reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ale pospałam:szok: Prawie 2,5godziny. Teraz pewnie będę miała problem wieczorem, żeby zasnąć. Nawet mąż mnie nie chciał budzić jak zobaczył, że w sypialni leżę. Plus jest taki, że trochę lepiej się czuję.
 
reklama
Hej :-)

Oooooo widzę, że teksty dziś niezłe ;-) Nietoperę zapożyczam do słownika :-D

U nas dziś lepiej z karmieniem - Nati już 3 razy po 40ml mojego mleka zjadła, a mam jeszcze 30 odciągnięte :happy2:

Kopacz mam ten sam dylemat jeśli chodzi o witaminy. Ja na razie podaję tylko d. Dostałam tyyyyyle próbek witamin ze szpitala, że pewnie i k tam znajdę.
Powiem tylko, że przy karmieniu mm też daje się wit. d, tylko k już nie.
Oczka tak jak dziewczyny pisały - solą fizjologiczną lub wodą przegotowaną, gazikiem od zewnątrz do wewnątrz.
Noska jeszcze nie nawilżałam, ale disnemar już mam w domu.
 
my na plesniawki dostalismy nystatyne, ale nie pomogla. jutro ide do pediatry to poprosze aby cos doradzila
z tymi siuskami slyszalam od 4 osob, w tym 2 mniej wiecej w moim wieku...

moj dziec wisi caly dzien na cycu - nauczyl sie ssac... moze mi laktacje unormuje, bo znowu mialam cycki jak gorace kamloty...

czy mamy kp dopajaja dzieci? moj m upiera sie, ze powinnam to robic, a ja jestem zdania, ze wystarczy piers. mam tez pytanie, czy staniki i wkladki laktacyjne nosicie non stop?

ja podaje vit D i K - tak zalecili w szpitalu i pediatra - po 3 mż rezydnuje sie chyba z K i podaje sie samo D
Oczka przemywam sola fizjologiczna, do noska nic nie mam
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja juz chyba pokarmu miec nie bede...dolujace to.ale dzis juz NIC nie leci mi z cyckow :(

Jagodka tesciowej wspolczuje :/ po prostu zal dupe sciska

Kasiuchna dobrze ze szybko zadzwonilas do lekarza...z mala bedzie dobrze :)

A ja juz sie chyba przerzuce na normalne majty a nie siatkowe i normalne podpaski...

Hubson ale moze jednak bedxie miejsce w pon?po co sie meczyc w szpitalu?

Ja mimo wszystko polecam jelenia gore do rodzenia...trafily sie jakies konowaly ale to norma chyba wszedzie...

Jaa...juz zapomnialam konu co mialam odpisac :( dupa ze mnie
 
Ostatnia edycja:
Kopacz ja wczoraj też tak myślałam :-( Ale dziś niespodzianka - odciągnęłam duuuuużo mleka ( dużo jak na moje możliwości), więc nie poddawaj się. No i dziś położna mi mówiła, że stres ma też duży wpływ na laktację, więc duuużo spokoju życzę :tak:
 
malgorzatkar masuj ten guz ! i pasuje do tej piersi przystawiać.. żeby zastój puścił!

jagódka gratuluję czopa i chwalę się również swoim :D również podbarwiony krwią... za chwilę planuję gorącą kąpiel, fajny
seksik jakiś i mam nadzieję, że ta noc będzie moja ;)

makota89 jest jeszcze taki lek robiony w aptece na bazie nystatyny i wit.b12, może to byłoby lepsze? /pediatra wypisze Rp/

kopacz będzie pokarm :) miętoś cycki, don't give up ! :) kciukasy !!!!
 
jagódka - może coś się rozkręci :tak: mi dziś też odszedł chociaż nie wiem czy cały ale to na pewno było to

jestem dziś kompletnie rozbita i nie wiem co komu odp, w sprawach maluszków jestem laikiem więc nic nie doradzę :-(

brzuch się trochę uspokoił, spałam prawie 4 godziny po powrocie z ktg :szok: niby wszystko ok coś się zapisuje, chociaż nie ogarniam tego wczoraj miałam skurcze do 90% i nie bolały, dziś do 50% ale już je odczuwałam :confused: ogólnie to jestem przerażona dziś w szpitalu aż mnie trzęsło ze strachu, strasznie boję się porodu i chyba nie jestem jeszcze na to gotowa :no: ogarnia mnie panika, ale wiem, że już nie mogę się wycofać ....
 
Kopacz a ty przystawiasz do piersi czy laktator? Nie poddawaj się. Tu naprawdę popyt=podaż.

Jagódka i Magdalenka gratuluje odczopowania :D

Seorise a jakie było toco początkowe/bezskurczowe? Bo ja zauważyłam że raz było ustawione na 0 raz na 20 a raz na 50!

Makota nie dopajaj dziecka bo znowu rozwalisz laktacje. Na mm się dopaja nie na kp.
Ja lubię nosić wkładki ażeby mi ubranie nie podrażniało brodawek. Stanik dobrze byłoby te cyce podtrzymywać bo inaczej obwis gwarantowany.

Zuzu mi strasznie ulewa wręcz chlusta :( dziś była waga 3600g czyli -10% z wagi ur. Mam nadzieję że zacznie przybierać bo chciałabym najpóźniej w sobotę wyjść.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elifit, ale toco zawsze się zeruje po jakiejś minucie, nawet jeśli jest niewyzerowane - przynajmniej u nas na ktg tak jest. To, że nie spada poniżej 20% to nie znaczy, że to jest jego zero, tylko po prostu macica jest spięta, albo sonda w dupnym miejscu.
 
Do góry