reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Sokoja postanowiłam już nic nie czytać na ten temat. Rozmawiałam z położną i mnie ochrzaniła za wiadomości internetowe. Mam myśleć pozytywnie no bo na to co będzie wpływu mogę w ogóle nie mieć to po co się denerwować.

Ewa zawsze są jakieś zamienniki. Jak będziesz wychodzić ze szpitala to na pewno omówią z tobą sytuację i nie wierzę że zostawią cię samą sobie z lekami których w pl normalnie nie ma. Na razie jesteś w szpitalu i pod opieką lekarską.

Byłam z Nati na placu zabaw. Wyskakała się i ładnie się bawiła. Tylko problem miałam ją przekonać żeby do domu wrócić hehe. Powiedziałam jej że tata będzie płakał :-D musiałam to powtórzyć setki razy. W końcu łaskawie poszła.

Wkurzam się na mojego męża bo nie przykłada się do tego żeby Natalke położyć spać. Najlepiej mu wychodzi by dać jej tableta niech bajki ogląda do późna... Teraz specjalnie leże w wannie i zamierzam w łazience siedzieć długo. A moja córka bawi się w najlepsze a mąż...gada przez telefon!!!
 
reklama
Ewa zawsze są jakieś zamienniki. Jak będziesz wychodzić ze szpitala to na pewno omówią z tobą sytuację i nie wierzę że zostawią cię samą sobie z lekami których w pl normalnie nie ma. Na razie jesteś w szpitalu i pod opieką lekarską.

Nie chcę straszyć Ewy, ale niestety prawdopodobnie albo zdobędzie lek na własną rękę, albo będzie się męczyć z wysokim ciśnieniem. Niestety jest duże prawdopodobieństwo, że ją zostawią sama z tym problemem
 
Lilla My nie wiem czy znasz temat. Ewa była "leczona" lekami, które wcale jej ciśnienia nie zbijały, a ginekolog prowadzący uważał, że nic jej nie jest..
 
Mika w factory jest jeszcze Nord gdzie są emelki i mrugaly. W ecco nie ma nic, trzy modele tylko i takie sobie... Z mrugaly kurde 24 na styk, a 25 za duże... Jutro jadę na tarchomin
Byłam też tam w smyku, nie ma kompletnie nic, dla chłopców jakieś body wisiały, a dla dziewczynek same badziewie...


Ja robiłam sesję ciazowa, ale jeszcze nie wybrałam do obróbki...jutro postaram sie wybrać to powinnam jakoś w ciągu tyg dostać.

Przyszedł wieczór i brzuch mnie już boli... Dzień jak codzień...
 
reklama
Ewa66 - mam kogoś kto pracuje w hurtowni farmaceutycznej zajmującej się importem równoległym ma sprawdzić czy mają ten lek i czy dałoby radę jakoś załatwić
 
Do góry