reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

też muszę wypróbować przepis!

michalina mnie też to strasznie wkurza jak ktoś zwala na moje hormony zamiast się zastanowić czy może sam nie jest winny, mój mąż zwłaszcza tak gada i mam ochotę udusić:tak:


ja raczej śpię na lewym boku a jak mi biodro zdrętwieje to tak na plecach, ale z podkładką pod bok, trudności z oddychaniem mam w każdej pozycji, więc wszystko mi jedno Za to te bóle w płucach i ucisk na klatkę to może być coś poważniejszego, więc jak się to powtórzy to lekarz kazał do szpitala, mam nadzieję, że się jednak nie powtórzy!

co do tramwajów to muszę powiedzieć, że mi ludzie ustępują, nie zawsze, ale statystka jest niezła:-)
 
reklama
Ja nie piorę, bo prałam przed schowaniem, teraz tylko go wyjmę gdzieś w okolicach 35-36tc, żeby się wywietrzył. A prałam normalnie w pralce, budę też, bo się zmieściła do bębna:-D
 
No ja właśnie myślałam, jak wyprać wózek. Siostra jak swój prała mówiła, że nic mu się nie stało, Jagódka jesteś 2 potwierdzeniem co do tego wózka, więc myślę, że też go wrzucę do pralki. Ja kupowałam używany, więc tym bardziej chcę go porządnie wyczyścić.
 
Hejjj.
Ja też muszę wózek odświeżyć ale poczekam do czerwca. Środek w pralce a resztę gąbka .

Dziś pierwszy raz pojechałam windą do pracy zamiast schodami bo ledwo szłam :unsure: miałam takie uczucie jakby mi brzuch miał odpaść.

I się wkurzyłam bo mi koleżanka powiedziała że ta nowa dziewczyna z pracy mówiła że nie może się doczekać kiedy sobie już pójdę żeby tylko ona została! No kurde! Suka! A jutro cały dzień mam ją szkolić! Zła jestem jak nie wiem co. Ona nie miała mnie zastępować tylko być na równi. Nie wiem co sobie myśli. Ale nie mam już na nic wpływu. Nie będzie mnie przecież ponad rok. Sporo może się zmienić. Ale to było przykre.
 
Ja wózek prałam i x-landera,pożyczonego od siostry i potem spacerówki, używaną koniecznie a i parasolka nowa po pewnym czasie wymagała odświeżenia.
Póki co nic się nie stało.
Teraz kupiłam używaną gondolę więc też koniecznie porządnie muszę wyprać, ale jeszcze nie wiem ile uda się zdjąć.

Fotelik nowy, ale pewnie też odświeżę. Nie lubię tego zapachu nowych rzeczy,więc piorę wszystko.
Z dużymi rzeczami poczekam na stabilną słoneczną pogodę

Katka -no rzeczywiście przykre. Ja się obawiam,że raczej nie mam powrotu do pracy...Trochę za długa ta przerwa mi wychodzi. Raz miałam już 4 msc przerwy, potem 9 msci nie było problemu, ale teraz to już będzie chyba za długo
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja coś źle się czuję dzisiaj :/ Tak mnie co jakiś czas kuję brzuch na samiuśkim dole i tak jakby w środku:/ Boję się, że to może coś z szyjką się dzieje :/ Biorąc pod uwagę że niunia niziutko jest. Mam nadzieje ze jej się nie śpieszy i jeszcze minimum miesiąc tam posiedzi.

Co do wózka to ja nie miałam zamiary prać, bo nowy kupuje ale teraz to nie wiem czy jednak go nie odświeżyć.

Idę leżeć bo się martwię trochę.
 
Do góry