reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Niestety nikogo w UK nie mam:no: W szpitalach tym bardziej. Na forum było kilka dziewczyn z UK..Dobrze, że jest coś, co na Ciebie działa.
 
reklama
ja bym zamówiła na necie na twoim miejscu, może dojdzie szybko, bo nawet jak któraś z dziewczyn z UK kupi, to i tak zanim przesyłka dojdzie to tydzień prawie...
 
Małgorzatka...a w Factory jest coś więcej z butami niż ecco?
Ja się na Tarchomin wybieram, ale przez te choroby jeszcze nie dotarłam.Pewnie trzeba będzie w tym tyg temat załatwić, bo też bez sandałków zostałyśmy.

Ewa, dobrze ,że się odezwałaś . Niestety nie bardzo mogę Ci pomóc. Pytałam farmaceutkę,ale nie miała styczności z tym lekiem...
 
wyciągnęłam z szafki najmniejsze ubranka. resztę złożyłam "na słowo honoru" nie układając rozmiarówką, bo zwyczajnie nie mam siły :(
posiedzę chwilkę i wstawię 1 pralkę. podejrzewam, że 3-4 załatwią sprawę. na całą akcję prania wszystkiego łącznie z pieluchami i prześcieradełkami poświęcę tydzień, bo nie mam gdzie tego suszyć :angry:

kupiłam dziś truskawki, a niedługo później teściowa też przyniosła mi truskawki :-D może któraś z Was reflektuje? :-)

Hubson - dużo ciężarnych robi taki wygibas :tak:

ja chce ja chce :-D

To ja za 120zł nawet biustonosza bym nie kupiła:-p Bo ceny w firmie w której kupuję są wyższe..;-)

Sprzedam Wam hit - Klaudia zgubiła dziś majtki:laugh2: Wróciła do domu w samych rajstopkach i sukience, a pod rajstopkami nic..

prawie sie posikalam :-D

Ewa malgorzata ma racje, tyle samo bedzie szedl z UK czy ten do apteki, a mozliwe, ze dziewczyny bez recepty kupic nie beda mogly :no:


dziewczyny jakos od poludnia dziwnie pobolewa mnie brzuch, taki jakis napiety byl i scisciety :baffled:
 
Hej
Wróciliśmy z basenu. Aru dziś zrobił pierwsze siku na trawke ;) Ale nie obyło się bez wpadek. Dziś dwa razy majtki zsikał. Jak tam u cb Małgorzatakar?

Jagodka jeśli kupiłas dr Beckmanna to mnie ten odbarwiacz pomógł na ubrankach.

Ewa dobrze że się odezwałaś i popieram dziewczyny na necie kupuj.

Z ciekawostek. . Na basenie w ogóle mnie nie bolało spojenie. A jak tylko wyszłam to od razu. Woda dobrze robi. Już wiem dlaczego dobrze się w wodzie rodzi ;)
 
Ostatnia edycja:
Ewa nie takiego wpisu się spodziewałam :-( Myślałam, że jakoś bardziej Ci w tym szpitalu pomogą. Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc :-(
 
reklama
Do góry