reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej :-) My już od 6 na nogach:cool2: Także nie narzekajcie, że Was ktoś obudził o 8, czy jakos tak:-p (ostatnio któraś pisała:-D) Ja codziennie mam pobudkę o tej godzinie. Z jednej strony masakra, a z drugiej będzie mi łatwiej wstawać do maluszka :tak: Tak się pocieszam przynajmniej;-)

Pisałyście o tym, że się boicie upałów i ja dołączam. Od początku jak znałam przybliżony termin porodu to się przeraziłam. Nie wyobrażam sobie spacerów z Mikim jak będzie tak gorąco, jak mam biegać za nim z wielkim brzuchem?:szok:

U nas po południu padało i dzisiaj też jakoś tak się chmurzy:-( Mam dzisiaj full biegania po mieście i na samą myśl mi się nie chce. Wczoraj mój M. oznajmił mi, że będzie pracował poza domem:-( Od jakiegoś czasu pracował w domu, bo ma własną firmę i to mi pasowało, bo mogłam zawsze sobie coś zrobić w domu, albo gdzieś wyjść bez biegania za Mikołajem...Przerąbane:wściekła/y:Do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja:sorry:

Wam też już jest tak ciężko? Mnie szczególnie wieczorem, ledwo chodzę...
 
reklama
Witam,

U mnie dziś słoneczko piękne, zaraz wstajemy z Ola do przedszkola, potem muszę zawieźć garnitur M do pralni... W sobotę idziemy na wesele, rok temu ubrudzil marynarkę i nie oddał do pralni...dobrze ze mi sie przypomniało.... Potem fitness, okulista, rossmann i pediatra, bo Ola ma katar już ponad dwa tygodnie....
 
Limonko, trzymam kciuki!

A mnie szlag od rana trafia:wściekła/y: 7:07 budzi mnie dziwny dźwięk - wiecie jakby ktoś w rury/barierki balkonowe walił...i tak napieprza przez 20 minut. No to wstałam, zeszłam na dół - dobrze, że ubrana!! - a za moim oknem stoi facet na rusztowaniu. Kuuuuuu**aaaaaa teściowie wymyślili remont elewacji, ale nie raczyli mi powiedzieć kiedy Ci fachowcy przyjeżdżają:no: Oczywiście oboje się zmyli do pracy i mają w nosie:szok: A ja dziś muszę kilka rzeczy załatwić. Trudno, swoje piętra zamknę na klucz i wychodzę. Najgorsze jest to, że rolety mam tylko w dwóch oknach, a w trzecim nie, bo rok temu się odkleiła, a po naszym remoncie i tak mam zamiar zamawiać nowe, więc sprytny Zbyś, wymyśliłam, że powieszę koc na karniszu, jako imitacja zasłony, bo nie będą mi tu obcy do mieszkania zaglądać, wygląda to okropnie, ale mam to gdzieś.. Ech, piękny początek dnia...
 
dziewczyny czy ktoras z was ostatnio pisala ze mozna pic sol emska na bol gardla???


czy tylko mi wariuje bb na komorce? ze nie ma opcji nawet cos napisac?
 
Ostatnia edycja:
Kopacz ja pisalam o soli emskiej. Nie daje jednak 100% bo teraz nie uzywam poniewaz jade na sterydach.. ale na pewno jest bardziej naturalna niz stodal...... ale sol emska to tak wykrztusnie... na sam bol gardla to inne rzeczy..
 
Moja mama różnie. Jedna siostra dwoje przynosiła. Ja o kilka dni wcześniej. Termin miałam początek października a urodziłam we wrześniu. Druga siostra termin na listopad i urodziła w październiku

Hej. Jadę na wizytę. Trzymać kciuki :)
Limonka trzymam za ciebie &&& BTW ja też słodycze wpierdzielam a cukrzycy nie mam ;)
 
Ostatnia edycja:
Limonka, trzymam kciuki! miłość do słodyczy ni jak się ma do wyników :)

Jagódka, ja przez pierwsze ze dwa miesiące mieszkania na nowym miałam w oknach zamiast rolet....przyklejone papiery do pakowania :p waliło mnie jak to wygląda, ważne, że nikt mnie nie widział, a rolety przyszły w swoim czasie (swoją drogą, co to za wymysły deweloperów, żeby robić takie okna, że standardowe rolety nie pasują i trzeba robić na zamówienie i płacić oczywiście więcej....)

Kopacz, na ból gardła tantum verde i islę można brać, isla nawilża dobrze

Gosia, jak po wizycie u diabetologa?
 
reklama
Do góry