reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Agulam taki ból głowy jest jak się za wcześnie głowę posniesie. Mogli też ci się źle wkłuc. Mój mąż miał taki po operacji przepukliny. To nie jest reguła.
Ja moje cc przeżyłam dobrze ale każde kolejne boli i goi się gorzej. Dlatego chcę spróbować naturalnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
cc boli, owszem, i to jak jasna cho*era, ale poród sn też pewnie do najprzyjemniejszych nie należy. Agulam ja tez myślę, że albo za szybko głowę podniosłaś, albo źle się wkłuli, bo mnie głowa nie bolała, ale pamietałam o przestrogach i chyba z 6-8 godzin nie można podnosić. No i na szczęście mi dziecko przystawiali, a jak mąż był przy mnie to też dawali dziecko. Ale też słyszałam od kilku osób, że kolejna cc bardziej boli....pożyjemy - zobaczymy.
 
Widzę,że temat porodów się pojawił:-(
Ja też coraz częściej o tym myślę i stresuję. Nawet sny zaczynam mieć....;-)
Będę mieć cc, podobnie jak 1 szy. Tamtego źle nie wspominam, a był w znieczuleniu ogólnym. Jedyne to ,że w trakcie zaczęłam się wybudzać.Dziwne uczucie, ale przynajmniej słyszałam płacz malutkiej a potem odlot.
Ból jakiś jest, ale do przeżycia. Nie brałam leków p/bólowych wcale.
Znam osoby które gorzej wspominają naturalny , z powikłaniami. Reguły nie ma.
Jedyne co mnie wkurza to ,że w moim szpitalu też nie dają dziecka przez dobę i nie chcą przystawiać:angry:

A półpaśca nie polecam. Miałam z 6 msc niemowlakiem. Mała się uchroniła,ale mnie ścieło z nóg.
Chociaż byłam przekonana ,że to reaktywacja wirusa po przebytej ospie, a nie nowe zakażenie......i nie można się od ospy zarazić.
 
czesc sorka ze sie nie odzywalam
wczoraj mialam impreze urodzinowa, zrobilam sobie nawet tort haha :D

ej dziewczyny czy was tez tak bola stopy?ledwo chodze :(
 
No właśnie półpasiec od ospy jest.

U nas w szpitalu dali mi małego po kąpieli czyli ok 7 godzin po zabiegu cc. Przystawili, possał i położyli. Był grzeczny więc został ze mną a jakby co to mogłam zawołac połozną. Też mnie wkurzało że przez tyle godzin nie widziałam dziecka i prosiłam żeby mi przyniosły pokazać. Ale po cc gdy świeża rana to niełatwo jest się zajmować dzieckiem.
Ja oprócz tego na porodowce się przeziębiłam i miałam gorączkę na drugi dzień to tylko wtedy mały dostał butle a ja się przespałam.

Kopacz najlepszego :)
 
No właśnie półpasiec od ospy jest.

U nas w szpitalu dali mi małego po kąpieli czyli ok 7 godzin po zabiegu cc. Przystawili, possał i położyli. Był grzeczny więc został ze mną a jakby co to mogłam zawołac połozną. Też mnie wkurzało że przez tyle godzin nie widziałam dziecka i prosiłam żeby mi przyniosły pokazać. Ale po cc gdy świeża rana to niełatwo jest się zajmować dzieckiem.
Ja oprócz tego na porodowce się przeziębiłam i miałam gorączkę na drugi dzień to tylko wtedy mały dostał butle a ja się przespałam.

Kopacz najlepszego :)

dziekuje :D jestem stara juz
 
o znieczulenie też miałam pytać, bo jakoś nie każda babka się na nie decyduje. są jakieś przeciwwskazania? brałyście znieczulenie przy porodzie sn? rozumiem, że to ma pomóc przy bolesnych skurczach?

wepchnęłam się na jutro do internisty :cool2: muszę sprawdzić wszystkie ewentualności przyczyny mojego kaszlu...

kopacz - najlepszego zatem :)
 
Kopacz, wszystkiego naj!

Makota, ja miałam znieczulenie i szczerze polecam. Co prawdę u mnie zadziałało tylko na 1 stronę ciała ale i tak odczułam ogromna ulgę i dzieki temu nie mam traumy a wręcz super miło wspominam swoj porod :)
 
dziekuje dziewczyny :*

a ja jestem chyba dziwna, moze dlatego ze nie wiem jaki to bol, ale nie chce miec znieczulenia przy porodzie
 
reklama
Tusiazcku sorki nie chciałam nikogo wystraszyc :(ale widozcnie do przezycia to wszystko bo zdecydowalm sie na kolejen dzieck;)))

elifit sokoja
wiem wiem pewnie za wczesnie glowe podnioslam ale jakos faktu nie kojarze,moze źle sie wkłuli,nie wiem ,ale nikomu takiego bolu nie zycze:no:

mika
to moze w tym samym szpitalu rodzilysmy,he he bo u mnie tez dziecka nie przynosza ,wkurzało mnie to,lez jak placek ,mi nawet po porodzie/cc nie połozyli OLi na piersi,przykro mi bylo,przeceiz polozne od tego sa zeby dziecko przynosic bo wiadomo ze po cc trzeba lezec,ehhh


Makota u mnei w szpitalu nie ma znieczulenia tylko gaz rozweselajacy:-D:rofl2::sorry2:


w koncu dzien zleciał na lenistwie,w poludnie tez mnie zbierało na spanie ale przyjechała szwagierka a potem siostra z małym MIchałkiem i tak nastał wieczor:)

spokojnej nocki:)
 
Do góry