reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
U nas póki co ten sam schemat co wczoraj, noc ładna a o 7 pobudka, przewijanie a potem awantury przy cycu. Je, wypluwa, znowu chce, a przy tym nie może się rozluźnić bo piastki cały czas zaciśnięte. W końcu.po ponad 2,5h zasypia zawiniety we flanelke przy suszarce. Nie wiem czemu on jest rano taki niespokojny:/

Sokoja no jakoś nam to wiaderko nie idzie. A ile wody lejesz? Wczoraj była cieplejsza woda plus pielucha na a i tak.wstawał i się wiercił
 
Undomiel jakoś tak poniżej tej kreski co jest wyznaczona, tak z 5 cm mniej. On wtedy tak spokojnie się ułoży jak Mu wygodnie, az po szyję zanurzony i wtedy elegancko możemy się kąpać. Z 10-12 minut potrafi tak "siedzieć".
 
Witam,
Tak mi wczoraj wieczorem przypomniało, że jak urodziłam K miałam książkę Zawitkowskiego z płytą DVD i bardzo fajny film z technikami zajmowania się dzieckiem tam był. Płytę oczywiście komuś pożyczyłam, ale od czego jest internet ;-)Bardzo polecam i dla świeżych i bardziej doświadczonych mam. Pełny tytuł "co nieco o rozwoju dziecka"
Właśnie oglądam.

Noc spokojna, wieczór gorszy:dry:
 
Nocka... u nas spokojnie. Raczej teraz od 8 do 11 boj jak zasnac i czego ja chce :) Tak w ogole to WITAM ;) Ja wiecznie teraz z doskoku... i bardziej Was czytam niz pisze...
Mam jednak pytanie.... Rozmawialyscie ostatnio o masci ns blizny. Byly polecane jakies... pamietam, ze malgosia cosik pisala i chyba magdalenka.... Przypomnicie mi nazwy?
 
Czesc! My tez mielisny aktywny weekend u tescie, ja sie smazylam na sloncu a Oliwka duzo spala w cieniu :-D troche odpoczelam :-)
Sokoja, czytam ze kapiesz juz tez w wiadrze, kurde bo my mamy problem bo mala jak tylko podtrzymuje ja za szyjke to probuje przekrecic sie tak by wyladowac na brzuchu jakby.
Jaki chwyt wy stosujecie? Nasza mala probuje sie jakby nogami odbijac i boje sie ze to niebezpieczbe dla niej.

Bellina - gratulacje!

Katka jak tam Twoj dol? Zmniejszyl sie troche mam nadzieje?

W kwesti otulania to nasza lubi, dlatego jak jest maruda a ja potrzebuje cos zrobic to motam ja w chuste - teraz w tych upalach nie nosze jej za dlugo, ale i nie mam teoretycznie takiej potrzeby bo ona szybko mi w chuscie zasypia :-)

No i wyszla nam ciemieniucha :-( :-(
 
reklama
Dżemdobry :-)

Melduję, że jutro nikt nas nie będzie wywoływał ;-) Klara przyszła na świat wczoraj o 11:24, niziutka bo tylko 47cm i 3170g ;-) Pięć partych, poród w wodzie i na gazie rozweselającym. Do szpitala pojechaliśmy w ostatniej chwili, tak jak chciałam i po niecałych 50 min od przyjęcia mała była już z nami :) Po 19:00 wypisali nas do domu, dzisiaj śmigam już jakbym nie rodziła. Każdemu życzę takiego porodu!!!! :tak:
 
Do góry