reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Do rossmanna poszłam po farbę do włosów i po płyn micelarny, a kupiłam jeszcze gumę od włosów, wybielacz do bielizny (coś mi zafarbowało kiedyś biustonosze do karmienia, zobaczę czy się odbarwią na nowo) i wafelka dla Klaudii, w aptece kupiłam żurawit, magnez, gaviscon i stodal. No całe nic i tyle pieniędzy:no:
 
reklama
ja dzisiaj wydałam ok 120zł na dwa komplety bielizny (normalnej, a nie ciążowej), dwa ochraniacze bawełniane na termofory (tutaj jest wymóg, żeby do porodu były termofory dla dziecka w razie porodu domowego oraz 4 pary skarpeteczek 0-6 m-cy. :-)
 
To ja za 120zł nawet biustonosza bym nie kupiła:-p Bo ceny w firmie w której kupuję są wyższe..;-)

Sprzedam Wam hit - Klaudia zgubiła dziś majtki:laugh2: Wróciła do domu w samych rajstopkach i sukience, a pod rajstopkami nic..
 
Nie, prawdopodobnie zdjęła razem z piżamką po leżakowaniu i zapomniała znów założyć:-D W samochodzie mi powiedziała, że zgubiła majteczki, jutro będziemy pytać czy w piżamkę się nie zaplątały.
Opisałam w wizytowym.:tak:
 
Szkoda, że żadna z was nie mieszka koło mnie :-( zaraz "kończę pracę" i jak się moje dziecię obudzi - albo sama ją obudzę - i zje to pojadę z nią na plac zabaw niech trochę pogania. Deszcz nie pada to trzeba korzystać. Mamie auto zwinę bo mój w pracy. Nawet się nie będę malować. Nic mi nie pomoże :rofl2::-D każdy włos w inną stronę :eek: no i trudno :-p

Jagódka właśnie może zasiusiała albo gorzej i się wstydziła to wolała wyrzucić? Swoją drogą ciekawa sprawa :-D
 
jedyne czego boje sie w cc to tego znieczulenia i tego uczucia ze nic nie czuje, moge dostac ataku jakiegos :wściekła/y: no i nie podoba mi sie to ze dziecko pozno daja, a chcialam od razu na brzuch i do cyca

po znieczuleniu w plecy nie jest tak, że nic nie czujesz. znieczulane sa tylko nerwy bólowe, ale czuciowe nie. nie podniesiesz nogi ale będziesz czuc jak cie dotykają po brzuchu.

ja dzis mam dzień lenia. i tylko zadowolona patrzę na suszarkę pełna maleńkich ciuszków :) czekam az wyschną i kolejną turę wrzucam :)
 
dziewczyny Leże dalej w szpitalu dostaje jedyny lek ktory na mnie działa i ciśnieńie Ok 150/100. Lek ten to Trandate 100 (labetalol) jest on dostępny na potrzeby szpitala tylko a tak to można go kupił w Uk i pewnie w innych krajach też ale nie wiem jakich. Czy ktoś może jakoś mi pomoc może ma jakieś wtyki w polskich szpitalach albo przysłać z zagranicy? Oczywiście potrzebne są na już :(
 
dziewczyny Leże dalej w szpitalu dostaje jedyny lek ktory na mnie działa i ciśnieńie Ok 150/100. Lek ten to Trandate 100 (labetalol) jest on dostępny na potrzeby szpitala tylko a tak to można go kupił w Uk i pewnie w innych krajach też ale nie wiem jakich. Czy ktoś może jakoś mi pomoc może ma jakieś wtyki w polskich szpitalach albo przysłać z zagranicy? Oczywiście potrzebne są na już :(

wtyków nie mam żadnych, ale cieszę się, że się odezwałaś :tak:
dostaniesz receptę na ten lek? co mówili lekarze?
 
reklama
nic nie chcą mówić. Wszystko jest Ok tylko potrzebuje ten lek. Wyjde ze szpitala i muszę go mieć .. A w polsce go nie ma :( jak by ktoś miał wtyki to może by się udało coś załatwić szybko a widziałam że przez internet można kupić za 390zł.. Każda cenę zapłacę aby go mieć i jakoś donosic ta ciążę ale to pewnie będzie trwało z tydzień albo dłużej zanim dojdzie
 
Do góry