reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Oj z tym ustepowaniem miejsca w tramwajach kiepsko, ale w autobusach mi ustępują, ale jeżdżę raz na miesiąc i to z Ola, więc chyba bardziej ze względu na nią niż na ciążę... A ostatnio pan na BP mnie zawołał bez kolejki , to inne baby aż sie zasapaly....
Oli coś sie śni i płacze przez sen, zapowiada sie ciężka noc...poza tym znów ma jedna dziurkę zatkana, chyba pójdę do laryngologa bo może coś sobie tam wsadzila, bo już kolejny katar i tylko z tej dziurki i zielony of razu...
 
reklama
Hej dziewczyny.

Dzisiaj wyjątkowo późno, ale dzień przeleciał mi nie wiem kiedy;/ Najpierw zajęłam się ogólnym oganięciem mieszkania, później wzięłam się za rzeczy dla Julki. Posegregowałam sobie rozmiary, kolory i od jutra zabieram się za pranie :) Zeszło mi się z tym trochę. Potem jakiś obiad i mąż z kolegą poprzestawiali trochę meble u nas w sypialni, więc też miałam robotę bo musiałąm trochę poprzekładać wszystko. Padam na twarz teraz:/

Jeśli chodzi o ucisk to jak chodzę czuję lekki w pachwinach, natomiast jak leżę, siędzę a potem wstaję boli mnie masakrycznie dół pleców. Czasami aż nogi się pode mną uginają :/ Nie należy to do przyjemnych uczuć, a i jeszcze jak siedzę to strasznie boli mnie coś pod prawą łopatką. Czasami muszę się nieźle nakręcić, żeby pozycję znaleźć.

Karmienie piersią hmmm szczerze to mam w planach zobaczymy jak mi pójdzie. Ale jak ja to mówię nie chcę dłużej niż max do roku. Moja mama karmiła barta do ponad dwóch lat i to była udręka straszna dla niej :/

Elektroniczną nianię mam zamiar kupić ale nie jakąś super drogą. Mieszkanie nie jest za duże ale mamy ogród i np czasem ze znajomymi jak byśmy chcieli posiedzieć to nie będę latać co 5 min żeby sprawdzić co u małej.

A tak z innej beczki to wiecie co myślałam, że mnie to ominie całe zamartwianie czy dam sobie radę. Jednak nie :-( Ostatnio mam takie myśli, ze w ogóle nie będę wiedziała co robić. Wczoraj np nie mogłam przestać myśleć co wziąć dla dziecka do szpitala i na wyjście (o sobie już nie wspomnę) i stwierdziłam, że mogłabym wziąć pół szafy bo nie wiem :/ A idę najprawdopdobniej na 1 dzień bo tyle w uk się leży a czasem nawet po kilku godzinach wypisują. No i tak ze wszystkim czasem siedzę i nie mogę przestać myśleć jak zrobie to czy tamto a potem stwierdzam, że i tak będzie źle.:/:/

Ale nasmęciłam :/ Idę spać dobranoc mamuśki :)
 
Hej Brzuszki!
Ale jestem zaspana...q obudziłam się pół godziny temu i nie mogę wstać. A muszę do pracy jechać. Nie chce mi się!

Wczoraj byłam na zakupach i w końcu kupiłam zazdrostki do kuchni. Od razu inaczej to wygląda. Bardzo mi się podobają. Mąż jeszcze zdążył zainstalować patyczki. Szkoda że wczoraj padał deszcz i nie mogłam umyć okna :-( a dziś od rana piękne słońce ale jechać muszę do pracy.

Limonka takie myśli to chyba każda z nas ma. Bez względu na to czy już ma dziecko i poród za sobą czy nie. Ja też mam rozne myśli.

Niech mnie ktoś w tyłek kopnie żebym wstała :-D

Aha w sklepach gdzie duże kolejki są też nikt nie ustępuje. Każdy udaje że nie widzi. Nawet przy kasach pierwszeństwa.
 
Ostatnia edycja:
NKopacz - ja chronie brzuch nie tylko w komunikacji miejskiej. Ludziom sie chyba wydaje, ze jestem zwinna jak sarenka, szybka jak antylopa i ze ten brzuch wciagne, a miewam dni, ze chodze jak hipopotam. Najwieksza glupota i brakiem odpowiedzialnosci wykazuja sie moi sasiedzi. NIKT NIGDY nie przytrzymal mi drzwi od windy, nie zaczekal na mnie, ani nie przepuscil, ale hitem sa drzwi wejsciowe. Kiedy wychodzisz z bloku masz drzwi ;) u gory sa oszklone i widac czy ktos stoi na zewnatrz, a chamy napierdalaja drzwiami :o klamka jest mniej wiecej na wysokosci brzucha... Zeby otworzyc drzwi domofonem stoje schodek nizej, bo idioci nie patrza i wychodza jak z obory! Wozki z hipermarkecie i sam hipermarket tez jest skupiskiem debili. Chodza jak zombie, a wozki sa mniej wiecej na wysokosci brzucha...

Malgorzatka - a kiedy nie ciezarna ,tylko matka z dzieckiem to ustepowali Ci miejsca?

Limonka - tez miewam takie kryzysy. Im blizej tym gorzej, ale jestem pewna, ze damy rade :) znam teraz duzo swiezoupieczonych mam i wszystkie daja rade :)

Katka - chyba padlo na mnie, wiec wstawaj! Szkoda dnia! :-D

Ja dzis wizytuje. Ciekawe czy dzis bede miala usg i co doktorek powie na moje crp...

Mam dzis kiepski humor. Wczoraj okazalo sie, ze to moje super tanie zamowienie nie zawieralo 2 kocykow, czyli zadnego interesu zycia nie zrobilam. Ceny takie jak w necie, wiec w sumie czekalam dluzej na cos, co moglam zamowic sama. Tym samym, mam 2 koce uzywane, zadnego nowego, ale jeszcze kupie... Chcialabym, aby Adas mial swoj wlasny kocyk z dziecinstwa :p

poza tym troche sie poklocilam z tesciowa i mam wyrzuty sumienia. na szczescie na poprawe humoru bylam w rossmannie i spotkalam sie z kolezanka, a pozniej zrobilam sobie spacer :D

Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.
Zapowiada sie deszczowy dzien i na dodatek mam humor do d... Maz mnie wczoraj zdenerwował i nerw mnie ciagle trzyma.
Miłego dzionka!
 
A u nas słońca ani śladu. Więc chyba zrobimy rajd po sklepach, choć dam radę pewnie ze 2 .

Mi się zdarzyło parę razy,że zostałam wywołana z kolejki i obsłużona jako pierwsza.

Kopacz ja w 1szej ciąży zaczynałam od małego 38 a rybaczki na lato w H&M kupiłam 42. A ciążę miałam na tym samym etapie co teraz.
Teraz zaczęłam od 40 i niedawno kupiłam u nich 40. Tamte rybaczki wcale nie są jakieś za duże....Więc nie wiem jak to jest.
Jeansy z Torelle mam S z tamtej ciąży i nadal są dobre. No może poza pasem bo krótki jest i zaczyna zjeżdżać...
 
Dzień dobry :)
U nas za oknem też szaro :crazy:
Nie mam na dziś specjalnych planów...
Sprzątać nie muszę, mam kupione szparagi, zrobię zupę moją ulubioną:tak:
może do fryzjera się wybiorę, po 9 zadzwonię czy mają wolne terminy :tak:
 
reklama
Hej mamuśki ;-)

Mam pytanko-Wam też jest tak ciężko zajmować się Waszymi starszymi dziećmi? Spacery to dla mnie koszmar:zawstydzona/y: Młody tak szybko jeździ na motorku, albo biega, że ja też muszę za nim biegać i ledwo daję radę.... Mieszkam w bloku, więc jak wychodzimy to muszę za nim chodzić. Jak jedziemy do rodziców to jest mi lżej, bo zamykam bramę i młody sobie biega. Nie wiem co będzie za kilka tygodni. Chyba daruje sobie spacery :-(
 
Do góry