reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam

Umieram. Jak dlugo jeszcze będzie tak gorąco? Już nie wyrabiam . W domu 30 st, na dworze w cieniu 35.
A jeszcze mi się zupy i ciasteczek zachciało:no:

Na spacer się nawet nie wybierałam rano jak zobaczyłam ,że 27 na termometrze.
Nawet Adaśkowi chyba się już upał daje we znaki, bo po spokojnej nocy, rano często cyc i marudził. Wreszcie zasnął o 12 i śpi.

Jagódka, albo u Ciebie chłodniej albo masz wyjatkowe zacięcie ,że 3 h dałaś radę.
My może ok 19 się wybierzemy dopiero.

Tusiaczek, taka moda chyba teraz. Jak coś się dzieje to odstawic mleko. Moja córka też miala azs i byłam na diecie bezmlecznej a potem dziecko do 2,5 r. I u nas niestety żadnej różnicy nie bylo.
 
reklama
Tusiaczek - skaza białkowa objawia siev AZS, musisz obserwowac i sama dojdziesz czy to jest to. NAJLEPIEJ DO ALERGOLOGA DObrego. w razie pytAN SŁUŻĘ pomocą bo juz 2.5 roku walczymy z ustrojstwem. Kciuki jednak trzymam żeby to było cos innego

Bellina, Sergi = gratulacje dzielne mamuśki
 
Hej, trochę zaniedbałam forum bo wczoraj cały dzień ze znajomymi, najpierw łażenie po mieście (masakra jest z wózkiem w tłumie turystów i często spalonych marihuaną :/) a potem u nas obiad i oglądanie filmu. a wieczorem poszlam usypiac Zolke i zasnełam razem z nią o 22. w nocy pobudka o 3 a potem 6.

dzisiaj bylismy na szczepieniach i kontroli ogolnej. wszystko gra, 3590g i 51,8cm, główka 35cm, oczmi ladnie wodzi za twarza, usmiecha sie do rodzicow. niestety wokol odbytu ma mocno zaczerwienione i mozliwe ze jakis grzybek tam jest. kupilismy masc w aptece i bedziemy smarowac.

Katka twoja kolej za 4 dni, nie pękaj :)

Hubi - to masz teraz 4 dzieciaki w domu do oporządzenia :/ Powodzenia

Nie pamiętam co komu miałam odpisać jeszcze, ale pozdrawiam wszystkie czlowieki małe i duze :*
 
Hej

Mika u nas też przez ten gorąc Zuzia marudzi. Leży w samym pampku cały dzień.

My na bioderka 14go sierpnia. U nas dzieci pierwsze w kolejce a i lekarz dobry.

Ja co dwa dni plamie. Dziś jest jutro nie. Ciekawe kiedy będzie po. Na gina mam jeszcze 2 tyg

Lilla Zolka duża już nie kruszynka choć w porównaniu do mojej to maleństwo. Dziewczyny kiedy się liczy wiek skorygowany? U ciebie GiB liczą?

Emyly współczuję skazy. Jak to AZS się objawia?

Agaa podaje twist off w policzek
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.byłam dzisiaj na ktg i badaniu i bez zmian....za to od godziny leci mi delikatniw krew na zmiane z brazowymi upławami...lekarz kazał mi jexhać do szpitala więc jade .....nie wiem czy to po badaniu coś naruszył czy może w koncu poród się zaczyna. Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze :)
 
kasiuchna, jakoś nie mam specjalnego patentu na trzymanie dziecka w wiaderku. naoglądałam się filmików, ale robię to na czuja ;-). Generalnie staram się podtrzymywać pod szyjką, a jak tak mi ucieknie za nisko to wkładam rękę pod pupcię i podnoszę. Wiem o co Ci chodzi z tym obracaniem, ale to powoli dojdziesz do wprawy. Najgorzej jak dzieć nogi do góry próbuje podnieść i do pozycji embrionalnej się skulić :-D

Dobrze, że przypomniałyście o bioderkach, bo oczywiście zapomniałam i znając życie pewnie tez prywatnie pójdziemy, bo najbliższy termin będzie na grudzień 2018 :sorry2:.

U nas cały dzień meeega pochmurno i co chwilę pada. Odważyliśmy się na spacer między jedną ulewą a drugą i ledwo zdążylismy się schować pod dach jak wróciliśmy.

Szczęśliwa no to dawaj, dawaj i ciągnij za sobą Katkę!
 
Jesu, dziewczyny. Za krotko obcielam paznokcia... Leciala krew i nawet cyc nie koil bolu... Polecialam pod kran i przelalam woda utleniona... Co ze mnie za matka?? :(
 
Witam


Jagódka, albo u Ciebie chłodniej albo masz wyjatkowe zacięcie ,że 3 h dałaś radę.
My może ok 19 się wybierzemy dopiero.

Tiaa chłodniej, w domu przy rolecie i wiatraku mam 30 stopni, tak chłodniej:baffled:

Ale jestem głupia - umówiłam to usg w długi weekend:confused: Przełożyłam na tą sobotę:-p
 
reklama
Taka sama jak my wszystkie ;) na pocieszenie powiem ci że mój m obciął Zuzi za krótko jak miała 4 dni i też była krew. Teraz nie ma śladu. A i traumy też mieć nie będzie. Nie przejmuj się bo to się zdarza :) ja dzisiaj Zuzi dając wit zahaczyłam paznokciem o dziąsło. I co przeprosiłam i dalej sobie żyjemy ;)
 
Do góry