reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
hej dziewczyny! :-)
ja również polecam te kotleciki u mnie też wersja z żółtym serem mniaam :tak:
a ja ostatnio natknęłam się na kotlety pekijajeczne z kapustą pekińśką muszę wypróbować Kotlety pekijajeczne ;-) / Kulinaria - Wizaz.pl

w Łodzi jeszcze przed chwilą świeciło słonko, a teraz też zaczęło padać, mam nadzieje, że to przejściowe. Muszę jechać dziś do CH znaleźć coś do ubrania, bo w sobote idziemy na ślub cywilny, a potem na obiad do restauracji, a nie mam kompletnie nic eleganckiego w co się zmieszczę:no: kupię chyba jakąś bluzkę albo tunikę, tak to jeszcze ją założę, a jak kupię kieckę to pójdzie potem do szafy.

ewusia31- nie przejmuj się:* ludzie naprawdę czasem nie mają zachowań, kto jak kto ale kobiety rodzące już dzieci i będące w ciąży powinny mieć trochę więcej taktu, bo wiadomo, że tematy brzucha i wagi są w tym okresie drażniące....
 
1,5 h prasowania, ale na ten moment skończyłam. Jeszcze jedna pralka się pierze po odplamieniu mydełkiem i potem jeszcze kilka ubranek w czerwonym kolorze mam do uprania i uprasowania i finito - wszystko dla Adasia będę miała uprane i uprasowane.
Zgłodniałam strasznie nad tą deską do prasowania;-)

Umówiłam się na III usg prenatalne na wtorek po południu. Nie lubię tego lekarza, ale nie miałam wyboru, bo mogłam pójść jeszcze do gorszej baby, więc wybrałam mniejsze zło. Ale skoro to za darmo, to skorzystam, bo ostatnio takie porządne usg miałam w 19tc.
 
No uwagi na temat wielkości kobiety ciężarnej powinni być karane z urzędu. Mnie dzisiaj na parkingu koleżanka powitała słowami "Cześć ale ty się fajnie kulosz" a szef dołożył swoje stwierdzeniem przy witaniu się "nie wstawaj, bo z tą wagą to już nie jest lekko" oczywiście i jeden i drugi niczego złego na myśli nie mieli o czym jestem w 100% przekonana bo za bardzo się lubimy, więc różne uwagi padają ale jednak w ciąży jestem na nie coraz bardziej wyczulona. I najgorsze jest to że ludzie mój zły humor zwalają na hormony a w ogóle nie patrzą na swoje zachowanie które motywuje mój zły nastrój. Ciekawe jakby im tak codziennie zaczynać dzień od uwagi o brzuchach, które wcale nie są mniejsze od mojego... Ale się wyzalilam. Ale zawsze odpowiadam słowami "ja na szczęście e lipcu pozbędę się kilku kilogramów i centymetrów." a oni niech dalej hodują tluszczyk. I już.
 
Ja dyrektorowi technicznemu pojechałam jak byłam jakoś w 4-5m-cu, bo coś tam rzucił, że się rozrastam, a ja do niego, że usiłuję go dogonić, choć będzie ciężko. Zamknął buźkę od razu, bo brzuszek to ma taki 8-mczny:-p
 
Jagodka jesteś bohaterem dnia dzisiejszego jak dla mnie:thumbup: Ja się coś zabrać za pranie nie mogę. Obiecałam sobie, że zrobię to w tym tygodniu, ale coś organizacji brak.
Temat wagi i komentarzy na tapetcie widzę. Ostatnio jak teściowa wyskoczyła przez telefon z głupim pytaniem czy brzuszek rośnie to ledwie ugryzłam się w język, żeby nie odpowiedzieć nie ku..a maleje. Tak mi ta kobieta działa na nerwy, że szok. Jak jeszcze ostatnio zaczęła mi prawic mądrości na temat mojej nerki i tego co powinnam jeść i pić w związku z tym to ciśnienie tak mi skończyło, że myślałam, że w końcu jej coś powiem. Na szczęście mam ją na tyle daleko, że nie praktycznie się nie widujemy bo bym zwariowała chyba:banghead:
To sobie pogadalam:p
 
Tusiaczku - oto motywator - wszystko już uprasowane, poukładane;-)
DSC_0943.jpgDSC_0942.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0943.jpg
    DSC_0943.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC_0942.jpg
    DSC_0942.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 40
U mnie już po ulewie, słoneczko świeci i głowa mnie przestała boleć, hura!
Moja koleżanka z fitnesu urodziła ponad dwa tyg po terminie, przez cała ciążę młody był główna w dół, a ostatniego dnia przekrecil się poprzecznie i miała cc. To już druga, której bo as przekrecil się po 40tc...
Byłam w rossmannie, kupiłam sobie kilka lakierow do paznokci, już jeden mam na paznokciach i nie jestem zadowolona, standard :)
 
Kotleciki z kurczaka są super. Koniecznie z serem ew papryka i pieczarki. Tez jakiś czas temu wrzucałam przepis.
Dzieci je uwielbiają:tak:

Wróciłam z zakupów. Ręczniki Ikea 2 szt + pokrowiec na przewijak.

Obejrzałam tony ubranek ,ale na Allegro taniej ,więc zamówię to co mi się spodobało.

Małgorzatka, byłam w Factory Annopol i ze smutkiem stwierdzam,że Smyk porażkowy. Dla niemowlaków chłopców zupełnie nic....Chyba jeszcze zajrzę do Megastore, bo dziś z dzieckiem byłam i już nie dałyśmy rady
 
reklama
Hej :)
Dzisiaj już lepszy humorek :) Ale roboty mam trochę więc nie mam czasu na jakieś dołujące rozkminiki :)

Jagódka fajnie, że już gotowe wszystko :)
Kotleciki brzmią nieźle i też się na nie skusze :)

U mnie jedno pranie się pierze nastepne będzie pierwsza tura ubranek Julki :) Własnie idę robić porządek ze swoimi rzeczami, żeby zrobić miejsce :)

A co do pogody w uk leje :/ i ponoć tak najbliższy tydzień ma lać :/ Masakra a już tak przyjemnie bylo
 
Do góry