reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Cześć dziewczyny po krótkiej przerwie:)
Na początku Gratuluję wszystkim rozpakowanym:)) Widzę że trochę Was jest:)) To cudownie:))! Sama radość jak się rodzą zdrowe bobiki:D

Karola- Podziwiam Twoje opanowanie:D I trzymam &&

Hubson- W końcu upragniony masaż:)) Należy Ci się konkretnie szybki poród za to czekanie;) :*

Małgorzatka
- Dzięki za smsa:*

Jagódka- Widzę że nadal mi towarzyszysz:D

Co u mnie?? Hmmm.. Gorąc wykańcza- stopy mnie bolą i takie tam dolegliwości ciążowe:) Nie będę narzekać:)) Tak!! Nadal jestem w 2 paku. Jestem b zmęczona ale staram się spokojnie czekać na mojego synka:) Mimo że nawet obcięcie paznokci u stóp jest teraz wyzwaniem.. O goleniu kota nie wspomne:p

Wczoraj byłam na wizycie(sory że tu piszę) Główka już bardzo nisko- mimo mojego zaskoczenia mój brzuch nie miał nic do tego (w sensie nie opadł) więc jak widać nie ma zasady.. A sikać mogę co chwikę i czuję maluszka w pachwinach.. Szyjka powoli się dalej skraca ale nie wiem ile ma cm.. Ostatnio 2 tyg temu miala 2,5.. Ginekolog użył też słowa- szyjka jest scentrowana.. Ale nie wiem czy to ma wpływ na szybszy poród:D Może ktoś z Was się na ten temat wypowie z grubszą wiedzą;) Przyda się też innym;)) Mały ok. Waży już 3,5 kg.. (O matko) w 2 tyg przybiera po pół kg. Przepływy ok i to tyle. Teraz więcej chodzę itd ale ciężko mi już jak każdej z Was;) Ostatnio nie mogę spać. Do tego koszmary.. Dziś mi się śniło że nie potrafię przygotować sztucznej mieszanki dla maluszka xD haha a później że odeszły mi wody i nagle zbudziłam się spocona i odskoczyłam sprawdzać czy się ze mnie nie leje;)
tyle u mnie:)

P.S. Mniej mnie tu było ostatnio bo staram się nie myśleć całymi dniami o porodzie:D Ale wpadam tu i jestem z Wami myślami;)

Całuję Was i tulę mamuśki ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Catsun, dobrze, ze sie odzywasz. Choc myslalam, ze Ty juz po porodzie. No, e z tego co piszesz tovjuz calkiem niedlugo :)
moj masaz szyjki wcale nie jest pewny, gin jak go znam odmowi...
 
Hubson- Nie możesz iść do innego? Jest dużo dobrych Gin.. Kochana ja jeszcze nie po.. Nie ma tak łatwo;-) Na pewno się pochwale synusiem jak już będzie po i wszystko będzie ok:) Mam nadzieję że już lepiej się czujesz psychicznie..

Za tydzień mam wizytę u Gina.. Ale powiedziałam mu że bez urazy ale nie zależy mi żeby się z nim widzieć i zamiast do zobaczenia użyłam do widzenia! Mimo sympatii oczywiście:)

U mnie dziś ciemnawo na dworze i grzmi ale nie pada- CUDOOOOWNIE!! Życzę innym mamom w innych miastach tego samego!

Aha i ostatnio miałam straszną jazde na solone czipsy... Ale strałam się jeść tylko po kilka dziennie... A wczoraj pozwoliłam sobie na KFC;) Polędwiczki:))!!

A dupa rośnie:D
 
Ostatnia edycja:
Ja myję okna:-p jeszcze jeden pokój na tym piętrze i idę na górę.. Oczywiście się zachmurzyło i standardowo po tym jak je umyję to będzie lać, żeby zniszczyć efekt.. normalka:crazy: no ale niech pada, bo zwariować można od tej duchoty.
Catsun cieszę się, że się odezwałaś.
 
Jagódka po takim maratonie okiennym, to ty już trzymaj jedną ręką torbę!

dziewczyny po cc, mam pytanie: ile czasu krwawiłyście? bo ja już nic...
 
Catsun, jedz poki jeszcze mozesz bez pospiechu i na spokojnie. Dupa bwdziesz sie pozniej martwic :)
Nie wiem , gdzie mieszkasz, ale u mnie nie ma wielu dobrych lekarzy - chodze ponoc do najlepszego na moim terenie..... Mam jeszcze w zanadrzu moja stara lekarke, jak moj nie pokoze dzis, uderze do niej najwyzej. Zobacze.

Jagodka , oby mycie okien przynisolo wymierny efekt w postaci Adasia po wlascciwej stronie :)
ja sie juz poddalam, mimo pucowania chalupy, spacerow , seksu, ostrego zarcia nic sie nie dzieje. Wiec leze i mam gdzies wszystkie domowe sposoby. Nic u mnie nie dziala.
i pewnie ddzis znow uslysze: szyjka zamknieta do krzyza, glowka wysoko, bla bla bla :(
.
 
Hubson też średnio wierzę w te wszystkie S (schody,seks, sprzątanie itp), ale przynajmniej okna będą czyste:-p Życzę Ci, żebyś się na maksa zdziwiła na dzisiejszej wizycie:tak:
 
reklama
Do góry