reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

em_ka moj nic o kladzeniu za wczesnie nie mówi...poprostu wkurza się jak ona wyje...taki typ (może on nie plakał jak byl malutki hehe) mała też kąpana tak o 20, wtedy zjeść (czasami bez jedzenia jak jadła wczesniej) i zasypia sama na kanapie albo w lozeczku...wczoraj tak zasnela kolo 21, o 1 w nocy jedzenie, wtedy o 5.30 i kręcenie się, w koncu zasnela o 7.30 u mnie na rękach i spała do 9:) kurcze jak tak to czytam to hcyba nie jest az tak źle z tym jej wstawaniem...no ale wczesniej budziła się raz w nocy i raz na ranem beż jęków i krzyku, zjadła i spała od razu...a teraz musze ją na rece brać..
 
reklama


sesti jak klocki i garnuszek mam po córce i jestem bardzo zadowolona :)
aneta to super że już masz załatwione ja też złożyłam i wracam do pracy 2 stycznia :no:
em ka , dodi bo mężczyznom się wydaje że dziecko jak lalka położy się a ono bez wydawania dzwięków bedzie sobie leżało
em ka a powiedz jak sprawa z kupką?
 
dodi moja tez spala lepiej wczesniej, teraz moze ma jakis skok w bok :-D no trudno , przezyje ^^
Madzia kupke robi co drugi dzien sama, soczek dziala cuda :-)
 
madzia no to fajnie ze udany zakup skoro potwierdzasz:)
emka przeżyjesz;) ja tez ostatnio dwa skoki w bok musiałam przeżyc
a ja nie wiem na 100% kiedy wracam- najwczesniej jednak we wrzesniu...
 
a mi się macierzyński kończy już 21 listopada... ale na urlopach z zeszłego i obecnego roku pojade do połowy stycznia a potem wychowawczy na tyle na ile damy radę z kredytem...
a ja już nie wiem co z tym moim dzieckiem się dzieje... no nie mogę z nią na spacer wyjść... dzisiaj wytrzymałam 25 minut z jej krzykami... no kleją jej się oczy, zamykają i nie uśnie... tragedia... może i u nas ząbki bo bokami ślina leci... ale jakoś nic nie zauważam///
 
basieniak u mnie też gorzej z wyjściami na spacer - musi byc po butli i w miarę spiący wtedy się przedrzemie a tak nie ma szans na dłuższe leżenie :baffled:nie powiem że podobało mi się kiedy wkładało się do wózka i mały spał i spał tylko trzeba było jechać :-D

em ka to super nowiny fajnie że soczek pomaga
 
Oj nie nadrobię normalnie :-( Emka super z tym soczkiem. Tak sobie myślę że i w mojej szerokości geograficznej wykorzystam jak będzie potrzeba. Ja własnie zrobiłam zakupy spożywcze przez internet. Przyjadą za 2 h i dzięki temu nie muszę szlajać sie do marketu tylko do lasu z młodym pójdę. Ja macieżyński mam do 10 grudnia. A póżniej do marca urlopy. za 2011 i 2012. Na szczęście warsztat obok domu sie buduje i będziemy zajmować się małym na spółkę :-) Idę doczytać co u Was
Dodi :-)
Madzia :-)
Basieniak :-)
Sestina :-)
Emka :-)
Asica trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!
 
Madzia no spacerki kiedy mała cały czas spała to już bardzo dawno się skończyły ale ostatnio długo jechałą nie śpiąc aż w końcu jak była pora to odpływała... a u mnie dodatkowy problem to, że ciążko wyjść z wyspanym i najedzonym dzieckiem bo ona je przez godzinę i potem zostaje mniej niż kolejna godzina zanim zaczyna być śpiąca więc zanim się wybierzemy na spacer to już może pół godz zostaje... i do tej pory jak robiła się spiąca to szła spać a teraz za nic nie może usnąć na spacerze... a w domu zaraz odpływa...
 
Emka u nas nocka identyczna od paru dni :dry: a też używam irfana - jest łopatologicznie prosty :-D

Tak mówicie o spaniu, gdzie są te dzieci co tak cały czas spały? hehe człowiek nakarmił, położył do łóżeczka i dziecię spało :-D a co dopiero będzie jak zaczną raczkować...
 
reklama
Hej nocne marki i skowronki ;-) tak czytam i zupelnie was nie rozumie. Ewa ciagle spi ;-) przespi zycie kobieta, hahaha swoja droga mam problem jak ona nie spi, zeby zdarzyc na dwor wyjsc ;-) trzeba ja ubrac, siebie oporzadzic, czasem jeszcze przewinac glizde no a czas leci. Schodzi nam ze 40 min bo jeszcze karmienie i cudem jest jak mloda nie spi kiedy wyjezdzamy z domu :-/ ona nadal czuwa 1,5 godziny, no max 2 a potem spi 2-3 godz. I tak w kolko. Dzis rano jak zasnela o 8.30 to spala do 12.30

Mailuj, a gdzie takie zakupy na telefon mozna robic? W ktorym sklepie? Fajna sprawa.
 
Do góry