reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Mateuszkowa - biszkopcik w sensie deserek z hippa - kaszka z biszkoptem w ramach właśnie wprowadzania glutenu. Ale jeszcze nie dałam. Zjedliśmy jabłuszko z winogronem w różanym pure

Magia no właśnie, wygoń deprechę i wracaj tu do nas bo brakuje Ciebie!
 
Mila zasnęła. mam chwilę dla siebie. Wszystko porobione. teściowa może przyjeżdżać.
Psotko te plotkary paskudne dwie, nożesz. Która to:-D Kochana tak naprawdę się nie umawiałam ale mówiłam, ze może jak będziemy od ciebie wracac to zajedziemy do wyderki po drodze jesli się uda. Wszystko zalezy od tego jak się ułozy i jak Mila. Te moje dwie pozostałe lasencje dorobiły resztę. choć nie mówię, ze chciałąbym, zeby wyszło dobrze. Myslę, ze do jutra ci powiem.:-)
konwalianko ja chyba bardziej z uciech niz z przypominania. Zobacz, dzięki temy, ze mamy dzieci znów możemy dziecinnie święta przezywać.:-D
Corin, basieniak, beja, asica, Mateuszkowa, Magia , Miczka, dodi
całujjęe
b030.gif
 
Wdzię, że lekki podział nastąpił, hehe;)

Wisieńko, e tam plotkary;)) Mnie chyba trafi jasna cholera, pamiętasz, jak równocześnie zamawiałyśmy sophie i grzybka? Wiesz, że do mnie jeszcze te gnoje tego nie przysłami...
 
Dzięki Kochane.

No nie mogę tej roboty ogarnąć jakoś, jak usiądę na chwilę ciągle mam wrażenie, że czegoś ważnego nie zrobiłam i co gorsza - nie pamiętam czego:szok: No i te włosy, to już nie jest wypadanie, to konkretne łysienie.
Staś marudny koszmarnie. Pozmieniały mu się pory spania. W dzień śpi długo, w nocy nie chce. Staś już mniej kaszle, za to my z Łukaszkiem chorzy paskudnie. No i starszak nie pojedzie na wycieczkę, a małego nie zaszczepię. To tak z grubsza... Ech...
 
magia - kochana glowa do gory! miejmy nadzieje ze wlosy przestana wypadac juz nie dlugo - mam to samo, jesz jakies witaminki ? duzo zdrowka dla babelkow twoich!
 
psotka a ja musiałam grzybka zamówić na innej stronie bo tam nie mieli i dostałam zaraz na drugi dzień:-D Podziały????
Magia a mi Radica pomógł. Bo bałąm się łykac coś przy karmieniu
 
Ech Magiczna Kobieto włoski urosną ! A Stasiowi się odmieni. Zrób sobie Capuccino i posłuchaj kolęd Kolędy : Cicha noc + Bóg się rodzi + Wśród nocnej ciszy - Justyna Steczkowska - YouTube mnie to pomaga. Tulę mocno

Wisienko tort tradycyjnie od Sowy , Corin na chrzest już muszę zamówić. Tylko ja chciałam zmodyfikować i połaczyć dwa wzory, ale na święta mają tyle roboty , że nie chcą mi zrobić. Babka powiedziała też o jakiejś super cenie za kg takiego tortu, więc sobie podarowałam. Bo oni ceny i bez tego mają super;-) Cukiernia Adam Sowa- okolicznościowe-chrzest


Co Was tak naszło z tym karmieniem i porodami. nawet nie myślcie że to czyjaś wina. Tak wyszło i już , żadna tego nie planowała. A wszyscy którzy robią wyrzuty to na drzewo z nimi ! Mi już teraz gin zapowiedział, że następny poród to na bank cc. I co mam się czuć gorzej? jestem mega zwolenniczką sn ale jak to podsumował mój gin - nieważne kto ma rację, tylko to, ze dziecko jest zdrowe. Poczytałam wczoraj o Aniołkowych mamach, które nie miały tyle szczęścia co my i swoje dzieciątka mają w niebie. One naprawdę zrobiłyby sobie milion cc i kupiły kilogramy mm byle tylko maleństwa mieć. Więc nie przejmujcie się durnym gadanie tylko cieszmy się z tego co mamy. Amen. A tak wracając do gina powiedział mi najdziwniejszy komplement w życiu - Ale ma Pani piękną macicę po tym cięciu. Mięsień jak ta lala. Chyba kogoś pani przekupiła ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry