reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

wyciągnęłam z szafki najmniejsze ubranka. resztę złożyłam "na słowo honoru" nie układając rozmiarówką, bo zwyczajnie nie mam siły :(
posiedzę chwilkę i wstawię 1 pralkę. podejrzewam, że 3-4 załatwią sprawę. na całą akcję prania wszystkiego łącznie z pieluchami i prześcieradełkami poświęcę tydzień, bo nie mam gdzie tego suszyć :angry:

kupiłam dziś truskawki, a niedługo później teściowa też przyniosła mi truskawki :-D może któraś z Was reflektuje? :-)

Hubson - dużo ciężarnych robi taki wygibas :tak:
 
reklama
wróciłam od endokrynolożki, ale mnie wkurzyła baba, spóźniła się ponad 15 min i jakaś taka nieogarnięta...

mam już wyniki krwi i siusiu, wszystko dobrze, nawet hemoglobina podskoczyła, jestem z siebie dumna, bo z Olą brałam żelazo od jakiegoś 10tc, a po porodzie miałam jakoś w okolicach 7 hemoglobinę...

cieplutko jest, a mój M się rozkłada... ehhh chłopy... wieczorem chyba jednak wyciągnę go do factory, żeby Oli sandałki kupić, bo na ten upał w balerinkach będą jej się stopy grzały za mocno.

mojej koleżanki z fitnessu młody w brzuchu był cały czas poprzecznie, pojechała na ustalone cc, oni jej usg, a młody siedzi głową w dół :D tydzień wcześniej był jeszcze poprzecznie. to był 39tc
 
Katka głowa do góry :-) ja też mam w perspektywie cc bo cukrzyca i wada wzroku, ale poprzednio był sn, z oczami było OK, tak, że teraz sama nie wiem co będzie. Wyjaśni się w czerwcu, wizytę mam 5go. Oczywiście też się zdarza, że mi temat sen z powiek spędza ale sobie tłumaczę, że ja się wydźwigam jakoś, a najważniejsze to maleństwo mieć na świecie bez kleszczy i próżnociągów i innych archaizmów.
Nie martw się! :-)

Z innej beczki - gardło boooli :-( nie wiem co wziąć :-(
 
Możesz płukać wodą z solą chociaż to jest bleee :baffled: Chociaż do ssania to chyba wszystko można.

Jak ma się więcej czasu - jak ja teraz - to więcej się o tym myśli i szuka niepotrzebnie w necie informacji zamiast wyluzować.
a przy okazji z jakiej dzielnicy jesteś??? Ja mieszkałam na Łabędach ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ze śródmieścia (tak przynajmniej twierdzą panowie od pizzy), os. Gwardii :-)

Idę płukać, bo oszaleję. Młody ma dziś jakiś gorszy dzień, przez kwadrans szlochał, że mu się wieża z torów zwaliła i już nigdy, przenigdy mu się nie uda jej postawić. Dużego jeszcze nie ma z pracy. Zwariować można...
 
Małgorzatkar możemy przybić piątkę, ja gnałam jak głupia do dermatolog, a ona się spóźniła 20 minut..:angry: no, ale dobrze, że poszłam.. Potem zaliczyłam jeszcze aptekę i rossmanna, nic nie kupiłam, a 150zł poszło:baffled:
 
reklama
Do góry