reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Yelonek, wielkie gratulacje. Co do torbieli to w dużej części przypadków podobno same sie wchlaniaja pod wpływem progesteronu, ktorego nie brakuje w ciąży. Staraj sie nie martwić. Myśl o serduszku, ktore dzis ujrzałas :)
 
reklama
Ja zanim poroniłam.. to miałam sen.. teściowa mi tego życzyła.. w piątek to było a w sobotę zaczął mnie już rwac brzuch jak na okres, w niedziele od rana mocniej o 13.00 było po wszystkim ;( .. no niestety szkoda, ale teraz zamierzam urodzić zdrowe dziecko!! mi badań pp też nie robili, ja jutro idę zbadać progesteron jedyne 15zł wiec nie majątek..


kum, ciężka decyzja ale myślę że jak masz lekarza w szpitalu i usg do tego to super jest! ja mam też takiego w przyszpitalnej przychodni właśnie na NFZ z tym, że USG nie ma co wizytę tylko 3 razy robią (12,22,po30 tc) więc nie zbyt fajnie, no ale trudno.. dlatego dodatkowo chodzę prywatnie pomiędzy tymi państwowymi usg ;) mój lekarz ma też ponad 50lat, jest fajny, miły, wytłumaczy wszystko. wizyta trwa zależnie od tego z jakim problemem się przychodzi.. pielęgniarki też spoko, on prowadzi moją drugą już ciąże. Ale poród mam z innym lekarzem z do którego chodzę prywatnie, on odbierał mi pierwszy poród.. wiec mam dwóch sprawdzonych.. z tym że mnie nie stać na comiesięczne wizyty po 130zł.. bo u nas tylko maż pracuje, wiec ja będe robić tak że 3 wizyty prywatne pomiędzy państwowymi ;)


Yelonek bądź dobrej mysli!!1



i kolejny wieczór i męczy zgaga!!!


Jagódka.. a masz jakąś sprawdzona tabele rozmiarów staników??? ja to co stanik to inny rozmiar.. w sumie nie wiem co ja nosze własciwie ..
 
Jagódka.. a masz jakąś sprawdzona tabele rozmiarów staników??? ja to co stanik to inny rozmiar.. w sumie nie wiem co ja nosze własciwie ..

Nie ma czego,s takiego. Musisz się porządnie zmierzyć. Pod biustem ścisło na wydechu, w biuście normalnie bez napinania taśmy w pozycji wyprostowanej i pochyłej. Dopiero jak się zmierzysz, mogę Ci mniej więcej powiedzieć co może pasować:tak:
 
Nie ma czego,s takiego. Musisz się porządnie zmierzyć. Pod biustem ścisło na wydechu, w biuście normalnie bez napinania taśmy w pozycji wyprostowanej i pochyłej. Dopiero jak się zmierzysz, mogę Ci mniej więcej powiedzieć co może pasować:tak:

no tak też robie,, i co sklep to inny stanik.. wiem że oni mają inne czasem numeracje.. no ale że aż tak.. jutro się zmierze i Ci podam to może coś wymyślimy razem ;))
 
hej dziewczyny ja też byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. ciąża potwierdzona, wiek ciąży zgodny z suwaczkiem tj 6tydz i 3 dzień:) serduszka nie słyszałam ale widziałam!! maleństwo żyje, zdjęcie dołącze jutro:) termin porodu przyspieszony z 16 na 12 lipca natomiast zmartwił mnie jeden fakt, lekarz wykrył u mnie torbiel na jajniku, powiem Wam że nie umiałam się cieszyć maleństwem tylko myślałam o tym torbielu.. miała któraś z Was doczynienia z torbielem? poczytałam trochę w internecie i pocieszyłam się, niektóre mamy pisały że albo im się sam wchłonął albo przeszły całą ciąża i urodziły zdrowe dzieciaczki z tym paskudem

Ja mialam pare lat torbiela i lekarka mi mowila, ze najlepszy sposob na jego wyleczenie, to ciaza. Ja nie zaskoczylam i usunelam go laparoskopowo. Glowa do gory. Bedzie dobrze.Znam kobietke, ktora miala torbiela i w ciazy z blizniakami byla i wszystko ok. Torbiel sie wchlonal.
 
graza06 czytałam, że masz Hashimoto, masz też niedoczynność? Leczysz to jakoś? Bo ja mam jedno i drugie i endo powiedziała mi prosto z mostu, że ciężko utrzymać ciążę ale że są i przypadki, że rodzą się zdrowe dzieci. Tak powiedziała od niechcenia także ja już nie analizuje i uważam, że jeśli tsh, ft4 będą w normie to dzidzia będzie się rozwijała.


kopacz było tak panikować?? Jak się czułaś jak zobaczyłaś że wszystko w porządku?? Miałaś początkowo poród na 7.07 a teraz az 20? Skoro ciąża młodsza o tydzień? A mamie pokaż zdjęcie napewno się wzruszy.


ada,- no właśnie wylałam ser na surowe ciasto, ale zawsze mi wychodziło. Ale zmieniłam blache i może za dużo sera przykryło cienką warstwę ciasta :( Tak zawsze jest, szybko szybko i wyszedł zakalec ;/ Poproszę o przepis :)


itrusta szczęściaro, już po wizycie. życzę przyejmnego wypoczynku przez dwa tyg i pogoń tego krwiaka, sio!


.jagódka gdzie kupowałaś biustonosze, z aukcji czy od koleżanki? Po prostu większy rozmiar czy już jakieś specjalne? Daj znać jak wyniki i powodzenia na wizycie.


bakaalia to zaczynasz odliczanie, w sumie tydzień :)


Liwika moja endo mówiła, że w ciąży ma być góra do 2,5. Jak miałam 2,2 to mówiła, że ok.


pola. ja już odstawiłam, bo to tylko stresuje. Też miałam wahania a przecież oprócz samej temp. gdyby coś się działo to będą inne obajwy.


kubusiowata u mnie po kilku dniach spokoju od bóli macicy i jajników od dwóch dni znów się odzywaja. Trochę panikuje ale po chwili się przywracam do pporządku :)


Kum wybierz tego u którego lepiej się czujesz, który zrobił lepsze wrażenie. Ważne żebyś z każdej wizyty była zadowolona i wyczerpała temat z którym przychodzisz.


Yelonek gratuluje wizyty. Oby dziad się sam wchłonął.
 
.jagódka gdzie kupowałaś biustonosze, z aukcji czy od koleżanki? Po prostu większy rozmiar czy już jakieś specjalne? Daj znać jak wyniki i powodzenia na wizycie.

pola. ja już odstawiłam, bo to tylko stresuje. Też miałam wahania a przecież oprócz samej temp. gdyby coś się działo to będą inne obajwy.

.

Kupiłam przez "Balkonetkę" to taki portal związany z bra-fittingiem;-) Normalne biustonosze, tyle, że o rozmiar większe i jeden dwa rozmiary większy.
Właśnie dlatego ja też odstawiam termometr, skoro progesteron mam ponad 40, a betę powyżej 7tys:szok:, a on mi robi takie numery:baffled: i potem się stresuje całymi dniami, to chowam go do szuflady i niech czeka lepszych czasów:happy2:
 
Czesc dziewczyny.ja troche uspokojona.na usg widzialam moja pchelke i bijace serce.ciaza mlodsza o tydzien.planowany porod pewnie ok 20.07.dostalam luteine na podtrzymanie.i skierowanie na mase badan.ale z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac kiedy mam je zrobic ;( nastepna wizyta 11.12 ;)

Napewno zrób badania przed wizytą, gdzieś z tydzień, dwa ;) A jeśli chodzi o termin porodu to warto się trzymać tego z @, bo do 12 tygodnia mogą być takie wahania w wielkości dzieciaczków. To usg z 12tc jest najbardziej miarodajne.

Moja siostra miała torbiel, sama sie jej wchłonęła, a miała sporą jak jajko.

W pierwszej ciąży mi cycki bardzo szybko urosły i zostawiły rozstępy :(( Teraz wolniej rosną, wiec mam nadzieje że nowych nie przybędzie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Dziękuje za odpowiedzi.

sokoja strasznie daleko masz tego lekarza! ja właśnie skłaniam się ku szpitalowi bo mam rzut beretem..nawet na piechotę mogę iść

Yelonek spokojnie, torbiele to nic poważnego. same się wchłaniają. czasem się nie przeraź, może kłuć cię ten jajnik. ja mam bardzo często. ciąży to nie przeszkadza. jajnik za macicą. także spokojnie!
 
reklama
Witajcie! U mnie leje. Pogoda paskudna. Nic sie nie chce a praca czeka.

Kupiłam przez "Balkonetkę" to taki portal związany z bra-fittingiem;-) Normalne biustonosze, tyle, że o rozmiar większe i jeden dwa rozmiary większy.
Właśnie dlatego ja też odstawiam termometr, skoro progesteron mam ponad 40, a betę powyżej 7tys:szok:, a on mi robi takie numery:baffled: i potem się stresuje całymi dniami, to chowam go do szuflady i niech czeka lepszych czasów:happy2:

Gratuluje bardzo dobrych wyników.

Ja jeszcze dzis zmierzylam i temp wróciła do normy czyli podniosła sie o 2 kreski. Uf. Kamien z serca.

Miłego dzionka!
 
Do góry