reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Witam nową mamę:tak: Zapraszam do zapoznania się z innymi - również ciekawymi - wątkami:happy2:

Wygoniłam małża po farbę i grunt w końcu, Boże czy on nigdy nie może załatwić czegoś od ręki, tylko zawsze zanim się zbierze...:crazy: Na szczęście po pracy zaliczył spożywczaka i kupił jakieś pierdoły na tą wycieczkę jutrzejszą. Mi się strasznie chce spać, jutro się na pewno nie wyśpię, bo o 9 mamy być już na dworcu pkp. Trudno będę robić za zombie:-p
 
czesc dziewczynki:)))


witaj mamo bobasa:)ja bym tyle nie wytrzymala bez usg i badan ginka ale co kraj to obyczaj

malgorztaka oby wszystkei bole sie troche uspokoily a Ola szybkonauczyła sie siusiu:)

tusiazcek ja w srode bylam na lumpkach i tez cos kupilam dzidzi:)nie da sie inaczej:-D[m ciuszków naprawdę dużo. Nie dość

ewa
ja tez czasmi mam problem z oddychaniem,ciezko mi ,szczegolnie wieczorem jak juz leze

katka wiem ze nie jest Ci latwo ale olej kolezanke(ta z pracy),przez ten czas co bedziesz w domu roznie moze sie zdarzyc

seorise miłego spotkania :)co tam upichciłas dobrego?

u nas dzis raz deszczyk raz sloneczko ale za cieplo nie jest:no:pospałam dzis do 10:szok: a potem wyciagnelam mojego T na zakupy,w niedziele wyprawiam Oli urodzinki wiec lista spora była:tak:


wczoraj przejrzałam ubranka dzieciowe i chyba przesadziłam z iloscia:no::szok::-Dza pranie zabiore sie moze w nast tyg,tak sobie obiecuje pzrynajmniej:confused:

moja dzidzia jakos inaczej kopie,nie wiem czy pozycji nie zmieniła:crazy:
 
Cześć Mamo bobasa :-) w pierwszej ciąży byłam bardzo spuchnieta. Teraz jakoś mało. Nie rozumiem jak mogą nie chcieć powiedzieć jaką bakterie masz :-( to jakieś dziwne. Może zmiana lekarza albo nie wiem co..

Agulam już dziś wyluzowałam. Kij jej w oko :-)
 
dziewczyny jak czytam, że pierzecie to mi się słabo robi. Pralka mi siadła totalnie i mąż dopiero dzisiaj sprawdza co siadło. Korzystam z uprzejmości rodziny i im podrzucam nasze brudy ;-), ale ileż można? Jeszcze tego mi brakuje, żeby musieć nową pralkę kupować wrrrrrr. W ogóle przyszły tydzień ma być brzydki więc nie nastawiam się na pranie dzieciowych ubranek, bo wolę takie fajnie wyschnięte na dworze.

{ogrzebałam dzisiaj troche w ogrodzie i bilans jest taki, że mam poparzone od pokrzyw kolana i przedramiona i 3 ugryzienia czerwonych mrówek, ale wyżyłam się na chwastach i humor mi się nawet poprawił ;-)

Jagódka ja mimo wszystko zazdroszczę Wam tego wypadu do zoo, choć wiem, że pewnie ciężko może być. Oby tylko pogoda Wam dopisała.

Witam nową mamusię.
 
Dziewczyny ja się tylko odezwę, że jestem cała i zdrowa :-) Nie miałam czasu napisać wcześniej, a tym bardziej was poczytać :zawstydzona/y: W środę ok 15 znowu spadło mi ciśnienie, a to się równa 24h wyjęte z życiorysu :-( Ale jest już dużo lepiej na szczęście :tak: Jutro rano wyjeżdżamy na wakacje, więc na bb wejdę dopiero za tydzień. Mam nadzieję, że przez ten czas wszystkie całe i zdrowe będziecie, a dzieciaczki w brzuszkach nie będą bardzo rozrabiały :tak: buziaki
 
Dziękuje za miłe powitanie:-)
Katka- no niestety tutaj lekarza się nie widzi przez całą ciąże jeśli położna nie widzi ku temu powodów. Na temat bakterii dowiedziałam się tylko tyle, że jeśli się jej nie pozbędą to mogę mieć problemy z ciążą pod koniec.. O i tyle! Położną zmieniałam już raz, a teraz juz nie chce za bardzo, bo od teraz będę się z nią spotykać co dwa tygodnie, a chyba od 36 tyg. co tydzień.
Co do prania i szykowania wyprawki to ja prawie mam ją gotową. Zostało nam kupić fotelik samochodowy i parę pierdółek typu wanienka, pieluchy itd. Większą część wyprawki zrobiłam w Polsce jak byliśmy teraz na święta. Ubranka wczoraj prałam, bo w poniedziałek zakończyliśmy remont, więc mogłam już szaleć z układaniem rzeczy dla małej :-)

Aaa i powiem Wam, że strasznie denerwuje mnie mój mąż!!:angry: No nigdy mnie tak nie denerwował jak podczas ciąży, mam wrażenie, że to jemu sie zrobił żelek w głowie, nie mnie! :crazy: Albo ja wcześniej tego nie widziałam, że on taki jakiś dziwny.:szok:
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobitki,
Ka.wo życzę udanego wypoczynku.
Cholera no i nie wiem co robić, bo pada:baffled: Niby taki kapuśniaczek, ale jak pół dnia tak będzie, to do bani... No nic, robię śniadanie, mam nadzieję, że w ciągu godziny syt. się na tyle wyklaruje, że będę wiedziała co robić.
 
reklama
Witam

Ka.wo - niech już ciśnienie sie unormuje i udanego wyjazdu. Gdzie odpoczywacie??
.Jagódka - i jak decyzja??

Nawet się wyspałam, chociaż jak bym mogła to i 10 byłaby dobra :)
Witaj Mamo bobasa
 
Do góry