reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kum - tobie jeszcze hormony szaleja i dlatego placzesz, super ze milo wspominasz porod i ze juz w domu z maluszkiem.

Makota - twoj Adas na pewno jesc chce czy tylko przy tobie byc? Ja Zolke czasami oszukuje i przykladam do cyckow przez koszulke zeby czula nosem cycka a ciumka smoczek i zasypia. dzisiaj nawet jak zasnela to po odlozeniu do lozeczka sie budzila i w placz. spokojna byla tylko u mnie na klacie lub u męża. dobrze ze chociaz na chwile ja wzial to ja cos zjadlam :D

Ewusia - dobrze ze juz w domku, ale uwazaj na siebie podwojnie bo
A. przy cewniku i
B. przy upalach latwo o zakazenie
Z karmieniem sie ulozy, pewnie nie pamietasz dokladnie po 3 latach :p

Ja nadal waże 8 kg wiecej niz przed porodem, 7kg juz zeszlo, brzuszek w miare normalny wiec nie wiem gdzie te kg sie schowaly,

Małgorzatko - dasz rade to tylko 24h, ja dzisiaj swietuje bo tesciowie na urlop na 3tyg jada!!!!!

Elifit - ciesz sie chwilami spokoju, kolki, ulewanie, placz z niewiadomego powodu przed toba. ktos kiedys powiedzial ze najgorzej jest do 18rz a potem to juz z gorki :-D:-D

Nadal nie wiem co mi z tym sklepem do glowy w nocy przyszlo, ale powiem szczerze ze rano jak to przeczytalam to sie usmiechnelam ze sama siebie potrafie tak zaskoczyc.

czekam na burze


HUBSON - tęskniłam, fajnie, że oboje w domku i w dobrych nastrojach
 
reklama
Hubson - martwiłam sie... ciesze sie razem z wami...

to ja bede kladla na boczek po jedzeniu i oszukiwala smoczkiem

Lilla = on tak placze, bo sie nudzi chyba... na rekach jest spokojny, ale za jakiś czas znowu zada...
 
Lilla a u mnie odwrotnie, waga sprzed ciąży a brzuszek mnie wkurza.
Teściów nie będzie, to rozumiem że oxy impreza u Ciebie? :thumbup::p

Makota skoro na rękach jest spokojny tzn że właśnie bliskości mu trzeba. Mój też tak ma, mogę trzymać przez dwie godziny na rękach, wydaje mi się, że zasnął odkładam do łóżeczka i po trzech minutach jest krzyk. Nagle mu się przypomina, że jest głodny, będzie kupkał albo jeszcze coś:p z dwojga złego już wolę go tulać. A potem się dziwić że stoję w sklepie w kolejce i się bujam w te i we te:p:p

Witam wszystkie świeżo rozpakowane powrotem :D z braku pełnej ekipy tu już Głupawka po całości. Zapraszamy na zgrupowania nocnej zmiany i pisanie na śpiocha.
A poważnie to jeszcze raz Gratuluję dziewczyny i życzę, żebyście szybko doszły do siebie po porodach i maluszki nie sprawiały za dużo kłopotów :thumbup::)
 
Hubson, Kum Gratki :))))) super ze juz jesteście po i ze wszystko jest ok. Cieszcie sie maluszkami! I zapraszamy na zgromadzenia nocnej zmiany :)
 
Była laktacyjna u mnie, Adaś śpi najedzony, a ja robiłam wszystko dobrze, tylko Niunio potrzebuje stymulacji. Mam nadzieję, że dam radę
 
cze KOchane dawno mnie tutaj nie było:( niestety nie jestem w stanie zaglądać na forum mam nadzieję że wkrótce się to zmieni? pytanie do dziewczyny z problemami z tarczycą czy dostałyście skierowanie do poradni endokrynologii dziecięcej z maluszkami? czy Wasze maleństwa maja może czerwoną skórę na powiekach? podobno to efekt podania jakiegoś leku ale nie wiem ile to się może utrzymywać. Karmienie piersią nie jest takie proste mam na prawej brodawce ranę jak karmię to wbijam paznokcie w skórę tak boli:( wszystkim rozpakowanym gratuluję a za dwupaki trzymam mocno kciuki:)
 
reklama
Graza moja miała badane hormony w szpitalu i tydzień po, teraz mam skontrolować gdzieś za pół roku do roku.

U mnie gorąco, ale od czasu do czasu wiaterek wieje. Siedzimy na placu zabaw, w domu nie idzie wysiedziec...zero przewiewu...

Ja mam jeszcze 1,5 kg ciazowego, ale jeszcze dodatkowo ze 3 by sie przydało zrzucić. Brzuch jeszcze mam, w jedne spodenki wchodzę, ale uciskaja ciut ranę...

Ewusia a dlaczego masz tak długo cewnik?

Hubson gratulacje! Tabelke Uzupelnie jak wrócę na kompa
 
Do góry