reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry, my sie dzis wybieramy nad morze :)
A po drodze do mc cafe na kawę i ciasto. Uwielbiam!
Wczoraj oczywiscie na obiad była pizza, taka w wersji xxxxl. Z pizzerii.

Agulam, w tej chwili mam wskazania do cc z powodu nisko osadzonego łożyska. Mam jednak nadzieje ze jeszcze sie podniesie i bede mogła urodzić sn.

Tusiaczek, słuszna decyzja, nie ma co ryzykować. Półpasiec to poważna choroba wiec lepiej dmuchać na zimne.

Miłego długiego weekendu dla nas wszystkich!
 
reklama
Hej
Miłej majówki. Mąż mój pracuje więc nigdzie nie jedziemy. Ale mama moja przyjeżdża do mnie także będę mieć towarzystwo.

Półpaśca miałam okropna choroba :/

Agulam ja się wstrzymuje z nowymi okularami do po porodzie bo jeszcze mi może się wada zmniejszyć. Na razie noszę soczewki.

Moje bobo mnie naparza po jajnikach a starsze dziecie katarzy :/

Miłego dnia
 
tusiaczek teraz najwzzniejsze twoje zdrowko i dzidzius:)a to siostra rodzona Twoja?

Dzien dobry, my sie dzis wybieramy nad morze :)

Agulam, w tej chwili mam wskazania do cc z powodu nisko osadzonego łożyska. Mam jednak nadzieje ze jeszcze sie podniesie i bede mogła urodzić sn. !
ehh ale bym poszla nad taki spacer brzegiem morza,ehhh zazdraszczam
aha,zycze zeby sie podniosło:)

H
Agulam ja się wstrzymuje z nowymi okularami do po porodzie bo jeszcze mi może się wada zmniejszyć. Na razie noszę soczewki.
Moje bobo mnie naparza po jajnikach a starsze dziecie katarzy :/
ja wczoraj przez przypadek zaliczylam okuliste,byl ze mna maz wiec skorzystalam i mi doradził:)szkla mi zwiekszyly sie o 0,25 ,ja juz nie moglamp atrzec na swoje okulary,wstyd w nich chodzic:zawstydzona/y:po porodzie pojde na kontrole i tyle:)w poprzednich ciazach i po wada stała w miejscu:)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
witam majówkowo:)chociaz dla mnie dzien jak co dzien;)

w domu cisza:(
dzionek zaczał sie piekna pogoda ,az trudno uwierzyc ze jutro ma byc 10 stopni:no:
ja po sniadanku ,leze sobie ale pewnie zaraz sie za cos zabiore bo bezczynne siedzenie mi nie odpowiada:sorry2:
musze jeszce skoczyc do koleznaki na woskowanie nog i na paznokcie:)'

miłego dnia:)
 
Gosia - Tobie rowniez :)
Tusiaczek - no i odpowiedzialnie...
Pola - ja tez mam lozysko nisko, ale nic mi o cc nie mowiono. W szpitalu pewnie nie mieli pojecia jak sie sprawy potocza, a moj gin ostatnio mowil, ze sie unioslo. Moze Tobie tez sie jeszcze uniesie??
Agulam - to milego pobytu w spa :-D

Dlaczego boicie sie cc? :)

wczoraj caly dzien poszedl na zmarnowanie :/ do poludnia spotkalam sie z kolezanka. Wrocilam do domu, czekalam na M. Mial wrocic z pracy ok 18 a wrocil ok 23 :( gdybym wiedziala ,pojechalabym do mamy, a tak czekalam na niego praktycznie caly dzien :( dzis chcemy sobie odbic na jakiejs randce poki ladna pogoda :) jedyny plus wczorajszego siedzenia w domu jest taki, ze posprzatalam to, co powinnam posprzatac juz dawno. Jutro pojade do mamy i do siostrzenicy, bo kupe czasu jej nie widzialam... :(

Mam kretynskie sny, ze przez kaszel rodze przedwczesnie dziecko ... Chyba juz mi sie rzuca na glowe :(

Milego dnia Dziewczyny!
 
Makota ja nie mam takich snów ale każde dziwne uczucie, jakieś ciągnięcie cokolwiek i ja zaczynam sie zastanawiać czy wszystko w porządku i czy też nie urodzę wcześniej i cały czas o tym myślę więc chyba mam gorzej z tą głową.

Dziewczyny udanych majówek.
 
Agulam tak komunia u mojej siostry, tzn nie wiem czy jasno się wyraziłam to nie moja siostra ma ospę, tylko jej córka. Ale nic trudno, zostajemy w domu z górą tabletek :) niech się tam kurują spokojnie a ja tutaj.
u nas ładna pogoda, zaliczyliśmy już spacer i lody, ale coś się chmurzyc zaczyna :confused:
 
Agulam - to milego pobytu w spa :-D

Dlaczego boicie sie cc? :)

wczoraj caly dzien poszedl na zmarnowanie :/ do poludnia spotkalam sie z kolezanka. Wrocilam do domu, czekalam na M. Mial wrocic z pracy ok 18 a wrocil ok 23 :( gdybym wiedziala ,pojechalabym do mamy, a tak czekalam na niego praktycznie caly dzien :( dzis chcemy sobie odbic na jakiejs randce poki ladna pogoda :) jedyny plus wczorajszego siedzenia w domu jest taki, ze posprzatalam to, co powinnam posprzatac juz dawno. Jutro pojade do mamy i do siostrzenicy, bo kupe czasu jej nie widzialam... :(y!
a dziekuje kochana:)))mam juz tyle kłakówna nogach ze szok

napisze jak to bylo ze mna:pierwsze dziecko rodziłam 23h h i to byla masakra normalnie,dzidzius urodzil sie w kiepskim stanie,brak napiecia glownie,ehhh nie chce sobie przypominac...wiec jak w 2 ciazy okazalo sie ze dzidzia jest ulozona posladkowo i bedzie cc to sie barzdo ucieszylam,nie trzeba zcekac na skurcze itp tylko dzien w wczesneij przed cc do szpitala i wsio zaplanowane.ale no wlasnie....u nas w szpitalu lezy sie po cc dobe,bez dziecka,nawet do piersi mi nie dostawili,wstawanie po cc bylo okropne,i jeszce doszedl u mnie ogromny !!!!!bol glowy ,nie bylam w stanie sie zajac dzieckeim ani normalnie funkcjonowac,nawet silne kroplowki nie pomagąły....:(((((((wypisano mnie do domu zbolem glowy,na szcescie po ok tyg przeszlo......takze jakbymteraz miała wybierac to nie wiedzialabym co zrobic....chciałabym swiadomioe urodzic,kontrolowac co sie dzieje itp.....ale sie rozpisałam......

czyli nie matego zlego,porządezcek masz:)))

Tusiazcku
wiem wiem ze to dzieciak siostry jest chory,tylko pytalam czy rodzonej siostry czy w dalszej rodzince;)
 
Hejka dziewczyny i udanych majóweczek życzymy :-)

Tak mi się rymło :-D


My jutro do siostry wyjeżdżamy - jej mąż w delegację tygodniową jedzie, więc będzie jej trochę raźniej z nami :-)

Buziaki i do zobaczenia po weekendzie :tak:
 
Agulam trochę mnie wystarczyłas tymi historiami:confused: No ale natura pokaże jak to z nami będzie;) mnie ogólnie poród naturalny bardzo przeraża... zobacz jak będzie.
Co do imprezy to niestety najbliższa rodzina, ale jeszcze dużo takich świąt w rodzinie, mam nadzieję, że pierwsze i ostatnie opuszczam. Tylko wyjazdu trochę mi szkoda, pogoda ładna, Małż ma długi weekend i w domu siedzimy. A myślałam, że to będzie ostatnia dłuższa wycieczka zanim będzie nas już troje:rolleyes:
 
reklama
Witam :)

Udanej majówki życzę wszystkim w podróżach i tym siędzącym w domu także :):)

Widzę, że już każda z nas oczyma wyobraźni widzi zbliżający się poród. Mnie też przeraża to wszystko sama nie wiem co bym chciala, ale chyba jednak skłaniam się w stronę naturalnego porodu. :) W praktyce zobaczymy jak to będzie hehe.
Mówicie pokoiki gotowe u mnie jeszcze łóżeczko nawet nie zamówione :/ Reczy owszem dużo ale jeszcze nic nie porobione bo nie mam gdzie układać. Nasz współlokator sie wyprowadza za dwa tyg i wtedy mam zamiar zacząć:)

Co do moich pomiarów cukru nie jest źle jak narazie ani razu nie wyszedł mi źle :D:D Także jestem z siebie dumna :D
Dzisiaj mam zamiar troche poprasować zobaczymy co mi z tego wyjdzie :)

Jeszcze raz miłego dnia :)
 
Do góry