reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Hej :)

Współczuję Wam diet i maleństwom problemów :-( Mam nadzieję, że szybko wszystko przejdzie. Moja siostra, a właściwie jej synek 4 miesiące już się męczy - test wykluczył alergię na mleko, maści nie pomagają, a wizyta u najlepszego lekarza w mieście dopiero za tydzień :-(

Elifit zdrówka dla Arka i oby na Zuzię nie przeszło

Jagódka najlepszego na zakończenie miesiąca :-)

Mnie też brzuch po cc czasami pobolewa, no ale tak jak pisała Małgorzatkar często zdane jesteśmy na siebie same.

Sokoja u nas brak ciemieniuchy, Mati też nie miał, więc nie polecę niczego poza oliwką, bo się nie znam :blink:

Wczoraj byliśmy na usg bioderek - jest wszystko w porządku, ale mamy przyjść na kontrolę za 4 miesiące, bo niby u dziewczynek może się coś zmienić :confused: Też tak Wam powiedzieli?

No i kupiliśmy w końcu auto - nareszcie wygodniej się będzie jeździć :-)
 
Makota- Szkoda ze blizej nie mieszkasz.. W sumie gdzie ty mieszkasz? Razem bysmy plakaly tzn w 4ke:D Boze serio zalamana jestem.. Ja o 13.30 jadlam sniadanie.. I dopiero cosmteraz
 
Jagodka znaczy się iPhone? To dobrze bo ciężko go zalać, właśnie dzięki temu że się nie rozkłada;)
Najlepszego dla Adasia;)

Małgorzatkar czytałam że po tych Jednoskładnikowych może się zdarzać takie krwawienie.

Limonka to nie jest tak że powinno kąpać podczas karmienia. To jakaś głupota. Wszystkiego najlepszego z okazji dwóch miesięcy:)

Sokoja jest jeszcze olejuszka, ale w kwestii brudzenia na jedno wychodzi. Ja zakładam czapkę jak nałoże oliwkę.

Chciałam się pochwalić że w końcu wyszłam z Malutkiem w chuście, krótka wycieczka bo tylko na pocztę, ale sensacja niezła. Najlepsze jest to jak człowiek na Ciebie patrzy i dopiero po chwili orientuje się, że to co tam wystaje to dziecko:p Ale przyjęcie raczej miłe, podkreślam słowo raczej. Najważniejsze, że Malutkowi się spodobało. Trochę było krzyku przy wiązaniu, ale pokołysałam troszkę i całą trasę Szymek spał:):)
 
Tusiaczek tez dzisiaj pierwszy raz przespacerowałam się przez wieś :-D. Spotkalismy osoby, które już mnie ze starszym tak widziały więc jako-tako sensacji nie wywołałam, ale czekam na spotkanie z pewną sąsiadką która ma ZAWSZE jakieś "ale" co do wychowania moich dzieci. Śmiac mi się chciało, bo ostatnio wpakowała łapy do wózka, żeby dotknąć rączki Małego i sprawdzić czy nie sa zimne (wg niej za cienko Go ubieram) i Młodzież akurat przymierzała się do pierdnięcia i tak warknął śmiesznie. Ta aż odskoczyła z wielkimi oczami, a ja do Niej, że nie lubi jak obcy Go dotykają dlatego warczy - broni swojego terenu. Pani się obraziła i poszła sobie...ale zaś przylezie - jej się nie da pozbyć :baffled:
 
Makota, catsun trzymajcie sie dzielnie dziewczynki. Kiedys w koncu musi byc lepiej!

Jagódka, gratulacje dla Adama z okazji wkroczenia w okres niemowlęcy :)

Katka, witaj w domu :)

Sokoja, co za wredne babsko. Niech idzie precz z łapami od malutka.

Elifit, zdrowka dla Aru! Dziwne ze dostał antybiotyk skoro mówisz ze to wyglada na grypę. Chyba macie jakiegoś nadgorliwego pediatrę.
A jak tam jego kupki?

Haust, gratuluje zakupu czterech kolek. Niech wam dobrze służy.

Ja jestem ciagle w szoku po dzisiejszej nocy podczas ktorej przerwa miedzy karmieniami wyniosła 7 godzin!

Moja chusta leży zwinięta i czeka az zdobędę magiczna moc i bez zadnych prób nauczę sie ja obsługiwać.
Czy jak wychodzicie z dziećmi w chustkach to smarujecie je filtrem i zakładacie czapeczki?

Potwierdzam ze ajfona cieżko zalać. Mój kiedys wylądował w kiblu :)
 
Ja melduje się z Polsce :-D :-D
Na obwodnicy poznańskiej aku nam się rozladowal i całe szczęście dla mojego Męża bo tak mnie wkur.wil ze właśnie mialam odjezdzac gdy on z kibla wracal.
Zola prawie całą drogę śpi, psina również. Tylko jeden atak placzu byl jak maz usiadł z nią z tyłua ja pprowadziłam. wystarczyła godzina aby malzowi nerwy puscily i darl się na psa na co Zola jeszcze bardziej plakala. teraz postanowiłam nie odzywać się do niego więcej niż muszę. fajniessię jedzie jak nie ma wiosek i nie trzeba zwalniać i na jednym pasie tiro wyprzedzac. a2 ładna.

Katka cudnie ze juz w domku.

Limonka masz na pewno mleko tylko mala potrzebuje teraz wiecej bo rośnie i cycki muszą zmienić produkcję. u mnie tez raz naje się z jednej a czasami zje z dwoch a za godzinęmmuszę dokarmiac znowu cyckiem j dopiero wtedy zasypia. czasami przez 6h mam miekkie cycki, a czasami po 3h juz mi kapie.

Tusiaczku promuj chusty, to fajna sprawa.

Catsun, Makota chusty dobre sa. na bole brzuszka maluszka i na plecy zeby na rękach nie nosic.

wyczytalam dzisiaj ze niemowlaki cisna kupe i zaciskaja zaieracze zamiast rozluzniac j dlatego fak się preza i czerwienieja.

Mijamy właśnie zjazd na Konin, Turek. oooo kolejna bramka. juz wydalam 66zl i kolejne pieniądze mam dawac. wrrrr
 
reklama
Do góry