reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej,

Ja też mam jakieś ciężkie nocki ostatnio. Nie mogę się ułożyć i potem mnie rano kręgosłup boli. Dzisiaj za to obudziłam się o szałowej 11, odsłaniam rolety, a tam piękne słońce. Muszę sobie zrobić jakiś spacerek mały chociaż... do apteki po mięte, bo mnie od 2 dni żołądek boli :-(
Aj Wam zazdroszczę tego suszenia na polu. Ja jeszcze w żadnym mieszkaniu w którym miałam okazję mieszkać nie miałam balkonu... taki pech. U mamy za wiesza się pranie między blokami :-D Ale dużo zieleni w koło, nie ma drogi, no i nawet nie ginie.
Jagódko, ale jak to płyn micelarny, to opakowania przeschną, to może się doczytasz co tam masz. I za to, to powinni Ci z 2 wysłać :-p
Ewa kciuki za Ciebie i maleństwo. Cobyście jak najdłużej się w dwupaku trzymali. Ale dobrze, że zostajesz w szpitalu, a nie wypuścili Cię i zostawili na pastwę losu, jakie było widmo.
Katka mam to samo... zaczynam panikować, że matko jeszcze nic nie mam (a zaplanowane zakupy w czerwcu, co by za długo w domku nie gromadzić), po czym dochodzę do wniosku, że przecież jeszcze ponad 2 miesiące do terminu i zdążę ze wszystkim.

Jadę dzisiaj w końcu na Śląsk i w weekend z tatą i żoną jego do dziadków (jakieś 450 km). Będzie się tata męczył z postojami na siusiu :-)
Jednakże padło na opcję BlaBlaCar, gdyż autko w warsztacie nadal. Niestety pasek rozrządu zabił tłoki, pompę, jakieś prowadnice i coś tam jeszcze. Wycena 1500 zł w aucie wartym jakieś 2500 zł - 3000 zł. Miodzio :baffled: Ale tak to jest jak nikt nie wpadł na pomysł, co by rozrząd zrobić.
Z tego co kojarzę, to muszę zgłosić w pracy, że zmieniam miejsce pobytu do końca czerwca. Zaraz się idę doedukować w tej kwestii.
 
reklama
nadrabiam WAs od rana ,na raty:confused:i wszystkim niestety nie odpisze:zawstydzona/y:


Ewa najwazneijsze ze jestes pod dobra opieka:)trzymaj sie

Makota ja susze na balkonie od poludnia bo podobnie jak Jagodka na ogrod nie chce mi sie wychodzic tzn nie moge ,nie chce dźwigac,ale dzis tak ladnei ze nawet na powietrzu bez sloneczka ladnei wyschnie:)

Katka masz racje,czasami nasze wpisy na bb potrafia nas sestresowac;)

Jagodka jak tam sprawa zaginiecia majteczek Klaudi?jesli juz pisalas to sorki:/


zazdwonilam dzis do poloznej,umowilysmy sie na neidziele w szpitalu zeby porozmawiac,przez tel wydawała sie miła ,zobaczymy:dry:

wkurza mnei ze tydzien temu zamowilam na gemini i jescze nie przyszla paczka :wściekła/y:
 
Bellina to jest tak przemoknięte, że wykręcać można, rozmiękło i aż porwane jest.
Agulam, teściowa ma mi Klaudię odebrać to zapyta o te majtki:-D
 
Katka, zamówiłam majtki siateczkowe. One sa wielorazowego użytku, mozna je prac.

Ja produkty aptecznego zamawiam z reguły w doz.pl. Widze ze gemini ma sporo niższe ceny ale przewaznie mi zależy na czasie bo np akurat skończyły mi sie tabletki dlatego wole zamówić w doz i odebrac na miejscu.
 
W DOZie wszystko następnego dnia w południe praktycznie już jest, a w gemini długo trwa kompletowanie tego zamówienia, bo sama wysyłka krótko. Agulam napisz do nich, że długo czekasz i się niepokoisz.
 
Witam Was :tak:
u Was piękna pogoda, a u mnie się rozpadało i idzie burza :-(

makota- mi też drętwieją ręce, na początku myślałam, że źle sypiam, ale jak budzę się na lewym boku to mam zdrętwiałą prawą rękę więc już nie wiem od czego to:baffled:

ewa66- to dobrze, że Cię zatrzymują w szpitalu, już myślałam, że lekarze nie mają serca i chcą Cię wypuścić bez możliwości wykupienia leków, jeszcze zdążysz się nacieszyć pogodą, teraz maluszek najważniejszy :tak:

agulam - a z tą położną to jesteś umówiona w sprawie porodu?
 
Agulam, teściowa ma mi Klaudię odebrać to zapyta o te majtki:-D
aha:-D


Ja produkty aptecznego zamawiam z reguły w doz.pl. Widze ze gemini ma sporo niższe ceny ale przewaznie mi zależy na czasie bo np akurat skończyły mi sie tabletki dlatego wole zamówić w doz i odebrac na miejscu.
noja wlasnei zamowilam na gemini bo bylo taniej a zamawialm za ponad 300 zl.a w doz trzeba samemu odebrac czy kurier tez jest?


W DOZie wszystko następnego dnia w południe praktycznie już jest, a w gemini długo trwa kompletowanie tego zamówienia, bo sama wysyłka krótko. Agulam napisz do nich, że długo czekasz i się niepokoisz.
no niby kurier juz ma,moze dzis dotrze...

seorise;10726027u Was piękna pogoda, a u mnie się rozpadało i idzie burza :-(

agulam - a z tą położną to jesteś umówiona w sprawie porodu?
no nie zartuj ze pada:szok:oby domnie nie dotarlo :dry:
tak w sprawie porodu
 
Dziewczyny, a pisałyście PLAN PORODU? Ja mam w poniedziałek wizytę u położnej i chcę z nią pogadać o porodzie. Jest coś o co powinnam szczególnie pytać, poza oczywistymi sprawami typu znieczulenie, pozycje i wsparcie? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
 
Lilla, golenie krocza, lewatywa/czopki, nacinanie krocza i jego ochrona, wspomaganie - oksytocyna, przebijanie pęcherza płodowego, masaże szyjki, jedzenie/picie w pierwszych fazach porodu. Nie wiem o co jeszcze można zapytać..
 
reklama
Hej
Wróciłam od dentysty. Jeszcze jedna wizyta lub dwie w czerwcu a potem już po porodzie wymiana plomb z amalgamatem.

Byłam w pracy odwiedzić ludzi i nawet na prezesa się nadziałam pfff ;) oczywiście zeszło mi dłużej niż planowałam.

Pranie - suszę na balkonie. U mnie słońce zaczyna się o 11 i do końca dnia smarzy ;)

Planu porodu chyba nie pisze. Nie wiem może zapytać położną o to?

Jagodka ja bym chyba osmarowała tego shiny boxa gdzieś na necie. No jak tak można?!

Ja z apteki też czekam na kilka rzeczy i też z Gemini. Tydzień trza czekać niestety :/

Sny- mi się śniło że zabilismy wałówke i się mięso zepsuło Wtf?? :O
 
Ostatnia edycja:
Do góry