reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Elifit, czyżby organizm sie oczyszczal przed porodem? ;)

A jak to jest z oksy po porodzie sn? Ja słyszałam ze zawsze podają....
 
reklama
Oksytocyne po porodzie? Dobrze zrozumiałam? Po co mieliby ją podawać po akcji porodowej? Chyba, że mnie jakaś większa dyskusja ominęłam i nie ogarniam. Ale z chęcią się dowiem.
 
Mamo bobasa, nie poddawaj się. Na rozkręcenie,jak dziewczyny piszą trzeba trochę poczekać. A dziecku na początku niewiele potrzeba.
Pierwsze 1-2 dni to siara głównie, nie wygląda jak mleko. Przystawiaj jak najczęściej i nie stresuj sie.
To moje nowe motto" stres największym wrogiem laktacji", najlepiej zdać się na pierwotne instynkty.
Najwiecej mleka było jak gapiłam się bezmyślnie na jakiś głupi serial i odciągałam albo dziecko ssało.:tak:
 
Hej Hej!
Jeju, czas mi zaczął przez palce uciekac, dwa dni nie miałam kiedy napisac, cale szczeście podczytywala bo nadrobic chyba ciezko by bylo
Ja dalej w dwupaku, czasem brzuc tylko twardnie i sił brak ale chociaz do 26 czerwca musze doczekać. Igi ma denstystę a wysłanie go z ojcem skonczyłoby się pewnie ucieczą z gabinetu :p
Też mam torbe jeszcze w częściach, spisałam tylko to co musze spakować , pewnie bedę biegać w ostatniej chwili

Pisałyście wczoraj o złych humorach... bosze to co sie działo z moim syne to yy nawet nie wiem jak nazwać. Marud jak stad do Argentyny. Już myślałam, że wyskoczę przez okno. Całe szczęście popołudniem poszlismy na plenerowy koncert wiec i humor mu sie poprawił. Dzis już wrócił do normy.

Mama bobasa - trzymam kciuki za szybkie wyjście, żebyś mogła w domowym zaciszu cieszyc się macierzyństwem

Jagódka - zregenerowałaś siły na działce i jesteś gotowa do boju??

Małgorzatkar
- jak oczy Twoje?? mam nadzieję, że się nie pogarsza

Bellina - o kurka wodna, przypałętał się jakis ból. Oby już nie wrócił!! No i kupuj to łóżeczko!

Elifit - a jakie masz przeczucia?? będziesz dzowniła po szanownego czy jeszcze nie tym razem??

Hubson - a za ciebie kciuki za szybkie rozwiazanie, zeby już te wstrętne efekty uboczne poszły precz

Castum - jesteś czy pojechałaś na Ip podejrzeć malucha??

Jak rodziłam Igora to akurat był w szpitalu testowany gaz, Nie czułam róznicy ale i specjalnie nie miałam na niego ochoty, położna mi "wciskała". Jak jest teraz nie mam pojecia, pewnie trzeba płacić.

Katka - po pierwszym porodzie :) chodziło o to że jak ktoś miał za pierwszym razem cc to przy nastepnym porodzie nie powinni podawać a po pierwszym sn kolejny może byc z oksy :)
 
Ostatnia edycja:
Pola, jak sie rodzi naturalnie i porod sie nie zatrzymuje, nie dostajd sie oksytocyny. Dwa razy rodzilam sn i nikt nawet nie wspomnial o oksytocynie. Bez sensu dawac jak porod idzie jak nalezy.

Elifit, faktycznie, moze to oznaka, ze organizm sie oczyszcza.

Ja dzis przez 2 godziny mialam taka akcje, ze nie wiedzialam, czy mam skurcze jelit czy macicy, co 2-5 minutm Juz na porodowke sie szykowalam, ale skonczylo sie na potrojnej wizycie w klo i skurcze ustaly. Niestety.
 
Sokoja- Ahh jak dobrze że jeszcze Ty jesteś:D :* Jak coś to razem ok? W kupie raźniej:D (bez urazy Elifit)- wiem jaki to ból :p
Emyly- Nie pojechałam.. Po jakiejś godzince mały się na szczęście rozkręcił.. Uff a na serio byłam przestraszona.. Śpioch jeden... Dziękuję że pytasz:)

Mamo bobasa- Ja cycem nie karmiłam bo to moja pierwsza ciąża ale tak jak dziewczyny piszą: najważniejsze nie stresować się i wierzyć w siebie bo jak się chce karmić to najważniejsze:) Powodzonka:)

Elifit- Ja wyzdrowiałam z sraczkowania to teraz Ty:( Mam nadzieję że Ci tego świństwa nie sprzedałam w jakiejś wiadomości:p Doopa boli oj boli:/ Kąpiel moźe pomóc:):D Ale u ciebie to serio może być przed porodem! U mnie to było za wcześnie.

Hubson- Mnie też tak czasami bolą wzdęcia - ale wtedy albo puszczę bąka albo kupka przynosi ulgę. Myślę że już wszystko tak uciśnięte że to powietrze czy coś ma trudny dostep do wyjścia i to dlatego tak boli czaami :p :(
 
Ostatnia edycja:
Emyly dziękuję. Tak myślałam że coś źle mogłam zrozumieć.

Mnie dziś dzidzia rozsadza na wszystkie strony. Może karate ćwiczy :-D? Da się wytrzymać o ile nie trafi w pęcherz...


Idę spać. A raczej będę próbować :-) dobranoc mówię!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry