reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kum, ale mi smaka narobiłas ta podwójna polewa czekoladowa! Nigdy tak nie zamawialam ale chyba musze sprobowac. Mam nadzieje ze obsługa nie bedzie sie sprzeciwiać :)
Lody oczywiscie zaliczone. A teraz leżymy sobie nad jeziorkiem i delektujemy sie piekna pogoda. Jest bosko! Slonce cudownie swieci ale nie ma żaru. Jest po prostu idealnie.
 
reklama
Wróciliśmy z zoo, deszczyk teraz popadał trochę, ale nadal duszno...

Spodenki już wyprobowane, te bawełniane super jako domowe są ( kupiłam na dziecięcym za 20zl, takie podobne na damskim chyba po 50 były....), szorty też wygodne, ale sie rozciagnely trochę i wiszą, trzeba było wziąć mniejsze jednak... No trudno.
Elifit jak wam idzie nocnik? U nas wzloty i upadki.... Wola, ale często po fakcie już...a w przedszkolu sama chodzi i zdaza na czas na nocnik usiąść...Ehhh
 
Kum na takiej szerszej gumce całe bawełniane. Wzięłam M czyli mój rozmiar sprzed ciąży i fajnie mi pod brzuchem się mieszczą. Dłuższą bluzka i wyglądają całkiem spoko. Ja właśnie takie po domu chciałam ale i do sklepu też spokojnie w nich wyjdę. No i cena 12,99 też do mnie przemawia ;) były różowe i granatowe. Wzięłam te różowe ale od założenia do kuperek już wiem, że po drugie też polecę :D

moglabys pokazac fotki tych spodenek :D to moze i ja sie wybiore do pepco :D
 
Dobry wieczor!

Na wybory nie poszlam, bo mam za daleko.

Dzien spedzilismy u babci M. Pozniej pojechalismy zobaczyc jak wisla wylala i do biedry. Mierzylam stanik 80C i w obwodzie byl jak dla jakies anorektyczki... Moze ja jestem przeczulona na tym punkcie, ale naprawde byl strasznie scisly jezeli tak to mozna nazwac.

Pogoda bardzo ladna. Sloneczna i nieupalna. Po calym dniu siedzenia u babci M nie mialam juz sily na wielkie spacerowanie :/ jutro gdzies sie wybiore.

Nie mozna miec pomalowanych paznokci do porodu. Po paznokciach poznaja stan ciezarnej. Nie wiem dokladnie o co chodzi, ale podobno jak dzieje sie cos zlego, paznokcie sinieja.

Dzis kolega M zostal ojcem :p urodzila sie dziewczynka 56 cm 3700 g. Tetno spadalo wiec bylo cc ale obie panie czuja sie dobrze :)

Swoja torbe zapakowalam. Dzieciowa torbe zapakuje jak wszystko wyprasuje.

Milego wieczoru!
 
Mierzylam stanik 80C i w obwodzie byl jak dla jakies anorektyczki... Moze ja jestem przeczulona na tym punkcie, ale naprawde byl strasznie scisly jezeli tak to mozna nazwac.


Nie mozna miec pomalowanych paznokci do porodu. Po paznokciach poznaja stan ciezarnej. Nie wiem dokladnie o co chodzi, ale podobno jak dzieje sie cos zlego, paznokcie sinieja.

Pisałam o tych stanikach. Tez mam ten z biedry 80C i jest ściślejszy niz moje domowe 70tki i 75tki.

W kwestii paznokci zastanawiam sie czy mając niepomalowane paznokcie u rak mozna miec pomalowane paznokcie u stop?
 
teoretycznie można miec pomalowane u nóg.. choć są tacy którym to przeszkadza i bede truć.
 
Pisałam o tych stanikach. Tez mam ten z biedry 80C i jest ściślejszy niz moje domowe 70tki i 75tki.

W kwestii paznokci zastanawiam sie czy mając niepomalowane paznokcie u rak mozna miec pomalowane paznokcie u stop?

Pamietam, ze pisalas, ale dzis tego doswiadczylam :p

Nie wiem jak to jest z tymi paznokciami, ale wyczytalam niedawno, ze musza byc niepomalowane na wypadek jakby chcieli do palcow przyczepic jakies klipsy (pewnie na dlonie, wiec nie wiem co ze stopami) ja sobie daruje. Przezyje bez pomalowanych
 
Nie pamiętam czy nogi musiałam zmywać, ale na patologi od razu dostałam zmywacz i waciki i musiałam zmyć dłonie.
Akryl na paznokciach im nie przeszkadzał. Za to mi tak i dzień po porodzie A jeździł szukać pilniczka grubego i całe spiłowałam.
Pilnik cieszył się powodzeniem, zaraz poszedł w ruch po salach :rofl2::-D
 
Akryl, zel, ale w wersji bezbarwnej,bezbarwy lakier nie przeszkadza, u nóg mogą być pomalowane. Macie rację, pierscionki na cc zdejmowalam, zalozylam spowrotem w domu, sprawdzilam na zdjeciu ze szpitala, ze gole palce mialam
 
reklama
Ja też przeżyję bez pomalowanych paznokci. Zresztą w ciąży bardzo rzadko maluję.

Pamiętam że jedna z dziewczyn która miała cc to miała obrączkę ale zdjąć jej nie mogła bo tak jej ręce spuchły w ciąży. I nikt nie robił jej z tego powodu problemów. Ale na szczęścia cc przebiegło pomyślnie.
 
Do góry