reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Hej

Ewa ja jestem w Uk ale nie mam pojęcia jak ci pomóc. Tutaj też pewnie ten lek na recepte a jak zamowie przez neta i potem tobie wyśle to zajmie jeszcze dłużej więc chyba dziewczyny mają rację żebyś ty bezpośrednio do siebie zamówiła :) Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Jagódka to niezła historia z córą hehe.

Co do skurczów ja raczej nie mam. CZasem zrobi mi się twardy brzuch, ale często jest tak, że tylko z jednej strony więc to pewnie Jula :)

Dzisiaj zrobiłam sobie taki maraton, że zaraz chyba umrę:/ Nogi to już szły za mną jak wracałam. A teraz nie ma siły się ruszyc:/:/
 
Elifit kupiłam odplamiacz do bielizny tej firmy, a nie odbarwiacz, bo to koronka, ramiączka itd - normalnym odplamiaczem mogłoby nie zejść. No i to stare plamy, może nie ruszyć, ale zobaczymy..
 
Nie wiem czy jest gdzieś temat sesji zdjęciowych BRZUSZKOWYCH, więc pytam tutaj czy robiłyście sobie? Wrzućcie zdjęcia.
Ja bardzo bym chciała iść do moich ślubnych fotografów (fotoinlove.pl), ale jak już brzuch mi widać to podróżować nie mogę :/
W każdym razie dziewczynom z 3miasta polecam serdecznie ich usługi.
 
A czemu nie możesz podróżować z brzuchem?:sorry: Wystarczy zaświadczenie od gina i lecisz. Moja koleżanka na przełomie 6-7mca leciała z nami w październiku na Sycylię (a brzuch miała duży, bo ona generalnie duża cała)
 
To ja za 120zł nawet biustonosza bym nie kupiła:-p Bo ceny w firmie w której kupuję są wyższe..;-)

Sprzedam Wam hit - Klaudia zgubiła dziś majtki:laugh2: Wróciła do domu w samych rajstopkach i sukience, a pod rajstopkami nic..

buahahaha, niezła aparatka z Klaudii :-D

dziewczyny Leże dalej w szpitalu dostaje jedyny lek ktory na mnie działa i ciśnieńie Ok 150/100. Lek ten to Trandate 100 (labetalol) jest on dostępny na potrzeby szpitala tylko a tak to można go kupił w Uk i pewnie w innych krajach też ale nie wiem jakich. Czy ktoś może jakoś mi pomoc może ma jakieś wtyki w polskich szpitalach albo przysłać z zagranicy? Oczywiście potrzebne są na już :(

Ewa życzę szybkiego załatwienia tych lekarstw, ale może bezpośrednio sama załatw na internecie te leki, bo im więcej "pośredników" tym dłużej to może trwać...


Ale dzisiaj cudna pogoda. W końcu odżyłam!!! Calusieńkie popołudnie od 12 spędziłam na dworze z Synkiem i mimo, że zrobiłam milion kilometrów to czuję się o niebo lepiej, niz jak padał ten okropny deszcz i wegetowałam na kanapie.

Moje przygotowania wyprawki, a konkretnie prania utknęły w martwym punkcie...awarii pralki ciąg dalszy i jak się wkurzę to jutro jade po nową, bo ileż można...

Katka absolutnie nie chcę Cię straszyć ale w poprzedniej ciąży tez miałam takie ułożenie (teraz póki co też), ćwiczyłam, te dziwne pozycje przyjmowałam i się Synek nie odwrócił. Do ostatniego dnia liczyłam, że fiknie, ale uparta bestia z Niego i został jak Mu było wygodnie. Także różnie to bywa niestety...
 
reklama
Jeszcze mi opowiedziała, że w przedszkolu rozmawiali o tym, za co kochają mamę i tatę. Klaudia powiedziała, że tatę kocha, bo się z nią bawi, a mamę za to, że urodzi dzidziusia:-) Słodziak mały.
 
Do góry