reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

U mnie jest od 4 do 6 wizyt. Jutro będzie druga.

Wow bellina super!

Katka kochana już bardzo niedługo!!!!

Kiedy zagoily się Wam sutki? Ja teraz głębiej przystawiam i nawet nie boli, ale nadal mam strupki. No i znówmam nawal, jak wypije tylko jeden cycek.a drugi jest jak kamień to mam trochę odciagnąć?
 
reklama
Katka co to za dołek? Zakop go szybko:thumbup:

Makota u mnie położna była już cztery razy. Co tydzień przychodziła, ale ostatnio stwierdziła że skoro wszystko u nas ok to przyjdzie za dwa. Czyli jutro:)

Undomiel możesz odciągnąć trochę przed karmieniem. Powinno pomóc.
Widzę, że nikogo nie ma to idę spać. W sumie to dobrze, że nikogo nie ma bo musiałabym się przyznać, że jestem psychiczna i zgubiłam dziecko. Ale luzik już jest:p:p
 
Hej
Bellina gratulacje. Dzielnaś :)
Katka może napiszę banał ale szybko zapomnisz o tej końcówce jak już bobo wyjdzie. Za tę cierpliwość dostaniesz lekki poród tak ci wróże :)

U mnie położna była raz na razie a patronazowki ma w czw i pt.

Sutki wygoiły mi się po tygodniu.
Undomiel odciągaj ten kamień żeby zastoju nie zrobić

Makota on szuka bliskości popije trochę i tyle. Nie traktuj tego jak karmienie. A jakbyś tak przytuliła poglaskała ale bez cyca?
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry:)
Bellina gratulacje!

Katka, nie dlugo juz to sie skonczy. Pomysl, ze tyle dalas rade, to co Cie zbawi te kilka dni dluzej. A po porodzie wszystko pojdzie w zapomnienie, choc nie gwarantuje, ze wtedy sie wyspisz wreszcie:))
Z bezsennoscia calkowicie Cie rozumiem, bo tez mialam ten sam problem.


U nas juz chyba w standard przechodzi karmienie o 22ej a potem po 3ej.. Dzis bylo 3.30. Teraz mala jeszcze spi, ale maz do pracy sie szykuje i tak sie rozbija, ze spac nie mozna:/

Laura strasznie nie lubi otulania ja czymkolwiek, juz w pierwszym dniu mialam ze soba rozek, jak ja zawinelam, to chyba pol oddzialu ja slyszalo. Ona nawet nie lubi byc okrywana kocykiem czy pielucha flanelowa. Spi, a jak ja przykryje zaraz sie budzi i tak kopie poki nie zdejmie kocyka z siebie, potem grzecznie zasypia.
Chlodniej sie bedzie robic to chyba zakupie ten spiworek do spania.

My dzis idziemy na wazenie, mierzenie, itd. A potem wizyta u lekarza, nawet nie wiem jak bedzie wygladac, bo od porodu to pierwszy raz bedzie ja widzial lekarz.

Milego dnia:) u nas znow zapowiada sie upal:// a wczoraj wieczorem umieralam z bolu glowy, dzis juz znow mnie zaczyna bolec:/
 
witam

..jestem w szoku! jedna pobudka o 3 w nocy (zasnął o 22) i śpi do teraz.. prawie 7 ! zjadł 1 pełnego cyca w nocy i więcej nie chciał,
więc odciągnęłam drugą pierś bo by pękła ;)
wsadziłam do lodówki, jadę dzisiaj do pracy na godzinkę i mąż będzie miał na wszelki wypadek.. jako ostateczność.

godziny aktywności młodego to 16-21/22 , mam nadzieję że nie przełoży się to na późniejsze kolki /godziny się zgadzają/
i wtedy młody troche "narzeka", nie może się ułozyć do spania, zaśnie na 15 min, płacze, duuuuużo sika i "kleksuje",
kładę trochę na brzuchu, trochę na sobie, trochę nosimy, trochę do wózka.. ogólnie full wypas, ale i tak drzemie króciótko.

mam małe odparzenie na pupie /w szpitalu powstało/ więc wietrzyliśmy pupcię, leżał ładnie na brzuszku i nie narzekał..

mika8 właśnie mąż wczoraj przyniósł wanienkę, wkładam łokieć i bluzgam że za ciepła, ale on młodego zdążył włożyć i co?
anielski spokój.. widać też sobie lubi tyłek wygrzać.. ;) od dzisiaj sprawdzamy wodę termometrem, bo mój mąż ma inny łokieć ;)

dzięki za odp odnośnie placków :) też zrobię cosik w tym tygodniu!

makota89 1. wietrzenie pupki na razie 1x dziennie, ale muszę wdrożyć częściej..
2. mówię do niego zazwyczaj przy przewijaniu i zazwyczaj bzdury, że trzeba dbać o klejnoty rodzinne ;) że mama go kocha,
że ma śliczne stopy, a że wspaniałą kupę zrobił i że kupa jest ważna ;)
..no i jak czytam starszym dziewczynkom książeczki to przy nim... ale zamierzam czytać też wierszyki - maluszki lubią rymy.
3. po naciśnięciu piersi KROPLA
4. czerwone pola bez "czubków"

resztę opowiem wcześniej, bo idę jeszcze cycowac przed wyjściem... do napisania!
 
To ja sie chyba upomne o ta polozona...
Elifit: on zamiast mojego przytulenia woli wyzyc sie na smoczku

Darunia - normalnie szacun, ze ograniasz blizniaki i jeszcze Manie :o jestes zajebista :p ciekawe jak sobie radza rodzice kilkoraczkow, jak ja mam codziennie nowe pytania i nowe wyzwania z jednym dzieckiem...

Chcialam wam jeszcze powiedziec, ze po porodach jakos zabawniej na tym watku niz przed :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry