reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Limonka mam to samo z jedzeniem. Najchętniej to bym nie jadła wcale, jakoś nie mam ochoty.

Emily zazdroszczę grzechu. Eh też bym tak chciała. :o

Kopacz nie martw się tym, że nie zajmujesz się Franiem. Ważne żebyś teraz doszła szybko do siebie. Po porodzie Mały i tak w większości śpi, dla niego to też nowa sytuacja i musi odpocząć. Nie przejmuj się, nie będzie Ci miał tego za złe ;)

Lilla już miesiąc? No to najlepszego, ale to zleciało :o:eek:

Elifit kciuki zacisniete :thumbup: Powodzenia.

Lecę na śniadanko bo Młody śpi potem Wam napisze co u nas. Chociaż nie ma tu nic ciekawego. Jedzenie kupa spanie. Takie życie:p
 
reklama
Hej :-)

Elifit - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie wszystko dobrze :-)
Kopacz - każdy organizm się regeneruje inaczej, daj sobie czas, w końcu po operacji jesteś :tak:

N. coś od rana brzuszek boli, ciekawe czy coś się z tego wykluje :confused2: jeszcze jej do końca katar nie przeszedł, a już coś nowego :no:
 
Elifit już wiem od czego mnie prawa łapka boli, to od tych kciuków :D
I o właśnie, mnie wczoraj te cycki zaczęły mocniej boleć po wizycie w szpitalu, pewnie to przez płaczące bobasy. Wszystko jasne ;p
Trzymamy mocno :*

Kopacz dasz radę i smacznego w końcu :)

Kawo zdrówka dla N.

O nie... zaś mucha....
 
elifit trzymam kciuki aby wszystko poszło jak z płatka!

bellina ja zwiedzałam borowską. środa o 13.30 jest zwiedzanie grupowe :) ogólnie wygląda okej. ale sal po nie widzieliśmy. oławę też zwiedząłam bo mam blisko. na brochów idę we wtorek na wizytę jesli nie urodzę i dam znać jak tam idą prace. ostatnio jak byłam to powiedzieli że w terminie wszystko będzie i jak przenoszę mogę sie u nich kłaść. na brochów mam najbliżej. na kamieńskiego nie jadę bo już bliżej oława. jakby co to zostaje borowska.

GiB a was ile będą trzymać? aż mały osiągnie 2kg? i jak się czuje? może nie długo sie pojawię na Borowskiej, choć mój mały nie wykazuje większych chęci na razie. a skurcze znów mi przeszły... jak nie urodzę to za dwa tyg cc z przenoszenia :)
nie mam co prawda internetu w komórce więc będzie ciężko z kontaktem.

limonka moja mama opowiadała że nic nie mogła zjeść po porodzie. że siedziała i płakała nad schabowym. więc chyba się zdarza.


ja sobie siedzę i czekam. rwie z dołu i w pachwinach. dziś w planach golenie nóg i pedicure - czyli figury... wczoraj trymerem ogarnęłam kota aby znów w pośpiechu wzroków nie wyczyniać. pozdro!
 
Kum i nie zabrałaś mnie ze sobą? :D Dzięki za info, już wiem co robię w środę o 13.30 ;-) Ja mam do Oławy daleko, bo mieszkam blisko nowego stadionu.
Też zaraz idę nogi ogarnąć, bo skoro cieplej to i spódnicę założę. Ale kota się boję dotknąć, a najwyższy na niego czas :-p
 
Kopacz - gratuluję
Elifit - trzymam kciuki!
Gosia - nie wiadomo jak długo będą was trzymać?

my dziś byliśmy u pediatry - mały przybrał na wadze :tak: mamy skierowanie na usg bioderek, badanie ogólne moczu i posiew (nie wiem jak ja wyłapie jego siki, ale spoko) i wyznaczony termin szczepienia.

ja zrobiłam sobie badanie moczu i umówiłam się do gina, bo trochę mnie moje krocze niepokoi.

poza tym nie mówiłam wam, ale mały ma wnętorstwo lewostronne - dziś idziemy do chirurga - nie wiem jak to będzie :no:

pozdrawiam i życzę udanego dnia wszystkim
 
Ehh nie mam siły i łapie doła. Nie wiem sama czy się cieszyć czy płakać. Po badaniu na fotelu wyszło że główka nisko i lekarze zaproponowali żeby poczekać przez weekend a nuż mnie złapie. Ale ja się wyleze w tym szpitalu :(
 
makota musiałam wyguglać - będzie dobrze. zobaczysz co ci lekarz powie. dobrze że mały przybiera, czyli je wystarczająco.
wiem że są jakieś specjalne woreczki na łapanie sików bobaska do kupienia w aptece. ale tylko o tym słyszałam. nie wiem jak to wygląda.

elifit wekeend w szpitalu nic fajnego - współczuje. jakbys była po cc to co innego, leżysz i się kurujesz. ale będzie dobrze!!!! zajmij czyms umysł najlepiej, gazetki, książki, spacery po schodach..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Makota jak włożysz mu nóżki do chłodnej wody to od razu zacznie sikać:tak:
Elifit to niech Cię weźmie lada chwila:tak:
 
Do góry