelne szcescia bo brzuszek dzis spokojny:) Jak widac warto czasami zaryzykowac ze zmiana mleka.. Tak to bym sie meczyla i meczyla bo pediatra chcial zmieniac z Bebilonu na Bebilon HA a jak to nie pomoze na Bebilon Petit jak juz kiedys pislaam wiec ciagle bysmy w czarnej dupie byli.. Bo ten Bebilon niestety mu nie sluzyl:/ Bebilon Comfort tez nic nie zmienil.. Ale na pocAtku mi sie wydawalo ze jest jakas roznica.. No coz.. Mam nadzieje ze nie zapeszam i moj syn bedzie nadal w dobrym humorze bez bolacego brzucha taki jak na zdjeciu;) Dziekuje wszystkim za dobre slowa:)

EDIT: Dodam jeszcze ze po tym mleku moj Hubi robi idealne kupki jak jajecznica a wczesniej b wodniste i zielono zolte:/ I robil 1 w ciqgu dnia z pomoca windi lub sam cos wycisnal ale zawsze nie do konca i dalej sie meczyl ciagle placzac..
 
Ostatnia edycja:
No my chyba też nie mamy problemów, ale tu w uk nie ma czegoś takiego jak wizyta u ortopedy a tym lekarzom rodzinnym za grosz nie wierze. Dlatego chce pójść w PL na kontrolę. No nic poszukam byc może właśnie do Luxmedu się wybiorę :)
 
No my chyba też nie mamy problemów, ale tu w uk nie ma czegoś takiego jak wizyta u ortopedy a tym lekarzom rodzinnym za grosz nie wierze. Dlatego chce pójść w PL na kontrolę. No nic poszukam byc może właśnie do Luxmedu się wybiorę :)

No to spokojnie, przez internet można umówić wizytę https://www.luxmedlublin.pl/e-rezerwacja/0,1411b,lekarze,lublin,usg-stawu-biodrowego-u-dzieci My u dr Bachera byliśmy. Polecam centrum na Koncertowej lub Zwycięskiej - bez problemu można zaparkować nawet w szczycie i najmniejsze kolejki.

Kurde ząb mnie boli dziś cały dzień:-( Nie miałam czasu na dentystę, to teraz będę musiała go znaleźć czy chcę, czy nie:baffled:
 
reklama
Witam bo (zbyt) długiej absencji. Normalnie tęskniłam.
Starałam się choć czytać na bieżąco, ale niestety tylko dzisiejsze nadrobiłam.

Co do mleka modyfikowanego to się nie wypowiem bo doświadczenia nie mam.
Co u mnie?
Chrzciny: byliśmy u "naszego" ojca franciszkanina (który nam ślubu udzielał) i umówiliśmy się na 25 grudnia na chrzest Zolki :) Problem mamy z chrzestnymi bo jedno musi sobie bierzmowanie do grudnia załatwić, a drugie żyje w bezbożnym związku :/

Mąż mój rano pojechał do A-damu z parą studentów z BlaBla Car. Dobrze, że nie sam bo to zawsze raźniej. Smucę się tylko troszkę bo dobrze czasem nabrać dystansu :)

Zolka uwielbiana przez Babcię, noszona na rękach. Moja mama została pogromcą czkawek. Przytula, ociepla główkę, aż czkawka przejdzie. Ostatnio dość często ma czkawki. Poza tym znowu je co 2h. Śpi w dzień najwyżej 1h, a potem jest aktywna. Na szczęście nie płacze tylko ogląda świat, a ja jej opowiadam bzdurki i sie śmiejemy. Czyżby kolejny skok rozwojowy? Zajrzałam w rozpiskę tych skoków i wystraszyłam się skokiem 15-19 tydzień. 5 miesiąc musi być straszny jeśli dziecko marudzi.
Kupiłam chustę tkaną, ale co chustuję młodą to jest wielki ryk. Dzisiaj jakoś ten płacz przechuśtałam i spała przez godzinkę na spacerze, ale niewygodnie mi było. Chyba za ciasno się zaciągnęłam. Muszę się na instruktaż umówić do specjalisty.

Lecę nadrabiać na zamkniętym.
 
Do góry