reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej! Wróciliśmy..

Moje życzenie patelni się spełniło, padało.. dopiero w LBNie jak wróciliśmy:-D Wczoraj było znośniej, bo wiał wiatr, a dziś totalny bezruch i było dużo gorzej - zaliczyłam pierwsze opuchnięcie.. Palce u nóg jak parówki:sorry:, u rąk też szału nie ma. Obrączkę i pierścionki zdjęłam jakiś czas temu. Klaudia cały dzień wczoraj siedziała w basenie, ja na trochę też do niej weszłam do wody po kolana i się pochlapałyśmy trochę. Opaliłam się troszkę, poleżakowałam, dziś pół dnia kroiłam koper, bo tata zerwał i stwierdziłam, że posiekam, to się już zamrozi - ale nie wiedziałam, że aż tyle tego. Prawie dwa dwulitrowe woreczki posiekałam..:szok: Wczoraj obżarliśmy się kluskami z truskawkami:laugh2: Czereśnie na działce już mam, truskawki pierwsze z krzaka też już jadłam - za tydzień będzie wysyp jak nic! Nie chciało mi się stamtąd wyjeżdżać, weekend bardzo udany:tak:
Jutro mam wizytę ( jeszcze dwie po niej mi zostaną tylko), rano przychodzi facet do pomiaru rolet.
Ach, po wizycie u okulisty niestety nie mam dobrych info.. Nie udało się dobrać mocniejszych szkieł co skutkuje skierowaniem na operację.. Mamy się naradzić i przyjść po skierowanie jeśli się zdecydujemy..
 
reklama
Jagódka szkoda, że nie udało się z okularami, mam nadzieje, że podejmiecie dobrą decyzję co dalej.

Co do rolet, zapytaj Pana o plisy. Są duużo fajniejsze niż rolety. :)
 
Nie chcę plis, rolet rzymskich, rolet dzień-noc i innych pierdół, chcę zwykłe standardowe rolety montowane na wnęce i już:tak: Pana zapytam tylko o wzornik, wybiorę i niech spada. Jak mi wlezie w buciorach na dywan to niechybnie przestanę być miła:-p
 
Kopacz jutro wkleje Ci zdjęcie, dziś już leżę i podnieść mi się nie chce :confused: w dodatku zła jestem jak cholera. Mąż na zakończenie miłego weekendu tak mnie wku..ł, że aż mnie trzęsie. Jestem zła, smutna i nie chce mi się z nim gadać, zresztą nawet nie mam o czym bo i tak nie zrozumie o co mam pretensje. A w nosie to mam. Zjem sernika i idę spać, jutro szanowny małżonek pójdzie do pracy, może jak go nie będę cały dzień widzieć to mi trochę emocje opadną.
No to się wyżyłam, eh idę spać. Dobrej nocy dziewczyny
 
Cześć :)
Nie pisałam kilka dni ale jakoś nie po drodze mi w taką pogodę, chociaż podczytywałam. Igor życzy sobie wyjścia na dwór zaraz po przebudzeniu no i afera bo przecież trzeba jakieś śniadanko zjeść, umyć się, ogarnąć itp. Mimo wszystko nie chcę zimy. Wczoraj wieczorem pojechałam na noc do mamy, zawsze to jakaś odmiana hihi no i dwa pierwsze tegoroczne moczenie nóg w jeziorze zaliczone (przez synka oczywiście), Piach, patyk, kamyczki, dużo wody i szczęście murowane :)
Kurka, coraz ciężej się czuję, i coraz mniej sprawnie, aż się boje co będzie za tydzień albo dwa...
Małgorzatkar - kciuki żeby pesser (czy jak on się dokładnie nazywa) spełniał dobrze swoje zadanie

Ewa - odezwij się częściej, wszyscy Wam tu kibicują :)

Sokoja - lepszy humor już??

Torba!!!! Obiecuję sobie że spakuję ją początkiem czerwca! Muszę zapamiętać!! No i dokupić brakujące rzeczy! No i przygotować całą resztę. Mogłoby padać, to przekreśliłoby przesiadywanie z truskawkami i arbuzami no i z kawką na ogródku a tym samym zmobilizowało do przygotowań

Gratuluję nocnikowych postępów.
Mój syn dzisiaj wpadł na genialny pomysł. Miał wystawioną na balkonie miskę z wodą, tak zamiast baseniku. Moczył się moczył kilka minut aż postanowił, że zrobi sobie do tej kąpieli kupę. A co tam! Wyjęłam go z wanienki, poszłam do łazienki po ręcznik i papier a on w tym czasie postanowił pozbyć się kupy z miski jak z nocnika więc cała zawartość wraz z wodą wylał na ziemię. No kurka to sekundy a 3 balkony w dół zalane, dobrze tylko że bobki zostały na babciowym balkonie bo by mogli się troszkę zezłościć sąsiedzi (chociaż zapewne zadowoleni nie byli)

Co do pierścionków i obrączek to nie mam jeszcze takiego problemu, wkładam i ściągam jak kilka miesięcy wcześniej
 
Małgorzata u nas jest siku na nocnik i nakładke a wczoraj byla wystękana kupka :D ale ... tylko jeśli pilnujemy. Jak nie przypilnuje to będzie w majty. Po prostu pytam co godzinkę i się udaje.

Doti ja mam plise w kuchni i nie do końca jestem zadowolona bo krzywo sie ją zasuwa a do tego wpadają w nią muszki. Co jakiś czas ją zdejmuje i myje.
Mimo to prawdopodobnie będę mieć plisy w sypialni bo mąż chce podwójne jedne zaciemniające od góry zasuwane a drugie na dzień tylko żeby słońce nie wpadało
 
Jak oglądałam w salonie co mają do wzięcia, to plisy jak dla mnie to najgorsza opcja, wcale mi się to nie podoba, nie robi wrażenia trwałego. Elifit - od tego są rolety - dzień-noc, zapytajcie się kogoś, jak to wygląda mi się nawet podobało, ale koszt spory
 
ewa - odezwij się częściej, wszyscy wam tu kibicują :)

kibicują jak polskim siatkarzom lub j.kowalczyk!!! Albo i mocniej bo stawka wyższa :d

mój syn dzisiaj wpadł na genialny pomysł. Miał wystawioną na balkonie miskę z wodą, tak zamiast baseniku. Moczył się moczył kilka minut aż postanowił, że zrobi sobie do tej kąpieli kupę. A co tam! Wyjęłam go z wanienki, poszłam do łazienki po ręcznik i papier a on w tym czasie postanowił pozbyć się kupy z miski jak z nocnika więc cała zawartość wraz z wodą wylał na ziemię. No kurka to sekundy a 3 balkony w dół zalane, dobrze tylko że bobki zostały na babciowym balkonie bo by mogli się troszkę zezłościć sąsiedzi (chociaż zapewne zadowoleni nie byli)

co do pierścionków i obrączek to nie mam jeszcze takiego problemu, wkładam i ściągam jak kilka miesięcy wcześniej



dobrego syna masz. Wesoło ci z nim na pewno :d hahahaha
 
Jagodka ale takie rolety dzień noc nie są czasem na całym oknie? Da się je zasunąć jak rolete żeby szybę gołą mieć?
Myślałam nad tym ale mężowi się nie podobają
 
reklama
Da się oczywiście:tak: Masz kilka opcji: goła szyba, zakryta cała szyba, coś pośredniego - od dużych szczelin, po bardzo małe.
 
Do góry