reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Limonka ja mam taki ból ale wyżej. U mnie to zrosty po cc bolą. A miałaś mierzoną szyjke?

Katka no przykre wiedzieć że ktoś czyha na twoje miejsce :(

Ja wózek w czerwcu wypiore.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nowy wystarczy wywietrzyć, nie dodawajcie sobie roboty dziewczyny, i tak zazwyczaj na dno wózka kładzie się flanelkę pod buzię, czy jakiś kocyk pod całego dzidziusia.

Limonko o kłuciach powiedz ginowi na nast wizycie.
 
Przykre :-( niestety wpływu na to nie mam. Jednak... Ona się jeszcze przekona... Bo sama dzieci jeszcze nie ma więc wszystko przed nią. Życzę żeby się posrała ze strachu gdy sama będzie w ciąży.

Jagoda ale jeśli się da to lepiej wyprać niż tylko wietrzyć.

Ja się dziś czuję jakbym kamienie w brzuchu nosiła bo tak mi ten brzuch ciąży jakby miał spaść do kolan...
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie - tak jak się obawiałam - lekarz zepsuł moje dobre samopoczucie :-( Napisałam we wątku - mam miękką szyjkę. No ale mam nadzieję, że za szybko nie urodzę.

No i kurcze chyba imię zmieniamy - Zosia lub Natalia obecnie na tapecie ;-)

Idę poczytać :-)
 
Katka ja uważam, że to nie jest super niezbędne. I prać nie będę. Nowego nie prałam, jak go składałam po użyciu, to prałam (bo pamiętam jak się zastanawiałam, czy budka się do pralki zmieści;-)) Więc teraz tylko go przewietrzę i tyle, dziecko i tak bezpośrednio do wózka nie dotyka (w moim przypadku). Jak ktoś lubi i chce, to niech pierze:tak: Używkę natomiast na pewno bym wyprała.
 
Ja tam wolę wyprać co się da, po to jest materiał który się ściąga, niż wietrzyć i przykrywać czymś. Przynajmniej raz przed użyciem. Używkę oczywiście obowiązkowo. Mój to też tak jakby używka i stał nieużywany sporo czasu.

Rozczuliło mnie moje dziecię. Buzi daje w brzuszek i mówi "mamusiu otwórz już tą siostrzyczkę " a potem podnosi swoją bluzkę i pokazuje na swój brzuszek i mówi "zobacz ja też mam Oliwię w brzuszku" :-D
 
Elifit nie miałam badanej szyjki własnie tutaj tego nie praktykują :/
Jagódka ja przez całą ciąże ginekologa nie widziałam :/ Tzn tylko jak w pl byłam i na samym początku pojechałam do polskiego zeby potwierdzic. Tutaj tylko położne, które w ogóle nie badają dlatego się troszkę martwie. No ale nic odpoczywam może przejdzie :) A pozatym to nie tak ze boli non stop ale co jakiś czas zakłuje :/
 
reklama
Haust - wlasnie doczytalam o Twojej szyjce na watku wizytowym. Jechalam samochodem i zwrocilam uwage tylko na wage malej. Mam nadzieje, ze nic zlego sie nie zadzieje --- Malgorzatka - w jakim kolorze lakiery? Bo szukam inspiracji na wiosne i lato ;) niby pelne polki, ale tez mialam problem z wyborem :/ ---- Katka - to jest cholernie przykre ,bo Ty sie bardzo poswiecalas zawodowo i bardzo dlugo pracujesz. Rozumiem ,ze pozwala na to Twoje samopoczucie, ale robilas to tez ze swoistej lojalnosci... --- wszystkim ze zlym samopoczuciem proponuje zwalic wszystko na pogode --- wozek mam nowy, nie piore go tylko wietrze :p, fotelik uzywany - wypralam pokrowiec w proszku dzieciowym. Ochraniacza prac nie bede. --- bylam u gina i na bierzmowaniu. Nie bylo mnie 8 godz, brzuch mam twardy, leze, a Adasko sie awanturuje. Nie mam na nic sily :/
 
Do góry