reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie!

Daga, Asica, Margeritka, dziękuję!

Asica, duuużo duuużo zdrówka dla Błażejka! Trzymam kciuki za serduszko, ja uważam, że jeśli Dawidkowi , nie wiadomo jak, dla mnie to cud, zniknęły w ciągu 3 miesięcy dwie poważne, operacyjne wady serca, to chyba wszystko jest możliwe:)

Corin, mówisz, że zmieniłaś ,,buciki" na letnie;) Ja jadę jutro, chyba już nie będzie śniegu, co? ;)

Wisienka, Maqnio, Silwia, cmokasy!

Dziób, mam podobne zdanie.

Monis_26, mój synek wczoraj się świetnie bawił nad jeziorem na plaży, kopał w piachu, turlał się, grzebał w wodzie i gonił kaczki, był brudny caluuusieńki, ale za to jaki szczęśliwy, a dla mnie to najważniejsze.
 
Ostatnia edycja:
helloooo! Ale pospalam... Moje dziecie dzis zarzadzilo pobudke o 6 rano wiec jak maz wrocil z pracy o 8 to sie zlitowal i zawiozl go do niani a ja spalam do... 12!!!! :szok: no normalnie rozpusta :-):-) wstalam strasznie glodna bo przez tn bol brzucha od wczorajszego poludnia nic nie jadlam i sniadanie normanie wsysnelam :-):-)

daga - z sierpniem to sie jeszcze dogadamy, bo ja w lipcu rodze a jesli drugi synek bedzie na poczatku taki jak Alexik to musze sie przygotowac na ciezkie przezycia i najzwyczajniej w swiecie goscie to ostatnie z moich marzen ;-) ale zyje nadzieja, ze tym razem bedzie duzo, duzo spokojniej a noce nie beda istnymi horrorami :-) co do Jowitki to niestety ale dzieci tak maja, nie przewidzisz i nie zdazysz zareagowac, choc ja mam manie 'krakanie' - mowie: Alexik zaraz spadniesz! Alexander zaraz polecisz w tyl! Aleeee... bummm Alex lezy :-)
Ps. U ciebie tez taki sztorm? ja mam mase spraw do zalatwienia na miescie ale az strach glowe wystawic... Widzialam, ze tak bedzie - jak w Polsc sie zrobi cieplo to u nas bedzie mroz... wrrrrr :wściekła/y:

wisnia - nam zostala do remontu juz tylko lazienka i maz sobie wymyslil, ze zrobi ja w czarwcu :crazy: oby zdazyl i oby 'nic' wczesniej nie wyskoczylo, bo jak tu zyc z dwulatkie, noworodkiem i bez kibla????? :-D:-D

silvia -
a sadzilas truskawki z nasionek czy gotowe sadzonki? mnie truskawki w zeszlym roku wzrosly doslownie na 2 cm :-):-) w tym roku kupie gotowce w sadzonkach :-D a jak zazimno to lepiej wstaw do domu bo jeszcze przemarzna! Co do butelki to my tak mamy z Kubusiem - tak lubi ciumkac z tj butelki z dziubkiem, ze potrafi wypic nawt pol... NA RAZ!!!

PIA - ja nie wiem co jest z Toba nie tak ale w jednym poscie pokazujesz sie najpierw od strony calkiem fajnej babki tylko po to, zeby ten caly obraz zaraz legl w gruzach nastepnymi slowami... moze ty masz jakies rozdwojenie jazni czy schizofremie...? :sorry: zeby juz nie przeciagac to przedstawie ci to 'obrazkowo' - siedzisz sobie z dzieckiem na placu zabaw i nagle widzisz jak jedna z matek, piekielnie wsciekla podchodzi do swojego dziecka i ciagnac za reke i krzyczac wyciaga go z tego placu zabaw. Co sobie myslisz? Pewnie 'co za wredny babsztyl' to jedno z najlagodniejszych okreslen z Twojej glowy. Nie rozkminiasz tego ze moze wczoraj wlasnie wyrzucili ja z pracy a maz ma mlodsza o 10 lat kochanke i po calej przeplakanej nocy najzwyczajniej w swiecie, pierwszy raz puscily jej nerwy. Reagujesz, chociazby w myslach i oceniasz ja poprzez te jedna wiadoma tobie sytuacje i jest to normalne bo nie jestesmy w stanie rozkminiac tak wszystkich znanych i nieznanych nam ludzi. Dlatego ja (i jest to tylko i wylacznie moje zdanie) tez moge wypowidziec sie o tym co napisalas bo jak juz powiedzialam to nie jest Twoja wlasna opinia wyszeptana kolezance na ucho w stylu 'zobacz jakie ta laska przd nami ma krzywe nogi', tylko sa to bardzo krzywdzace slowa, pelne pogardy i niesprawidliwe. Wypuszczajac je w siec musisz sie liczyc z tym, ze znajdzie sie pelno ludzi ktorym to sie nie spodoba i ktorzy beda Cie za to krytykowac! To bylo wytlumacznie do Twojego pierwsze go zdania 'nie starajcie sie mnie oceniac'. Wszystko na tym swiecie podlega ocenie, zapamietaj... Potem piszesz, ze z jednej strony cie to nie rusza ale sama pogrubionymi literami wylewasz swoje zale tak, zeby przypadkie ktos tego nie ominal. A nastepnie stwierdzasz, ze to wina wszystkich innych a nie Twoja!! Ale tak wlasnie dziala efekt motyla - gdy on zatrzepocze skrzydelkami na jednym koncu swiata to na drugim koncu swiata powstaje z tego huragan! Ty wypowiedzialas slowa, tak nieciekawe, ze przybraly one mase masakry wiec jesli chcesz kogos winic za 'nieprzyjemna atmosfere' to spojrz najpierw lustro. I ta rozmowa nie jest o tym czy jestes zla czy dobra bo nikt nie jest w stanie tego stwierdzic gdyz swiat to nie podzial i biale i czarne charaktery ale kazdy jest szary - ma w sobie cechy dobre ale tez duzo wad. Wazne czy potrafi je w sobie zobaczyc i cos z nimi robic. I nawt Monia probuje ci to wytlumaczyc ale do ciebie to najzwyczajniej w swiecie nie dociera.
Ty masz prawo oceniac innych.
Ty masz prawo mowic co ci sie podoba a co ci sie nie podoba w zachowaniu innych ludzi.
Ale nikt inny nie ma prawa ocenic ciebie i wypowiedzic sie na Twoj temat.

Moze i niepotrzebnie rozwinelam temat ktory ciagnie sie w nieskonczonosc, ale nie cierpie jak ktos robi z siebie ofiare tak jak Ty. Nie zachowuj sie jak mala dziewczynka, tylko przymij to na klate. Palnelas glupstwo, okey nie ty pierwsza i nie ostatnia, ale nie zganiaj teraz winy na caly swiat, nie doszukuj sie jakiegos drugiego dna w tej calej sytuacji... i na koniec moja ulubiona margeritkowa puenta - NO.
Ja spadam na miasto, mam 3 godziny zeby sie ubrac, wyjsc z psem, zrobic zakupy, zahaczyc o szpital, zwiazki i elektrownie i ugotowac obiad :cool: seeyaaaaaa :*:*:*:*:*:*
 
Alex , Aleksik wali prosto z butli o takiej Nestle - Woda źródlana Aquarel Kids - Napoje - Rossnet potrafi cala wypic przed snem oczywiscie i po flaszce mleka, nic dziwnego ze pampek pelen. co do truskawek to kupilam gotowe, te pnace sie. juz jeden wyladowal w smietniku , byl w domu. teraz widze na balkonie drugi juz ma lliscie suche. no i wogole ty powinnas pisac powiesci. brakowalo mi twoich postow dlugich i tak swietnie opisanych. p.s. wyslij mi na priv twojego bloga. :-D powiadasz remont kibelka, no to Alekx wam porzyczy nocnik lub pieluchy.
 
hej dziewczyny..
Oczywiście jestem na bieżąco, ale nie miałam sił ani weny do odpisywania. Nieco uporałam się z sobą, więc może coś napiszę..

asica- witaj, dawno Cię nie było.. co jeszcze niepokoi lekarzy? Super, że nóżka ok i że Wam się układa
daga - OMG ale musiał być rumor i płacz.. nie zazdroszczę..dobrze, że tylko tak sie skończyło..no i opatrzność jednak czuwa ( że ta ława stała jednak inaczej)
monia, Tymek także nie weźmie mleka:( jedynie w kawie zbożowej..ale w innej formie - nie:-( Tymek mleko je tylko w kaszce, z butli nie je..nie je serków, jogurtów, nic.. a próbowałam już wszystkich..
wisienko, a co za remont robiliście?
psota, Dawidek będzie zdrowy, musi!
corin, a jaką sukienkę planujesz uszyć?
reszta dziewczyn - buziaki..
w kwestii pia sie nie wypowiem, wszystko zostało powiedziane..

A co u nas..
Tymek przeszedł szkarlatynę i zapalenie spojówek.. później jeszcze przeziębienie i został mu jeszcze kaszel - mokry..czasem tak go budzi w nocy, że koniec ze spania.. Tymek od kilku dni szczypie, kopie.. nie wiem jak z tym walczyć, macie pomysł? No i oczywiście bunt na tapecie i histeria po każdej odpowiedzi na nie..walczymy dalej..
A ja? Ja.. jestem po poronieniu, niestety podobnie jak po porodzie walczę z stanem zapalnym.. już 2 tygodnie.. Uspokoiłam się już nieco, energii dodaje mi słońce (akurat dzisiaj brak) i uśmiech Tymka; w pracy od tygodnia jestem w nowym dziale.. obecnie nieco się uspokoiło, ale praca nadal niepewna..
 
reklama
daga - oby tak bylo!!! ja nie mowie nie, ale nie wiem jak bedzie i nie chce zapraszac a potem odmawiac. A gdzie chcecie sie wybrac na domki?

konwi - wlasnie dzis o Tobie myslalam, chyba cie sciagnelam! dobrze ze samopoczucie lepsze, ciesze sie, ze sie z tym w miare uporalas... Oby na nowym dziale bylo lepiej. A zastanawia mnie jak tam menu u opiekunki? zmienilo sie cos na lpsze czy dalej maslanie...?
 
Do góry