reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej
I jak Jagodka pojechałaś?
U mnie jeszcze godzinę temu też kropilo a teraz już ładne słoneczko wychodzi.
Chyba czas wstać jakaś kawkę zapodać bo już od 6.30 się tak przewracam po łóżku. Zazwyczaj udaje się jeszcze zasnąć a dzisiaj jak na złość nie da rady.
Ciężką noc miałam w cholerę, mąż wrócił jak już Spałam, obudził mnie a ja w płacz. Sama nie wiem czemu chyba coś mi się przyśniło:what:
Uspokoić się nie mogłam dobrą chwile, eh.
Nie mam planu na dziś, na obiad zupa od wczoraj, chyba tylko na małe zakupy wyjdę i zalegnę na kanapie. Przez tą noc mam zepsuty humor już od rana. Mam nadzieję, że dalszy ciąg będzie lepszy.
 
reklama
Witam,
Obudzila mnie ulewa..a mieliśmy jechac do zoo... No nic, pewnie jakas salę zabaw odwiedzimy i tyle.albo zalegniemy w domu. Ola ma katar znów, wczoraj mąż otworzył okno jak usnela,a miała jeszcze lekko mokra głowę...jak zauważyłam, ochrzanilam ale już widać za późno....
Jagodka, jedziecie?
Oby od pon była pogoda, to będzie szybko schlo wszystko po remoncie.... A powiedzcie mi,bo ja nie mam wyczucia barw. Ola ma meble w pokoju białe z różowym, takie z Ikei. I mąż chce jej pokój pomalować na taki pastelowy seledynek, a ja sie obawiam połączenia seledynowego z rozem...
 
Małgorzatka, ja też uważam że może być fajnie. Zależy oczywiście od odcieni i ew dodatków.
Moja córka ma też białe meble z Ikei, z odrobiną wszystkich dostepnych kolorów. Po jednej szufladzie zielonej, niebieskiej i róż.
Chciałam mieć wolną rękę w ew dodatkach.
Do tego na jednej ścianie tapetę białą w paski niebieskie, różowe, zielone i pomarańczowe.Takie cieniutkie. Reszta ścian póki co w bladym niebieskim ( za bladym), w następnej kolejności będzie chyba pomarańczowy:-)

Zakochałam się w tej tapecie:tak:
jest kolorowo, ale u dzieci chyba zawsze jest...
 
Witam.
Ale miałam noc:baffled: spałam może ze 3 godz. wrrr:crazy: w dzień nie mogę wytrzymać bez popołudniowej drzemki, zaś w nocy turlam się z boku na bok.
Malgorztkar mnie się podoba takie zestawienie kolorów, wszystko też zależy tak jak napisała mika od odcieni i dodatków jakie potem dasz. Ale pomysł wydaję mi się fajny.
Miłego dnia kobitki :-)
 
dodatki to mam: pościel w kolorze jasny intensywny róż i jasny fiolet, dywanik jest kolorowy chyba we wszystkie kolory, firanek nie posiadamy, jedynie roletę taką piaskową, którą i tak tylko na noc zasłaniamy. na ścianach jeszcze będą naklejki z księżniczkami. mebelki mam takie:
http://www.ikea.com/pl/pl/images/pr...-regaowa-z-drzw-szuf__0111855_PE262924_S4.JPG

kolor byłby jakiś delikatny (boję się intensywnych, nie wiem czemu...)
 
Hej
Udanych wypoczynków życzę wszystkim. My dzisiaj mamy festyn więc idziemy na zabawki dmuchane i koncerty. Grają Bracia może być fajnie.

Aru za to wstał z fochem. Mam nadzieje że mu przejdzie. Też ma katar lekki ale już nie pamiętam który dzień. Boje się że to alergia. Mąż mój jest strasznym alergikiem wziewnym :/

Małgorzata leciutki seledyn super będzie wyglądał. Możesz też zrobić jedną ścianę w lila. Oba kolory pasują do różu i do siebie. A jakie masz tam nasłonecznienie? Jak boisz się że będzie miała chłodno to ociepl żółtym. Ten To pasuje do wszystkiego.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry
My dzisiaj na byliśmy u lekarza na III badaniu prenatalnym. Wszystko dobrze, szczegóły w wizytowym. A teraz ja nie wiem w zasadzie co ze sobą począć a M. z moim bratem remontują dalej...
Angelika to połączenie kolorów ze zdjęcia jest śliczne. Ja cały czas się zastanawiałam nad biało żółtym pokojem a teraz sama nie wiem. :) Choć malowanie w perspektywie mam dopiero na... hmm lipiec ech aż mi się płakać chce na myśl o tym wszystkim.

Katka - co to pracy to mi też się dziwnie robi na myśl, że ktoś przejmie moje obowiązki i będzie grzebać w "moich" papierach a po roku ja będę musiała wrócić i diabli wiedzą jakie będą nastroje... Cóż, taka kolej rzeczy. Ale fakt, mówienie takich rzeczy za plecami osoby, która niedługo odchodzi jest perfidne.
 
Michalina ostatnio myślałam o tobie, gdzie się podziewasz.
Ka.wo o tobie też :)

kurde, co chwilę u mnie pada, mam wisielczy humor, bo wczoraj z M się ścięłam trochę, niby wyjaśniliśmy wszystko, ale widzę, że nadal jego ważniejsze od mojego jest... przez pogodę spać mi się chce, wysłałam M z Olą po mleko do kawy, bo się skończyło (Ola poszła bez pampersa, pierwsze wyjście :p ) chyba pojedziemy po obiedzie gdzieś na jakąś salę zabaw bo wyjść z Olą nie ma gdzie, wszystko mokre, chmury chodzą, a tak to przynajmniej się wyszaleje w kulkach
 
reklama
hej babeczki:))

u nas tez dzis chlodno i deszcowo troszke ale sloneczko sie pokazuje,szkoda ze na weekend pogoda czesto jest brzydka:baffled:uff dobrze ze obiadek dla gosci wymysliłam a nie grilla


dzieciaki z tata na basenei a ja chwilke odpoczywam,gore juz posprztaalam,doł zostawiam na potem,srednio sie oplaca sprztac bo po imprezie jutrzejszej od nowa bede z odkurzaczem biegała:-D


tort jeszce musze dzis odebrac ale popoludniu
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.
Agulam już dziś wyluzowałam. Kij jej w oko :-)
tak trzymaj:)


dziewczyny jak czytam, że pierzecie to mi się słabo robi. Pralka mi siadła totalnie i mąż dopiero dzisiaj sprawdza co siadło. Korzystam z uprzejmości rodziny i im podrzucam nasze brudy ;-), ale ileż można? Jeszcze tego mi brakuje, żeby musieć nową pralkę kupować wrrrrrr. W ogóle przyszły tydzień ma być brzydki więc nie nastawiam się na pranie dzieciowych ubranek, bo wolę takie fajnie wyschnięte na dworze.
ja tez sie nastawilam na pranie i na ladna pogode zobazcymy:sorry:


Dziewczyny ja się tylko odezwę, że jestem cała i zdrowa :-) Nie miałam czasu napisać wcześniej, a tym bardziej was poczytać :zawstydzona/y: W środę ok 15 znowu spadło mi ciśnienie, a to się równa 24h wyjęte z życiorysu :-( Ale jest już dużo lepiej na szczęście :tak: Jutro rano wyjeżdżamy na wakacje, więc na bb wejdę dopiero za tydzień. Mam nadzieję, że przez ten czas wszystkie całe i zdrowe będziecie, a dzieciaczki w brzuszkach nie będą bardzo rozrabiały :tak: buziaki
miłego wypoczynku:)



Oby od pon była pogoda, to będzie szybko schlo wszystko po remoncie.... A powiedzcie mi,bo ja nie mam wyczucia barw. Ola ma meble w pokoju białe z różowym, takie z Ikei. I mąż chce jej pokój pomalować na taki pastelowy seledynek, a ja sie obawiam połączenia seledynowego z rozem...
Ola maidentyczne mebelki,2 sciany ma rozowe (bo takie chciala) a 2 jasno szary ,a poza tym takkolorowo ze oczoplasu mozna dostac:-Dten pokoik co wkleila angelika jest super ale sama nie wiem czy bym tak zrobila,zalezy tez od ktorej strony jest pokojzeby za ciemno nie bylo potem:no:
 
Do góry