reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornela delicol sie podaje do 3-4 miesiąca kiedy to organizm nauczy sie trawic laktozę.

Makota, no comments na tego księdza....
Tez mnie wkurzają takie bodziaki rozgogolone pod szyja.

Idziemy dzis na szczepienie 6w1
 
reklama
Makota ksiądz pewnie jeszcze weźmie za zapowiedzi i być może polslubek...masakra...a potem sie dziwią, ze się do kościoła nie chodzi...
Jeszcze pół godziny... Już glodna jestem, oby ta glukoza dobrze wyszła
 
Dziewczyny bylam juz u pediatry i oprocz kolki Hubert ma jakis problrm z jelitkami.. Ale ogolnie jest zdrowy. Dostal probiotyk: floractin krople oraz syrop na recepte: Debridat. Jak nie przejdzie to mamy sie pokazac za tydzien ale i tak mamy szczepienie wiec sie tam pokaze. Jak nie przejdzie to bedziemy zmieniac mleko modyfikowane. Mielismy Bebilon. Zmienilismy na Bebilon Comfort(zalecany przy problemach brzuszkowych) jest b drogi a w sumie przrstal juz pomagac.. Po od 6 dni jest niedobrze.. Maly bardziej cierpi:( No nic.. Mam wielka nadzieje ze mu sie polepszy. Mowila o zmianie na mleko: Bebilon HA.. Bo podobno jest dla alergikow i ma bardziej rozbite bialko czy cos takiego. Nie wiem czy dobrze zrozumialam. A jak to mleko nie polepszy nic to zmienimy na jakies specjalne calkiem inne.. Ehh.. Smutno mi

Makota- Ten ksiadz to jakis pojeb
 
Katka mężu ostatnio więcej w domu, a on zazdrosny o forum, więc rozumiesz;)

No to dzień dobry wszystkim:)
Młodzież śpi, mężu wysłany do pracy więc mam chwilę dla siebie.
Trochę się pogoda poprawiła więc uruchomimy chustę i pójdziemy na zakupy. Pomysłu na obiad zero. Chyba mam ochotę na zupę, może krem z kukurydzy? A co u Was na obiad?

Małgorzatkar kciuki za glukozę:thumbup:

Makota księdza komentować nie będę, bo już nie raz wyraziłam opinie na temat tego całego burdelu.
Już zapowiedziałam rodzinie, że chrzest zrobimy u Franciszkanów, a nie w parafii do której należymy. Bo na bank będę się musiała nasłuchać, że odkąd tu mieszkamy to wzięliśmy cywilny, i nie przyjęliśmy kolędy, no i nie chodzimy do kościoła. No i w ogóle to nie mamy kościelnego. Bo tu proboszcz taki z kosmosu i jeszcze gotów nam odmówić. Kurde ja nie potrzebuje aprobaty dla mojego związku tylko ochrzczenia dziecka. Jak tak ciężko to zrozumieć to trudno, mamy wolny rynek pójdziemy gdzie indziej:p
 
Moje dziecko przespało dzisiaj kolejną noc! :szok::szok::szok: To już trzecia :)
Boję się przyzwyczajać do tego luksusu że 2 miesięczne dziecko śpi 10 godzin w nocy a mama jest wyspana :)

Myśmy Małego szczepili 5w1 a jej koszt wynosił 95zł, nie miał po niej żadnych dolegliwości a po samym wkłuciu dość szybko się uspokoił i był już 'normalny'. Oczywiście jak tak Was czytam to sobie już wkręcam, że mi go źle zaszczepili albo szczepionka była jakaś trefna...

Tym delicolem mnie nie straszcie że tylko tydzień można podawać bo ja już chyba podaję go 3ci tydzień. Jest (chyba) lepiej. Trudno powiedzieć czy to przez krople czy przez to, że jest coraz starszy, Dzisiaj koło 4 jak zwykle zaczął się kręcić i trochę prężyć ale zdecydowanie mniej niż wcześniej ( ok 1-2x na godzinę ).

Dzisiaj idziemy się szczepić na rotawirusy i pneumokoki to zapytam pediatrę.

Andzia- mój synek miał dokładnie tak jak Twoja córeczka. Śmiałam się ( przez łzy ), że ja teraz jak niedźwiedzica z niedźwiadkiem mieszkam w gawrze i tylko karmię ;) Będzie lepiej :)
 
Cześć
U nas wszystko ok aczkolwiek wieczorem mała marudna. Całą noc spała na brzuszku bo inaczej się budziła.

Makota masakra ten ksiądz. Na zapowiedzi jeszcze pewnie zawoła ale na półślubek to już se chyba wziął. My na chrzest teraz daliśmy 100 zł bo trafiliśmy na fajnego księdza. Ale ślub kościelny z organistą nas wyniósł 1000 zł.

Kasia wow wow :) ale nie przyzwyczajaj się. Kasia mój syn też dobrze reagował na szczepienie. Córka gorzej.

Tusiaczek mój m też zazdrosny o bb ;) :p

Nooo mnie te bodziaki też wpieniają
 
Catsun oby mleczko pomoglo.... po ha jest bebilon pepti. Ja go mam dla malego w razie "w". Nie dostalam tego od " zwyklego" lekarza tylko od dietetyka ktory jest lekarzemD medycyny rodzinnej. Ustalal mi moja diete ze wzgledu na bardziej niedojrzaly uklad pokarmowy mojego syna. Jagodka jestem na bezmlecznej. Catsun ja trzymam za Was kciuki. Jak jeden lekarz nie pomoze, to draz i szukaj tak dlugo az ktorys pomoze..Warto. Mam znajomych, ktorzy bardzo dlugo szukali rozwiazania dla malego, ktory non stop plakal. Szukali tak dlugo az znalezli, ale koniec koncow pomogl im gastroenterolog, ktory zaproponowal mleko ze stanow- wtedy kosztowalo 178zl za puszke bez dofinansowania z NFZ. Podobnoz podobny sklad ma mleko combiotic z nana bodajze.
 
Gosia i Bartek- Jak do 5,6 dni nie przejdzie kupuje tego Pepit i pieprze to.. Juz nie moge patrzec jak cierpi:( Mimo to mam nadzieje ze leki pomoga... Dziekuje za kciuki:* Na prawde sie martwie maluchem:/ Leki pewnie dzis nie podzialaja wiec przed nami kolejny ciezki dzien.. Ale dam rade:)
 
GiB i co jesz?
Dziś Adaś spał do 9, ja wstałam godzinę wcześniej i poprasowałam. Klaudia obudziła mnie o 7:30, że chce zejść na dół - to jej powiedziałam, żeby poszła. Schodzę później, a dziecko ubrane, siedzi na dywanie i koloruje - podoba mi się taka samoobsługa:-D Potem szybkie śniadanko i skończył się dzień dziecka, bo Adaś wstał i najpierw męczył go brzuch - ulał tak, że załatwił mnie od góry do dołu, siebie, kanapę i podłogę:sorry2: Przestał ulewać dopiero jak zrobił kopę x2. I ciągle cycek od 9:confused:, po 11 coś ta podrzemał 15minut, to zdążyłam kurze w salonie zetrzeć. Dopiero przed chwilą dał się odłożyć i póki co śpi (już głowę przełożył na drugą stronę, skubany silny jest strasznie, świetnie sobie radzi z przekładaniem główki), a ja szybciorem jem zupę, pomalować się jeszcze muszę. Jak wróci A, to odkurzymy i mogą przychodzić goście. Oby Adaś kolkę odłożył na później, albo w ogóle nas oszczędził;-)

Ktoś pytał o wiszenie na cycku i niby za mało pokarmu - po pierwsze: podanie MM to najkrótsza droga do straty pokarmu, tutaj działa prawo podaży, im więcej dziecko je, tym więcej matka produkuje, więc odłóż MM na najwyższą półkę i przystawiaj, przystawiaj i jeszcze raz przystawiaj. Dziecko pewnie będzie płakać, bo się będzie męczyć (wszak z butli szybciej leci) - ale nie martw się, to nie z głodu- pokarm jest produkowany na bieżąco. Pij dużo wody, zrelaksuj się i uwierz w siebie. Dasz radę. Moje dziecko na początku było karmione tylko MM - karmię wyłącznie piersią od 6 doby jego życia. Przybiera pięknie, choć karmienie ma swoje cienie i blaski nigdy bym go nie zamieniła na MM (mimo nawet diety beznabiałowej, którą muszę trzymać) Da się? Jak jesteś na FB to polecam grupę "Karmienie piersią" - to prawdziwa skarbnica wiedzy:tak:

Nie wiem co komu miałam...
AAA! Jak nie ma reakcji po szczepieniu to tylko się cieszcie. Mam u przyjaciółki przypadek NOPu z krzykiem mózgowym..masakra
 
reklama
Kasia, niedrogo u ciebie 5w1, u mnie 50zł drożej... a to inferix czy jakoś tak, czy coś zupełnie innego?

chmury ciągle u mnie chodzą, a miałam isć do biedronki...
 
Do góry