reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam mamuśki:))
u mnie nic nowego. Wczoraj miałam jakaś jazdę i sprzątałam i sprzatałam- robiłam to bardzo powoli i zagoniłam do tego też męża:D Zamówiłam jeszcze kilka bodziaków na rozmiar 62 dla Hubercika przez internet:) I do tego misia - Elmo z sezamkowej ulicy:) Dziś dość chłodno.. A myślałam że na lody pojadę.. Teraz już nie wiem.. Wczoraj jeszcze była kuzynka to pogadałysmy.. Wczoraj mój maluch w brzuchu był dość ospały... Mam nadzieje że dziś trochę podokazuje..

Malgorzatka- Jak oczka Oli?
Tusiaczek- Oj nie tylko. Ty się czasami tak źle czujesz..
Gosia93- Witaj. Ja jestem z. Katowic/ Jaworzna;)
Ja też mam więcej śluzu na tym etapie.. Tym bedziej że jeszcze biorę Luteine..

Ale na tym etapie już pewnie będę ją odstawiać.. Wy już odstawiłyście?

Miłego dnia pełnego dobrego humoru i energii:)
 
reklama
Witam się. Chciałoby sie napisać z rana ale jak widzę że wy nie spicie już od kilku godzin to az mi wstyd że tak długo śpię ;) chociaż zapewne niedługo już to potrwa.

Niemoge sie doczekać bo jade o 15do szpitala zobaczyć 1dniowe bobo. Przy okazji oswoje się trochę z korytarzami ;)

Miłego dnia dziewczyny
 
Dzien dobry. Dopiero wstalam, ale to nic dziwnego bo położyłam sie o 3.
Plan minimum na dzis to spakować torbę do szpitala bo ciagle tego nie zrobiłam....
A wieczorem jesli pogoda dopisze to wybierzemy sie na koncert.

Makota, moze spróbuj lactovaginal do czasu wizyty u lekarza. Albo clotrimazolum.

Małgorzatkar, cos mi sie kiedys obilo o uszy zeby baterie zawinąć w papier i wsadzić do zamrażarki na kilka godzin. Moze spróbuj?

Karola, oby dzis był lepszy dzien. Te nerwy i stres sa normalne, tez tak miewam raz na kilka dni.

Catsun, ja luteine odstawialam od 13 do 16 tc.

Miłego dzionka!
 
witam niedzielnei:)

oj widze ze nie tylko ja mialam wczoraj zdien nerwa:-Dale pol sukcesu ze umialam sie do tego pzryznac he he


malgozrtaka
obys ty nie zalapala tych spojowek,bo to chyab wirusowe?

aNilewe wczoraj zrobialm pzrelew:)


my niedawdno z lozek wyszlismy:-Dteraz cd lenistwa,dzieic sie bawia,my z T moze za jakies dokumenty sie weźmiemy,
mylałam zeby dzis do zoo do Łodzi skoczyc ale przed chwila przylało porzadnei i chyba tak caly dzien w kratke bezdie:baffled:


miłej niedzieli:)
 
agulam, podobno bakteria nie wirus, ale jak ja jej te oczy obrabiałam od początku, to nie jest wykluczone, że tez na mnie przeszło... zobaczymy, mam nadzieję, ze się nie rozwinie nic, bo i tak siedzę i ryczę od rana, taki mam humor... aż sobie dietę na dziś porzucam i właśnie siedzę z cappuccino, mąż mi znalazł nową baterię w sklepie, wiec po obiedzie jedziemy kupic, przy okazji zabiera mnie do grycana na lody i czekoladę
 
ja brałam krótko luteinę i lekarz mówił że się bierze do 36tc.

ale chciałabym już urodzić :) do terminu 2 tyg, do przenoszenia 3 tyg :) niby jeszcze czas.

wszystko mi się wyciszyło.. skurcze piątkowe wywołały pewnie wczorajsze bóle spojenia.. dziś tylko więzadła ciągną.. chyba na spacer się wybierzemy po obiadku.
 
ja też już chcę urodzić, mam już dziś dość... te dodatkowe kg, brak energii, z jednej strony mnie nosi, a z drugiej zaraz się męczę, dwa tyg do terminu, jak przenoszę, to nawet jeszcze miesiąc moge z brzuchem łazić... nie chce mi się już..
idę sobie, przyjdę jak mi się humor poprawi
 
reklama
Witam:)

widzę że nie tylko ja mam taki humor ciężki:-(nie wiem dlaczego ale cały czas prześladuje mnie wizja porodu dzisiaj wieczorem:szok:rano się zdenerwowałam tak że teraz mam jakieś delikatne skurcze, bóle już sama nie wiem. Miałam zrobić obiad ale mi się nie chce:( wczoraj zrobiłam zupkę, dzisiaj zostało drugie danie do przygotowania. mż jeszcze śpi, chyba też się położę. Pogoda beznadziejna 13stopni, szaro, zimno. Nic mi się nie chce też tak macie?torba do szpitala już 2 razy lądowałam w samochodzie mieliśmy wyjazd do Rz-owa, więc stwierdziłam że jak się zacznie to kto mi ją przywiezie, jak się okazuję nie przydała się, ale do 3 razy sztuka jak mówią, dzisiaj mam taki dzień że już chciałabym być po, tulić z Mż naszego Karolka:)
 
Do góry