reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Czyli mam zrobic te badania na dniach? O losie.spuszcza ze mnie tone krwi haha.ale to glukoze na poczatku juz sie robi?


Pola nie powiedzialam jeszcze mamie...ale na dniach chyba musze...boje sie mega...
 
Ostatnia edycja:
reklama
super Kopacz, ​gratuluję!
a badania zrób w takim terminie, żebyś na spokojnie mogła odebrać przed kolejną wizytą. Chyba, że chcesz, to możesz wcześniej i gdyby coś było niepokojącego to wtedy szybciej do lekarza.
 
kopacz super,gratuluje :)

aNilewe a czy przypadkiem wylalas mase serowa na surowe ciasto? Ja zawsze najpierw podpiekam ciasto a potem wylewam ser i nigdy zakalec nie wyszedl .Moj sernik wlasnie konczy sie piec :)

U mnie mdlosci tez dzis lzejsze,a rano nawet wcale dlatego korzystam i jem na co mam ochote,bo kto
wie moze jutro znow mdlosci beda takie ze nic nie bede mogla przelknac.
 
Dziewczyny tyle piszecie ze nie nadazam. Bylismy wczoraj na wizycie, dzien wczesniej bo dostalam plamien. Okazalo sie, ze mam malego krwiaka i musze lezec przez prawie dwa tygodnie, do kolejnej wizyty. U mnie 7 tydzien, podstawowe badania krwi za mna, bicie serduszka slyszelismy. Teraz leze i leze tylko wc, jedzonko i spowrotem lozko...
 
reklama
clotrimazolum !!!! nie wolno stosować w ciązy ! ja dostałam specjalny antybiotyk w globulkach dopochwowo , 3 szt. już po pierwszej aplikacji było lepiej.


popieram, nie można to szkodzi! więc jeśli używacie to odstawcie..

co do tego soku, super dzieki za podesłanie pomysłu jutro kupie w aptece akurat bede w miescie.. a u mnie grzyb to pewnie dlatego ze nagle zaczełam jec dużo słodkiego.. musze dostawić jutro to zrobię.. bo dziś już zjadłam racuchy z cukrem pudrem.. ;D no kiszone lubie i kwaśne wiec dla mnie to nie problem ;)) Dzięki za rady!!!!!


Kopacz
to super, a wyniki rób tak żebyś mogła odebrać przed kolejną wizytę ew. jeśli chodzisz państwowo to nie musisz odbierać oni wysylają do gabinetu lekarza od razu.. bynajmniej ja tak mam, no ale trzeba się upewnić.


cycki mam mega duże ;D .. stanik by się przydał jakiś nowy


co do mycia się, to ja do higeny intymnej mam laktacyd, ale chyba zmienie na ten dla ciezarnych https://www.cefarm24.pl/23529,lacibios-femina-pregna-plyn-do-higieny-intymnej-150ml.html zobaczymy..
 
Ostatnia edycja:
Do góry