reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry! Duzo naprodukowalyscie ;)

Jolcia - wspolczuje straty :/ teraz na pewno wszystko bedzie dobrze az do 40 tc!
Agula - powodzenia na wizycie i nie stresuj sie. Kobietom w ciazy nie wolno
Arabelka - ja rzadko macam brzuch, ale miewam dni, ze jak wstaje z pozycji siedzacej to mnie mocno boli brzuch i wtedy staje sie twardy. Magnezu i nospy juz nie biore. Ok miesiac, dwa miesiace temu mialam duze problemy z bolami, skurczami i twardnieniem. Teraz wszystko wydaje sie byc dobrze...
Pola - Slyszalam o obcinaniu zasilku za spoznione dostraczenie zwolnienia, ale jakos nie wpadlabym na to. Dobrze, ze poinformowali...

Reszta bez nickow, bo leze i pisze z komorki ;)

Czesto mam takie skurcze lydek, ze musze usiasc i nie zawsze mi przechodzi. To samo mam z bolem kolan i nog. W nocy jest tragedia.

Lezenie na plecach jest okropnie niewygodne i bolesne... Raz obudzilam sie plecach i mialam problem zeby przeturlac sie na ktorykolwiek bok

Po glukozie wyhaczylam spacerek, na ktorym widzialam bociana nad morzem :D a teraz leze i odpoczywam

Milego popoludnia
 
reklama
Dziewczyny przy skurczach łydek i stóp - należy jak najszybciej stanąć na nodze ze skurczem i przenieść jak najwięcej ciężaru ciała na tą kończynę - o wiele szybciej przechodzi:tak: Przerabiałam różne sposoby w poprzedniej ciąży, mimo wielkiej dawki magnezu i tak miałam skurcze nóg, to pomagało od razu.
 
Dziewczyny przy skurczach łydek i stóp - należy jak najszybciej stanąć na nodze ze skurczem i przenieść jak najwięcej ciężaru ciała na tą kończynę - o wiele szybciej przechodzi:tak: Przerabiałam różne sposoby w poprzedniej ciąży, mimo wielkiej dawki magnezu i tak miałam skurcze nóg, to pomagało od razu.

ja praktykuję siadanie, ale może faktycznie jak się wstanie to jest różnica

mam wynik glukozy na czczo - w normie
po 2 godzinach 124 - to jest spoko? - doczytałam, że 140 może oznaczać stan przedcukrzycowy, więc raczej w normie

i ciężar moczu mam poniżej normy. wujek google poinformował mnie, że może to świadczyć o początkach niewydolności nerek. wizytę mam za 2 tygodnie więc chyba może to poczekać :/
 
Ostatnia edycja:
makota z glukoza chyba ok a co do moczu sie nie znam:(

jagodka ja zazwyczaj mam skurcz w nocy i nie chce mi sie wstawac ,wiec budze meza i masuje łydke:-D
 
Czesc dziewczyny, własnie wrociłam ze swiat! Jutro wizyta u lekarza.

ja praktykuję siadanie, ale może faktycznie jak się wstanie to jest różnica

mam wynik glukozy na czczo - w normie
po 2 godzinach 124 - to jest spoko?

i ciężar moczu mam poniżej normy. wujek google poinformował mnie, że może to świadczyć o początkach niewydolności nerek. wizytę mam za 2 tygodnie więc chyba może to poczekać :/

wynik cukru bardzo ładny :)

skurcze - masakra.. ale teraz wyczuwam taki moment że wiem, ze zara będzie skurcz.. szybciej reaguje.. brzuch też mi twardnieje. z dołu mnie ciągnie, chyba te więzadła.. i to jest problem przy obrotak w nocy.. moge spac na plecach..ale każdy obrót..męczarnia.. i od wczoraj schodzi mi naskórek z brzucha.. chyba tak szybko się rozciąga, ze popekał. lekarka zabroniła masować brzuch - dlatego nie robiłam ostatnio peelingów. wyglądam jakbym miała straszny łupież na brzuchu. i swędzi. smaruje oliwkami.
 
Cześć :-) Nadrobiłam Was, ale już nie pamiętam po nickach co odpowiedzieć :zawstydzona/y:

Najlepszego z okazji rocznicy ślubu :-) My we wrześniu mamy 5 :-)

skurczy łydek nie mam, ale za to często mi ręce cierpną :sorry:

brzuch mi czasem robi się twardy, ale po nospie i leżeniu szybko przechodzi. Mam nadzieję, że wszystko w normie, bo wizytę mam dopiera 8 maja.

Na majówkę chcemy zabrać małego do parku dinozaurów, bo niestety trasy nad morze bym nie wytrzymała :sorry:
 
.jagódka możesz ode mnie napisać do emyly, bo już jej pisałam przed świętami chyba i czekam na nr konta i nic nie dostaję :-(
 
Witam po świętach :):)

Ja w tym roku na szczeście się nie przejadłam :D:D Wszystko było z umiarem.

Jolcia współczuję starty teraz napewno będzie wszystko dobrze .
Arabelka ja też mam twardnienia brzucha :/ nie są jakoś super często ale są mniej wiecej na srodku i w dolnej czeście brzucha;/ Biorę nospę mam nadzieję że nic się tam nie dzieje. Za tydzien wybieram się na dodatkowe usg mam nadzieje ze wszystko jest ok .
Doti wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Co do skurczów łydek to własnie poprzedniej nocy doświadczyłam pierwszy raz w ciązy masakra jakas:/:/
A ze spanie to najczesciej spie na bokach a jak leże dłużej na plecach to tez wstac nie moge :/:/

Agulam kciouki zacisniete za wizyte :):)

Miłego dnia
 
reklama
Bo nie dostaniesz dopóki nie zbierze się nas więcej - było tyle chętnych, a na razie napisałam ja, Ty i jeszcze 3 inne dziewczyny. Proszę się zmobilizować!:tak:
 
Do góry